Kapınızın önüne koyduğunuz renkli ve desenli paspas, evinize gelen misafirlerinizi sıcak bir şekilde karşılıyor. Birbirinden farklı modeller, balkon ve bahçenizin dekorasyonuna canlılık kazandırıyor. Modern ve klasik tarzda hazırlanan dış mekan paspasları, her zevke hitap ediyor.

Dış mekan paspası, hava koşullarına dirençli malzemelerden hazırlanıyor. Plastik, koko ve alüminyum tercih edilen paspaslar, suya ve darbeye karşı direnç gösteriyor. Dayanıklı yapılarıyla ilk günkü performanslarını uzun süre koruyorlar. Sıcaklık değişiminden de etkilenmeyen paspaslar, mevsimin hava koşulları zorlaşsa bile sağlamlıklarını yitirmiyorlar.

Kapı önüne konulan dış mekan paspasları üretilirken genellikle koko tercih ediliyor. Birkaç santim kalınlığında fırça etkisine sahip yüzeyiyle koko, kirlerin içeri girmesini engelliyor. Düzgün ve sık dokunmuş paspas yüzeyi, ayakkabıların altını fırçalayarak kir ve çamuru söküyor. Ayakkabıdan ayrılan artıklar, paspasın dokusunda hapsediliyor. Bu sayede kirlerin etrafa dağılması ve toz kalkması engelleniyor.

Fırça dokusunu korumak için paspasın kenarları kaymaz ve dayanıklı malzemelerle çevreleniyor. Aynı şekilde paspasın alt yüzeyi de kaymaz ve kir geçirmez malzemeyle kaplanıyor. Zemine sağlamca tutunan taban, fırçalama esnasında paspasın kaymasını engelliyor. Paspas, yerinde sabit kalarak tüm misafirlerinizi aynı şekilde karşılamaya devam ediyor.

Dış Mekan Paspas Modelleri

Dış mekan paspas modelleri, kullanım alanları ve üretildikleri malzemelere göre çeşitleniyor. Kapı önüne ayakkabı fırçalama amaçlı serilen paspaslar, farklı tasarımlar ve renklerle misafirlerinizi karşılıyor. Yarım daire şeklinde dizayn edilen modellerden sevdiğiniz tabloların işlendiği dizaynlara kadar pek çok seçenek sunuluyor. Evinizin dış yüzeyine uygun düz renkli modeller de tercih etmeniz mümkün oluyor. Daire ve dikdörtgen gibi geometrik şekillerde tasarlanan paspasların yanında özel figürlü modeller de bulunuyor.

Ayakkabılarınızın altındaki kiri temizlemeye yönelik olarak alüminyum çerçeve ile hazırlanan paspasların üzerinde halı şeritleri yer alıyor. Her şerit arasında kirin ve suyun geçebileceği boşluklar bulunuyor. Halı şeritleri ile ayakkabı tabanından ayrılan kir, boşluklar aracılığıyla alt kısma aktarılıyor ve burada hapsedilerek etrafa yayılması engelleniyor. Alüminyumun zemine temas eden kısmı yumuşak malzemelerle kaplanarak paspasın bulunduğu zemin çiziklere karşı korunuyor.

Ev ya da ofisinizin zeminini korumak amacıyla üretilen taban paspasları da bulunuyor. Dayanıklı PVC malzemeden üretilen kaplamalar, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre farklı ölçü seçenekleri sunuyor. Mobilyaların altına serilen kaplama, halı bulunmayan yüzeyleri mobilyanın ağırlığından oluşabilecek hasara karşı koruyor. Ofis koltuğu gibi hareketli mobilyaların dolaşım alanına serildiğinde ise tekerleklerin ya da sandalye ayaklarının zemine zarar vermesinin önüne geçiliyor. Kaplama paspasları, eşyaların altında dikkat çekmemeleri için gri renkli ya da şeffaf olarak üretiliyor.

Bahçe veya balkonunuzun dekorasyonunu tamamlamak için çim görünümlü dış mekan paspasları öne çıkıyor. Özellikle mermer yüzeylerdeki yağmur sonrası kayma riski, ürünlerin kıvırcık ve zemine sabitlenen yapılarıyla ortadan kalkıyor. Aynı şekilde evinizin içinde de kullanabileceğiniz daha ince yapılı kayma engelleyici paspaslar da yer alıyor. İstediğiniz büyüklükte kesebileceğiniz kaymaz yolluklar, banyo ve mutfak zeminlerinde pratik bir kullanım sağlıyor.

Dış Mekan Paspas Fiyatları

Dış mekan paspas fiyatları, kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor. Klasik tarzda hazırlanan modellerle yeni teknolojilerin kullanıldığı ürünlerin fiyatları birbirinden ayrılıyor. paspasın tamamında tek çeşit malzemenin kullanıldığı modeller olduğuı gibi farklı malzemelerin bir araya gelmesinden oluşan tasarımlar da bulunuyor.

Kullanım alanına göre değişen ürün boyutları, kullanılan malzemenin miktarını ve dolayısıyla da fiyatı etkiliyor. Desen ve yazı bulunan paspasların bazı modelleri, özel kabartma tekniğiyle hacim kazanıyor. Kullanılan teknik ve desenlerin renk çeşitliliği de dış mekan paspas fiyatları konusunda farklılık oluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dış Mekan Paspas Çeşitleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler