DKNY, temelleri 1984 yılında New York'ta atılan ve tekstilin yanı sıra aksesuar alanında da üretim gerçekleştiren önemli bir marka olarak tüketicilerin dikkatini çekiyor. Gerçekleştirdiği özgün tasarımlarla alıcılarını memnun eden DKNY, kadınlara ve erkeklere özel ürün modelleriyle çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Aksesuar, takı gibi alanlarda üretim gerçekleştirirken kaliteden ve tasarımdan ödün vermeyen marka, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatan ürün modelleriyle takdir topluyor. Ergonomik yapıda olan saatleri, çalışan kullanıcılara da saatlerden özel günlerde yararlanmak isteyen kullanıcılara da uygun seçenekler oluşturuyor. DKNY, hem gece giyimini tamamlayan hem de iş hayatındaki giyimi geliştiren ürün opsiyonlarıyla dış görünüşüne önem veren kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

DKNY Saat Modelleri Nelerdir?

Moda tasarımcısı Donna Karan'ın kurucusu olduğu DKNY markasının adının açılımı, Donna Karan New York olarak veriliyor. Cinsiyetlere göre ayrılan saat modellerinin yanı sıra nerede kullanılacaklarına bağlı olarak da farklı saat modelleri tüketicilerle buluşuyor. Spor hayatında kullanılmak üzere tasarlanan spor saatlerle daha sportif bir görünüş elde edilirken, aynı zamanda vakti daha iyi değerlendirebilmek de kolaylaşıyor. Sade tasarımlar, farklı renk seçenekleriylte üretilmiş olmaları sayesinde giyim tarzlarıyla uyum sağlayan bir saate sahip olmak isteyen kullanıcılar için uygun kombinler yaratabilme fırsatı sunuyor. Yuvarlak hatara sahip DKNY saat modellerinin yanı sıra daha keskin hatlara sahip köşeli saat modelleri de markanın ürün gamında yer alıyor.

DKNY Saat Fiyatları Ne Kadar?

Sunduğu yüzlerce opsiyon sayesinde her kullanıcının beğenisine, ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun seçenekler oluşturmayı başaran DKNY saat fiyatları, hesaplı seviyeleriyle göz dolduruyor. Düşük ve yüksek bütçeler için birbirinden uygun birçok opsiyonla tüketicilerin karşısına çıkan marka, giyimlerini saatlerle taçlandırmak ve etkileyici bir dış görünüş elde etmek isteyen kullanıcıların önde gelen tercihleri arasında yer alıyor. Zamanı dakikası dakikasına takip etmek için sürekli cep telefonunu kontrol etmek zorunda kalmak istemeyen kullanıcıların saygısını kazanan DKNY ile sıra dışı tasarımlardan modern tasarımlara kadar birçok özel ürüne kavuşuluyor. DKNY fiyatları konusunda tüketicilerin yanında yer alıyor. Farklı bütçelere uygun düşen esnek fiyat aralığına sahip ürünler aracılığıyla kaliteli ve orijinal tasarımlı bir ürün elde etmek kolaylaşıyor.

DKNY Saat Kordonu Nasıldır?

Bir saatin en önemli parçalarından biri olan kordon, DKNY saatlerinde kalite, dayanıklılık gibi fiziksel özellikleri özgünlük, ilgi çekicilik ve uyum gibi kavramlarla birleştirerek oldukça özel bir görünüm ortaya çıkarıyor. Kombin oluşturmak ve göze daha hoş gelen bir dış görünüş yakalamak isteyen kadın ve erkeklerin beğenisini kazanan DKNY saat kordonları, uzun ömürlü yapılarıyla takdir topluyor. Uzun ömürlü olmaları ve yıpranmaya karşı dayanıklılıklarıyla kullanıcılardan tam not alan DKNY marka saatler, yıllara yayılan bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Kordonların üzerinde yer alan çok sayıda delik sayesinde kullanıcılar, bileklerine en uygun ayarlamayı yapabiliyor. 

DKNY Saat Kutusu Nasıldır?

Kalitesiyle içindeki saatin kalitesini yansıtmayı başaran kutu tasarımları, DKNY ile üst düzey bir noktaya ulaşıyor. Hediye edilecek saatlerin hediye edilecek kişinin beğenisinin artmasını sağlayan ve onu etkilemeyi başaran saat kutusu tasarımlarıyla daha şık bir sunum gerçekleştirilebiliyor. DKNY markasının saat kutusu tasarımları, ürünü tam anlamıyla yansıtmayı başaran biçimleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Fiziksel olarak saatlerin konforlu bir şekilde korunabilmesini de sağlayan güçlü dış özellikleriyle dikkat çeken DKNY saat kutuları, etkileyici bir sunum gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. Kare ve yuvarlak hatlara sahip tasarımlar, erkek ve kadın saatlerinin hangi cinsiyete hitap ettiğini vurguluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...