Dış Aynalar

Arabanızın görüş alanını genişletmek için otomobilinizde dış ayna çeşitlerinin sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Farklı araba markalarına ve farklı otomobil modellerine uyumlu şekilde geliştirilen çok sayıda alternatifi içeren dış aynalar, dayanıklı yapıları ile beğeninizi kazanır. Sıcak hava koşullarına ve soğuk hava şartlarına rahatlıkla uyum sağlayan bu aynalar, yıl boyunca güvenli bir biçimde yararlanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Aynı zamanda dış ayna yağmur kaydırıcı modellerini kullanarak aynalarınızın yağışlardan etkilenmesini de önleyebilirsiniz. Yağmur kaydırıcıları aynanıza uygulamanızla beraber ürününüzün yüzeyi daha kaygan hale gelir. Böylece yağmurlu havalarda yağmur damlaları çok daha kolay şekilde kayar ve görüş alanınızın bulanıklaşması önlenir. Yağmur kaydırıcıların aynaların cam yüzeyine zarar vermemesi güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Öte yandan yağmur kaydırıcılarla beraber aynalarınızın yüzeyi daha pürüzsüz bir yapı kazanarak görüş kalitenizi arttırır. Araba dış ayna fiyatları açısından birbirinden uygun seçenekler sunan modeller arasından tercihiniz gerçekleştirerek yolculuklarınızı daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sürücü Dostu Dış Ayna Modelleri

Gündüz ve gece saatlerinde maksimum görüş alanı kazanabilmenize yardım eden dış aynalar, trafikte arkanızdan gelen araçları net olarak görebilmenize olanak tanır. Böylece sürüş esnasında gerçekleştireceğiniz manevraları güvenli bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda geri geri giderken de kullanıcılarına avantaj sağlayan dış aynalar, arkanızda yer alan yayaları ve engelleri net olarak görebilmenize yardımcı olur. Bu sayede arabanızı hem kısa bir sürede hem de güvenli bir şekilde park ederek konfor kazanabilirsiniz. Oto dış ayna fiyatları birçok alternatifi sürücülere sunduğu için bütçenizle uyumlu seçimlerde bulunabilmeniz kolaylaşır. Arabanızda kör nokta aynalarını kullanarak da avantaj elde edebilirsiniz. Mevcut aynanızın üzerine monte edebileceğiniz bu aynalar, göremediğiniz noktaları görebilmenizi sağlar. Açısı ayarlanabilen kör nokta nokta aynaları ile son derece esnek bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Cam yüzeye sahip olan ve yüksek görüntü kalitesi sağlayan kör nokta aynaları kare ve yuvarlak şekilde üretilmiş modelleri size sunar. Çerçevesiz şekilde tasarlanan modeller, arabanızın dış aynasının görünümünün bozulmasını önlemeye yardım eder. Kavisli tasarımları ile de dikkat çeken kör nokta aynaları, son derece geniş bir alan hakim olarak sürüşlerinizi daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Su Geçirmez Dış Ayna Çeşitleri

Hem dış ayna modellerinin hem de kör nokta aynalarının su geçirmezlik yaratan gövdeleri, suyun yıpratıcı etkisine karşı dayanıklılık sağlayan bir aksesuara sahip olabilmenize olanak tanır. Kör nokta aynası modellerini basınca dayanıklı yapıştırıcılarla mevcut dış aynanıza monte ederek her türlü hava koşuluna dayanıklı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bulanıklaşma sorununa karşı da koruma yaratan dış ayna modelleri ve kör nokta aynası çeşitleri, görüntüleri net olarak alabilmenize imkân tanır. Böylece trafikteki çeşitli detayları çok daha net şekilde görüp fark edebilirsiniz. Yüzeyleri kırılmaya karşı dayanıklı olan araba aynaları, ufak kazalara ve çeşitli engellere karşı dayanıklılık sağlar. Öte yandan çizilme sorununa da başarılı bir şekilde karşı koyan araba dış ayna çeşitleri, pürüzsüz yüzey özelliği ile size hizmet verir. Aynaların yansıma sorunu ile başa çıkan tasarımı, ışıkların gözünüzü almasını önlemeye yardım eder. Böylece özellikle gece saatlerinde sürüş yaparken daha konforlu bir şekilde arabanızı kontrol edebilir, arkanızdaki trafiği yakından gözlemleyebilirsiniz.

Çift Yönlü ve Tek Yönlü Dış Ayna Seçenekleri

Kullanıcılarına çift yönlü görüş açısı sağlayan kör nokta aynası modelleri ile arabanızın çevresindeki alanı daha net olarak görmeye başlayabilirsiniz. Arka lastiklerinizin çevresinde yer alan sokak hayvanlarını gözden kaçırmamak için çift yönlü aynaların yarattığı geniş açıdan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda lensleri ayarlanabilir şekilde üretilmiş olan bu aynalarla beraber kullanımınızı oldukça esnek hale getirebilirsiniz. Dış aynanızın sunduğu görüş açısında azalmaya yol açmayan kör nokta aynası modelleri de vardır. Dış aynanızın gövdesinde yer alan çerçeveye monte edebileceğiniz bu ürünler, otomobilinizi sürerken arabanızın arkasında ve yanında kalan alanları maksimum açı ile görüntüleyebilmenizi sağlar. Bağlantı aparatı bulunan setler sayesinde mevcut aynanızın üst ya da alt kısmına kör nokta aynanızı monte edebilirsiniz. Ayna tamiri için ideal olan setlerin de bulunmasıyla beraber son derece konforlu bir şekilde arabanızdaki aynaların kusurlarını giderebilirsiniz. Ayna montajı yaparken ve aynalarınızı arabanızdan sökerken kullanabileceğiniz bağlantı elemanları ile oldukça pratik bir şekilde tamirat işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Estetik Dış Ayna Modelleriyle Oluşan Şık Görünüm

Tasarımlarında çeşitli kaplamalardan yararlanılmış olan dış ayna modelleri ile arabanızın dış görünüşünü son derece şık hale getirebilirsiniz. Otomobilinizin renkleriyle uyumlu şekilde tasarlanmış çerçeveleri bulunan dış aynalar, estetik bir tarz yaratarak arabanızın ihtiyaçlarını karşılayabilmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda krom kaplamalı dış ayna çeşitleri de size sunulan seçenekler arasında bulunur. Oto dış ayna modelleri arasındaki krom kaplı ürünler, parlak ve zarif görünüşleriyle aracınızın çehresini değiştirir. Aynı zamanda çizilme ve solma karşıtı krom kaplama desteği sayesinde arabanızın aynalarını koruyabilirsiniz. Koruyucu film çeşitlerinin de yer aldığı dış ayna aksesuarları ile oldukça konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Koruyucu filmleri ebatlarına göre inceleyip aynanız için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Koruyucu filmleri aynanızın yüzeyine yapıştırmanızla beraber kırılma, çatlama ve darbe gibi sorunlara karşı ekstra emniyet oluşturabilirsiniz. Kolayca yapıştırılabilen ve kabarma sorunu yaşatmayan koruyucu filmler, aynalarınızın şık ve kullanışlı yapısını koruyarak beğeninizi kazanır. Bu filmlerle beraber buğulanma ve yağmur damlalarının görüş açınızı engellemesi gibi sorunlara karşı da koruma elde edebilirsiniz.

Dış Ayna Aksesuarlarıyla Sorunlarınıza Çözüm Üretin

Yedek ayna modellerini ve bu ürünlere ait çeşitli aksesuarları inceleyerek sorunlarınız için gerekli çözümlere ulaşabilirsiniz. Ayna kolu parçalarını sipariş ederek ayna değişimi esnasında kullanabileceğiniz önemli parçalardan birisine sahip olabilirsiniz. Ayna camı çeşitleri arasındaki ürünler, farklı şekillerde ve farklı ebatlarda tasarlanmış olan çok sayıda seçeneği beğeninize sunar. Otomobil modellerinde olduğu gibi tır ve kamyon gibi taşıtlarda kullanılabilmeye uygun olan dış ayna ve kör nokta aynası modelleri vardır. Aynı zamanda motosikletinizde kullanabileceğiniz birçok aynaya da ulaşabilirsiniz. Böylece motorunuzu sürerken aynaların sunduğu geniş görüntü alanını takip ederek trafikte güvenle yol alabilirsiniz. Uzun kollara sahip olan motosiklet aynaları, motorunuzun gidon bölümüne kısa bir sürede monte edebileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Elektrikli Dış Ayna Çeşitleriyle Isıtma Desteği Edinin

Kullanıcıları için ısıtma desteği yaratan elektrikli dış ayna modelleri arasındaki ürünler, sıcaklık değerlerinin çok düşük olduğu zamanlarda donma sorununa karşı çözüm üretir. Cam yüzeyinde oluşabilecek buğuların önüne geçen ısıtmalı aynalar, düşük sıcaklıkların hakim olduğu zamanlarda sürücüler için pratik çözüm yaratır. Dış ayna modellerinin yarattığı güvenli özellikler, sürüş esnasında birçok avantajı bir arada elde edebilmenizi sağlar. Sürücü kursu araçlarında kullanılabilmeye uygun olan eğitmen aynaları, trafiği yakından takip edebilmenize yardımcı olur. Sürücü koltuğunda oturuyor olmasanız dahi geniş bir görüş alanı kazanmanızı sağlayan bu aynalar, sürücü adayını bilgilendirip uyarabilmeniz için size kolaylık sağlar. Mevcut dış aynanızın üstüne monte edebileceğiniz eğitmen aynası modelleri, vibrasyon sorununa karşı koruma yaratır. Böylece titreşim problemi ile karşılaşmadan aynanın sunduğu görüntüleri izleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dış Ayna Fiyatları

2832 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 2832 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024837/20024838