Dış Mekan Paspasları

Dış Mekan Paspas Çeşitleri

Evin içi kadar dışı da önem taşımaktadır. Evlerin içinde önem verilen dekor ve dizayn prosedürlerinin yanı sıra dış mekanlarda kullanılan parçalar da önem taşımaktadır. Burada devreye giren dış mekan paspas çeşitleri sayesinde sizler de hem evlerinizin önlerini hem de birçok dış mekan alanını daha güzel ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kullanımları oldukça rahat olan dış mekan paspasları hem yapısıyla güvenli bir kullanım sunmakta hem de fiyat açısından uygunluğu gözler önüne sermektedir. Dilediğiniz her an her yerde kullanıma uygun olan paspas çeşitleri sayesinde evinizin önünü dekor açısından en seveceğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Böylece evinizin dekoruna ve dizaynına şıklık açısından direk kapı önünden başlamış olursunuz. 

Dış Mekan Paspasları Nasıl Kullanılır?

Kullanmaya başladığınız andan itibaren memnun kalacağınız dış mekan paspası modelleri ile her an temizliği de en üst düzeyde tutabilirsiniz. Paspas kullanımı yalnızca dekoratif açıdan değil temizlik açısından da önemlidir. Ev içerisine girecek olan toz ve kirleri tutarak çok daha uzun süre temiz bir kapı önü ve dış mekan sahibi olmanızı sağlar. Dış mekanlarda kullanıma uygun olan paspas modelleri arasında kıvırcık paspaslar, petek desenli ıslak zemin paspasları, plastik oluklu yivli pvc tabanlı lastik yolluk paspaslar, pvc tabanlı kıl kapı önü paspasları, nem alıcı paspaslar, kaydırmaz havuz kenarı paspaslar, ekstra hijyenik paspaslar, dijital tasarım ve kişiye özel tasarlanan paspaslar, antibakteriyel paspaslar ve daha nicesi mevcuttur. Sizler de ister kapı önü için ister diğer dış mekanları için birbirinden şık ve yumuşak yapılı, özellikleri farklı farklı olan ve uygun fiyatlı şekilde sunulan bu paspasları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında ise halı paspas modelleri yer alır. Kalın yapısı sayesinde ve neme dayanıklı özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca sorun meydana gelmeden kullanılmaya devam edebilir. Üstelik tüm bu paspas modellerinde en sevilen yönlerden biri de pratik kullanım sunmasıdır. Dış kapı önü paspas yıkanabilir özellikler taşıdığından kirlendiği zaman fırçalama yöntemiyle ve su deterjan ile yıkamanızda hiçbir sakınca görülmez. 

Kıvırcık Paspas Modelleri

En çok tercih edilen bir diğer model ise kıvırcık paspas modeli olarak bilinir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu paspas modellerinin kıvırcık olarak adlandırılmasındaki en önemli sebep yapısının gerçek anlamda kıvırcık olmasıdır. Ayakkabı tabanını kesinlikle yormayan bir esnek yapıya sahiptir. Yüksekliği 14 mm olan bu kıvırcık paspaslar daha çok yoğun trafiğin yaşandığı alanlarda kullanılır. Altı açık taban yapısına sahiptir. Güneş ışınlarına karşı ultraviyole koruma özelliği mevcuttur. Kolaylıkla temizlenebildiği için kullanıcılarını hiçbir şekilde yormaz. Soğukta kırılma derecesi ise -4.0 derecedir. Hem iç hem dış mekanlar için ideal kullanım olanağı sunar. Aynı zamanda darbelere karşı oldukça yüksek dayanımı mevcuttur. Yüksek oranda da kir tutabilme kabiliyetine sahiptir. Kıvırcık paspaslar iç mekanların iç kısmına kirin, kumun, çamurun ve diğer istenmeyen tüm maddelerin girmesini önler. Esnek ve tırnaklı yapısı sayesinde kir tutma özelliği mevcuttur. Aynı zamanda geçirgen yapısı ile suyu alta geçirerek yüzeyin kuru kalmasını sağlar. Kullanıldığı hiçbir zemini yormaz ve yıpranmaya karşı koruma altına alır. Ürün içerisinde geri dönüşümlü ham madde yerine her zaman orijinal ham maddeler kullanılır. Tüm hava şartlarında kullanıma uygundur. Koku yapmaz. 

Plastik oluklu Yivli Pvc Tabanlı Lastik Yolluk Paspas Modeli

Pvc tabanlı lastik yolluk paspas modelleri genellikle 8 mm kalınlığa sahiptir. Renk olarak genelde siyah renk tercih edilmektedir. Koku yapmayan ve renk atmayan bir özelliği mevcuttur. Yoğun trafik alanlarında kullanıma uygun olan bu modeller normal standartlardaki modellere oranla daha uzun bir yapıya sahiptir. Temizlenmesi oldukça kolay olan plastik oluklu yivli pvc tabanlı lastik yolluk paspas modelleri otobüs ve minibüs gibi koridor aralıklarında da kullanılmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel üretim yapan firmaların koridor döşemelerinde de bina içlerinde, iş yeri ve ofis gibi alanların koridorlarında da kullanıma uygundur ve sık sık tercih edilir. Temin edenlere rulodan kesme yapılarak gönderilir. Farklı boyutlarda döşemelik için özel ebat belirtebilirsiniz. Desen ve tema olarak baskısız düz tema tercih edilir. Kaymaz taban özelliği vardır. Şekil olarak dikdörtgen şeklinde kesilir. 

Pvc Tabanlı Kıl Kapı Önü Paspas

İç ve dış mekan kapı önü paspas oval modellerde genellikle tabanı pvc üst yapısı ise kıllı şekilde tercih edilmektedir. Evler için de iş yerleri için de son derece elverişli bir kullanım olanağı sunan pvc tabanlı kıl kapı önü paspası yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kopma, yırtılma ve aşınma gibi problemler meydana gelmeden kullanılmaya devam eder. Evler ve iş yerlerinde daha fazla tercih edilen kıl kaplı paspaslar nemi emer ve alt tarafa gönderir. Ayrıca oldukça estetik bir görünümü mevcuttur. Kolayca temizlenebilmektedir. 

Petek Desenli Islak Zemin Paspası

Mat kaymaz ıslak zemin paspası modelleri arasında petek desenli modeller yer almaktadır. Boyu 90 cm, kalınlığı 8 mm, uzunluğu 150 cm olan petek desenli ıslak zemin paspasları ayakkabıların tabanını yormamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kolayca temizlenebilme özelliğine sahip olan bu paspas modelleri estetik görünümüyle dikkat çeker. Geçirgen yapısı sayesinde emilen suyu alta geçirir ve yüzeyin kısa sürede kurumasını sağlar. Kullanıldığı hiçbir zemine zarar vermez ve zeminleri yıpranmaya karşı koruma altına alır. Orijinal ham madde kullanılarak üretilen bu paspas modellerinde plastik malzemelere yer verilmez. Kurşun ve kadmiyum gibi kanserojen ve zararlı maddeler içermez. Tamamen özenle üretilmekte olan bu paspas modelleri tüm hava şartlarında kullanıma uygundur ve koku problemi yaratmaz. 

Nem Alıcı Paspas Modelleri

Nem alıcı paspas modelleri ise iç mekanlarda kullanıma daha fazla uygundur. %100 polipropilen malzeme ve PVC taban kullanılarak tasarlanan bu paspas modellerinde kayma sorunu yaşanmaz. Suyu emme özelliğine sahip olduğundan ayaklardaki tüm nemi alır ve zeminde ayak izlerinin oluşmasını engeller. Kalınlığı 8 mm, ağırlığı 1,80 kg ve ebatları ise genellikle 60x90 cm olarak karşınıza çıkar. Kuru zamanlarında elektrik süpürgesiyle temizlenmeye son derece uygundur. 

Kaydırmaz Havuz Kenarı Paspas Modelleri

Kaydırmaz özellik taşıyan havuz kenarı paspası modelleri havuzdan çıkar çıkmaz yoğun ıslaklığı emmesi amacıyla tasarlanır. Kaydırmaz tabana sahip olan bu paspas modelleri ile havuz kenarlarını çok daha güvenli bir alana dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda bu alanlarda çalışma yapılacağı zaman iş güvenliği antibakteriyel paspas olarak da tercih etmenizde hiçbir sakınca yoktur. 

Koyu Mavi Kapı Önü Paspas

Uzunluğu 55 cm, genişliği 35 cm olarak tasarlanan koyu mavi kapı önü paspas modellerinde %100 polyester malzemeler tercih edilir. Arka kaplamasında sentetik kauçuk kullanılan bu paspas modelleri çevreye duyarlı bir şekilde üretilmektedir. Bu nedenle hammadde tüketimini ve çevreye olan etkileri de azaltmaya yardımcı olur. Arka yüzeyinde kullanılan kaydırmaz taban sayesinde paspas modelleri yerde sabit durur ve kayma riski en aza iner. Elde yıkamaya uygundur. 

Dijital Tasarım ve Kişiye Özel Kapı Önü Paspas Modelleri

Bir şablon üzerinden kişiye özel şekilde tasarlanabilme özelliği bulunan dijital tasarım ve kişiye özel kapı önü paspas modelleri kötü koku ve nemi hapseder. Özel statik kumaş dokusu sayesinde kolaylıkla silkelenebilir, süpürülebilir ve su ile yıkanabilir. Ürün şablonları sabit olmakla birlikte yazı kısmı kişiye özel şekilde değiştirilir. Yırtılma yapmayan, esneme ve aşınma yapmayan bu paspas modelleri hem dışarı hem de iç mekanlarda kullanıma uygundur. Dekoratif açıdan son derece şık görünüm sunan bu paspas modelleri toz ve kiri de bünyesine hapseder. İnce yapısından ötürü emilim oranı da en üst düzeydir. Tabanı oldukça dayanıklıdır ve ağırlık yapmadan kullanılır. İşlevsel özelliği sayesinde evlerde ofislerde modern bir hava elde etmenize de olanak sunar. 

Ekstra Hijyenik Paspas Modelleri

Mat ekstra hijyenik paspas modelleri hem kuru zeminlerde hem ıslak zeminlerde kullanıma uygundur. Ekstra antibakteriyel özelliğe sahip olan bu paspas modellerinde vinilex taban kaplamasına yer verilir. 30 mm yüksekliğe sahip olan paspas modelleri yüksek dansitelidir. Sıvıları kolayca emen nitelikli sünger yapısı vardır. En üst katında ise partiküller kullanılır ve filtreleme özelliği devreye girer. Bu sayede havadaki, zemindeki ve ayakkabıların altındaki tüm toz ve kiri hapseder. Hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar. Bu paspas modellerinin kullanımı oldukça pratiktir. Üzerine basıldığı zaman yüzey aşağıya çöker ve içeriğinde yer alan dezenfektanlı köpük yüzeye çıkar. Doğru yoğunluk ile hazırlanan dezenfektanlarla kullanıldığında bu paspaslardan daha fazla verim alınır. Aynı zamanda ayakkabı tabanlarını da kir ve çamurdan en güzel şekilde temizler. Esnek yapısından ötürü paspastan ayağınızı kaldırdığınız zaman paspas yüzeye çıkan sıvıyı tekrar emer ve filtresi sayesinde çamur üst yüzeyinde kalır. Hijyenik paspasların kullanımı hem kolay hem de güvenilirdir. Sürekli temizlik gerektirmez. Bakımları oldukça kolaydır ve ekonomiktir. Basınca kişinin ağırlığı kadar dayanıklıdır. Mikrop barındırmaz ve herhangi bir koku sorununa yol açmaz. Su ile temizlenmesi yeterlidir ve kısa sürede kurur. Monoblok ve kapalı bir yapısı olduğundan uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Kullanıldığı her alanda dezenfeksiyon etkisi sunar. Çok fazla alanda ve sektörde kullanıma uygundur. 

Dış Mekan Paspas Fiyatları

Dış mekan paspas fiyatları bütçenizi aşmadan temin edebileceğiniz seviyelerdedir. Kullanımları oldukça pratik ve güvenli olan dış mekan paspaslarında fiyatlar her zaman ideal seviyede tutulur. Dış mekan paspas fiyatı ürünün özelliklerine, ebatlarına ve diğer tüm taşıdığı içeriklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak bakıldığından ne kadar uygun olduklarını görmeniz mümkündür. 

Dış Mekan Paspas Modelleri Nerede Kullanılır?

Dış mekan adıyla anılan paspas modelleri aslında hem dışarıda hem de iç mekanlarda kullanıma uygundur. Temizliği kolay olan ve genellikle tüm kiri ve nemi hapseden, koku yapmayan bu paspas modellerini kapı önlerinde de kullanabilirsiniz. 

Dış Mekan Paspas Modelleri Nasıl Temizlenir?

Dış mekanlarda kullanılan kıvırcık, pvc tabanlı ya da diğer tüm paspas modellerini sadece su ile yıkamak ve kurutmak yeterlidir. Yapılarından ötürü kısa sürede kuruma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda deterjan ile yıkanmasında da bir sakınca yoktur. 

Dış Mekan Paspas Modelleri Tercihe Göre Kesilir mi? 

Rulo şeklinde satışa sunulan dış mekan paspasları elbette tercihe göre kesilme özelliğine sahiptir. Belirli standart ölçülerin yanı sıra kişiye özel tasarlanan ve istenen ebatlarda hazırlanan birçok farklı paspas modeli mevcuttur ve kullanıma hazırdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dış Mekan Paspas Çeşitleri

3727 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 3727 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60005797