Kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlardan oluşan giyim kavramı insan yaşamında olmazsa olmaz bir ögedir. Giyinmek, kendinizi toplum içinde ifade etmenin görsel yöntemi olması nedeniyle önemli bir değer taşıyor. Kullanacağınız ürünün şekli, rengi gibi etmenler sizin dış dünyada yaratacağınız etkiyi belirliyor. Deri, binlerce farklı tasarım arasında sahip olduğu doğal ve estetik yapısıyla giyim ürünleri arasında özel bir değer taşıyor. Derinin eşsiz ürünlere dönüşümünü gerçekleştiren Desa marka, moda ve kaliteyi birleştiren yenilikleriyle giyim konusunda yeni bakış açıları kazanmanızı sağlıyor. 

Şık Görünmenin En Özel Hali

Desa'nın kadın çantası üreterek başlayan macerası, kadın ve erkekler için hazırlanan onlarca farklı kategoride hayat buluyor. Dünyaca ünlü moda tasarımcıları tarafından hazırlanan koleksiyonlar, en seçkin ürün modellerini üzerinizde taşımanıza imkan tanıyor. Kaliteli ve özgün tasarımlarla yaratılan konforu farklı kitlelere ulaştırmayı amaçlayan Desa, deri modellerin öncülüğünde süet, ipek ürünlerin yer aldığı koleksiyonları satışa sunuyor. Deri malzemenin kullanıldığı çanta, cüzdan, mont ve ceket gibi klasik ürünlere bluz, elbise gibi kıyafetler ile sneaker, babet gibi ayakkabı modelleri dahil oluyor. 

Kendine Özgü Tasarımların Çekiciliği

Türkiye'nin dünyada parlayan temsilci olan Desa, klasik tasarımları takip etmek yerine modaya yön veren bir marka olmak amacıyla birçok yeni uygulamayla kullanıcıların karşısına çıkıyor. 

  • Klasik tasarımların yerine kendi tasarımlarını dünyaya tanıtan Desa, uluslararası markalara bilinirlik kazandıran isimlerle çalışarak özgün tasarımları hayata geçiriyor.
  • Türk kullanıcılarla omuzdan askılı çantayı tanıştıran marka, global markaların Türkiye pazarında üretim yapmasına katkıda bulunan moda öncüsüdür. 
  • Deri ürünlerin siyah ve kahverengi ile özdeşleşen görünümüne eklemeler yaparak, capcanlı renklerin yer aldığı ürün serilerini sizlerle buluşturuyor.
  • Doğaya ve canlılara değer veren anlayışından ödün vermeyen Desa, kullandığı derileri sürdürülebilir bir süreç dahilinde ürünlere dönüştürüyor.
  • Yaz sezonu için hazırlanan cool ürünler, sonbahar/kış sezonlarında kullanılan deri ürünleri tüm mevsim kullanılabilir hale getiriyor.

Yeniliklerin Öncüsü

50. yılını kutlamaya hazırlanan Desa, yarattığı değer ve ortaya koyduğu ürünlerle Türkiye'nin alanındaki öncüsü olmaya devam ediyor. Hazırladığı koleksiyonlarla modaya yön veren pek çok alanda ödüller alan, dünya genelinde marka bilinirliği yaratan Desa, Samsonite ve Aerosoles gibi markaların Türkiye pazarına girmesine katkıda bulunan özel bir marka. Satışlarına mağaza ve online kanallar ile devam eden marka, tüm dünyaya ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Değer Yaratan Ürün Koleksiyonları

Dünya genelinde yarattığı etkiyi kendi bünyesinde de sürdüren Desa, hazırladığı ürün serileriyle kullanıcılarına giyim alanında sıra dışı bir dönüşüm yaşatıyor. El işçiliğinin mükemmelliğini taşıyan ürün serileri, modellerin tamamında her ürün için ayrı bir hikayeye yer veriyor. Markanın klasik ürünlerini oluşturan ceket ve mont seriler, ayrı bir kategori altında tüm ürünlerine yer veriyor. Deri ceketlerin klasikleşen tasarımlarına eklemeler yapan Desa, çift taraflı olarak kullanılan modeller, iki farklı renge tek üründe ulaşma ayrıcalığı yaşıyor. 

Gömlekten eteğe, yelekten kabana tüm kıyafet çeşitlerine deri şıklığı ekleyen marka, tasarımların modern görünmesine dikkat ediyor. Tüketici isteklerine göre detaylandırılan ürünler, klasik parlak görünümden mat ve eskitilmiş tonlara kadar dokuları farklı görünümlere dönüştürüyor. Günlük kullanımdan iş yaşamına kadar değişen alanlarda tercih edilebilecek seriler, estetik ve yaratıcı tasarımları sayesinde vazgeçilmez kıyafetleriniz arasındaki yerini alıyor. 

Nubuk ve süet serileriyle hayatınıza canlılık katan Desa, davetlerde şıklığını ön plana çıkaran topuklu ayakkabı modelleri ve spor keyfinizi artıran sneaker modellerini de koleksiyonuna dahil ediyor. Baştan ayağa şık ve çekici görünmenizi garanti altına alan Desa, cüzdan, kemer ve takı modellerinden oluşan aksesuar koleksiyonuyla tarzınıza son noktayı ekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Desa

2444 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler