1960 yılında kurulan Doğanay markası, şalgam suyundan elma sirkesine, limonatadan üzüm sirkesine kadar pek çok içecek türü ile sizlere hizmet veren bir markadır. 80 bin metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojiye sahip araçlarla üretim yapan Doğanay, Konya Ereğli ve Niğde Ulukışla'da Tarım Bakanlığı teşvikli iyi tarım belgeli tarım arazilerine sahiptir.

1997 yılında şalgam suyu üretimine başlayan Doğanay, gıda sektöründe farklı alanlarda girişimlerde bulunmuştur. Bugün Doğanay markası altında şalgam suyunun yanı sıra; sade, naneli ve şekersiz limonata çeşitleri, %100 üzüm sirkesi, limon sosu, %100 elma sirkesi, %100 limon suyu, %50 nar ekşisi sosu, %100 nar ekşisi sosu, %100 taze sıkma portakal suyu ve balzamik sirke yer alır. Doğanay; cam ile eşdeğer, cam ile aynı gövdeye sahip ve hafif bir malzeme olan bir nano teknoloji ürünü cam pet şişeler kullanılır. Kimyasal koruyucu içermeyen içecekleri bu şişelerde satışa sunar. Türkiye’de bu teknolojiye sahip ilk ve tek marka Doğanay’dır. Türkiye şalgam suyu pazarının %95’ini karşılayan Doğanay, Dünya'nın tüm kıtalarında, 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir markadır. Ayrıca mamul depoları, soğuk hava depoları, pet şişe üretim tesisleri, pastörizasyon üniteleri, akıllı depo sistemleri, buhar üniteleri ve kompresör dairesi gibi birimlere de sahiptir.

Doğanay, kendi tesislerinde ürettiği tüm ürünlerini en doğal ve kaliteli malzemelerden itinayla seçerek sizlere ulaştırır. Doğanay’ın ürettiği içeceklerden biri olan elma sirkesi, yüzde yüz elmadan üretilir. Üretiminde boya ya da kaktı maddesi kullanılmaz. Portatif kapaklı şişelerde satışa sunulur. Doğanay elma sirkeleri 500 ml. ve 1000 ml. gibi seçeneklerle portatif kapaklı şişelerde yer alır. Doğanay’ın bir başka ürün çeşidi ise üzüm sirkesidir. Üzüm sirkesi de tıpkı elma sirkesi gibi %100 üzümden imal edilir. Üzüm sirkesi hazırlanırken doğal fermantasyon yöntemini sadece taze ve yaş meyve kullanarak gerçekleştirilir. Bu nedenle Tarım Bakanlığı izniyle etiketlerinde %100 üzüm ifadesi yazılıdır. Sirkenin rengi üzümün kendi doğal rengidir. Üretiminde hiçbir katkı maddesi, boya ya da yapay aroma kullanılmaz. Doğanay üzüm sirkesi çeşitleri; 500 ml., 1000 ml. ve 2000 ml.’lik cam ve pet şişe seçenekleri ile satışa sunulur.

Doğanay’ın ürün gamı arasında ilk sırada yer alan şalgam suyu, Çukurova’ya özgü bir tattır. Turpgiller ailesine ait bir bitki olan şalgam ve siyah turptan üretilir. Elde edilen karışım bir süre mayalandıktan sonra şalgam suyu haline gelir. Şalgam suyu acılı ve tatlı seçeneklere sahiptir. Acılı şalgam suları için acı süs biberleri kullanılır. Şalgam genellikle kebap çeşitleri ile birlikte tüketilir. Vitamin ve mineral açısından zengin bir içecek olan şalgam suyu sade meşrubat olarak da tüketilir. Doğanay şalgam suları 330 ml., 1000 ml. ve 2000 ml. gibi seçeneklerle, cam ve pet şişelerde satışa sunulur.

Doğanay limonata, Doğanay markasının bir başka ürün çeşididir. Hiçbir koruyucu madde, yapay aroma ya da boya içermeyen Doğanay limonata, buzdolabı ya da soğuk hava deposuna gerek duymadan 6 ay boyunca lezzetini ve tazeliğini koruyabilir. Özellikle asitli içeceklerden hoşlanmayanlar için ideal ve lezzetli bir alternatiftir. Doğanay limonata, içi cam dışı pet şişelerde ve pet şişelerde satışa sunulur. Doğanay limonata ve şekersiz Doğanay limonata çeşitlerine sahiptir.

Elli yılı aşkın deneyimini modern üretim araçları ile birleştiren Doğanay, en iyi ve en kaliteli ürünleri tüketiciye ulaştırmak için her geçen daha da fazla çalışarak içecek sektöründe lider olma yolunda ilerleyen bir markadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doğanay

422 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Sepette Kampanyalı Ürünler
  5. İndirimli Ürünler
  6. Miktar A-Z
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön