Dove şampuan ürünleri saçlarınıza bakım yaparak dökülme, kepek gibi sorunlara karşı koruma yaratır. Nemlendirici etkileri sayesinde saç diplerinizin daha iyi bir şekilde hava almasını sağlayan Dove şampuanlarla gün boyu kendinizi daha ferah hissedersiniz. Saç dökülmesine karşı etkili formülleriyle kopma sonucu yaşanan saç kayıpları minimize edilir. Saçlarınızı yumuşatan ve Dove'un özel kokusuna sahip olmanızı sağlayan şampuanlar, dermatolojik olarak test edilerek kullanımınıza sunulur. Alternatif kokular arasından kendi zevklerinize hitap eden ürünleri seçerek satın alabilirsiniz. Saçlarınızın yanı sıra cildinize olan katkılarıyla da fark yaratan Dove şampuanlar sayesinde daha parlak ve nemli bir cilde sahip olursunuz. Cilt gözenekleri açan köpükler teninizi ipeksi bir şekilde yumuşatır.

Onarıcı Şampuanlarla Saçlarınızı Güçlendirin

Dove onarıcı şampuan çeşitleri yıpranmış saçlara bakım yaparak güçlenmelerini sağlar. Kolay kırılan saç telleri için onarıcı özelliği sahip Dove şampuanlar, daha sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanıza yardım eder. Saçınızın kuruluğunu azaltarak, nemlendirici etkisini kısa sürede gösteren bu ürünler, kendinize olan güveninizi yenilemenize katkı sağlar ve farklı saç tiplerine özel seçenekler sunar. 

 • Saçlarınızı yapılandırarak kırık uçları iyileştiren onarıcı şampuanlar, dökülme oranını azaltır.
 • Keratin onarımı da yapan Dove onarıcı şampuanlarla parlak ve daha güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.
 • Saç bakım ürünleri arasında yer alan Dove şampuan çeşitleri koparak dökülmelere karşı saçlarınızı güçlendirerek daha dayanıklı hale getirir.

Daha Sağlıklı Saçlar İçin Besleyici Bakım Şampuanları

Kuru saçların yanı sıra normal ve yağlı saçlar için de özel formüllerle hazırlanmış besleyici şampuanları kullanarak saçlarınızı daha sağlıklı bir şekilde uzatıp kopmaya karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Erkek ve kadınların yararlanabileceği unisex şampuanlar hoş kokularıyla saçlarınızın görme duyusuna ek olarak koku alma duyusuna da hitap etmesini sağlar. Saç terapisi yapan bakım şampuanları ile saçlarınız, derinden beslenerek güçlenir.

 • Hafif yağlarla üretilen besleyici bakım şampuanları saçlarınızı yağlı hale getirmeden parlatır.
 • Dove şampuanların içerisindeki yağlar saç deriniz tarafından kolayca emilir ve saçlarınıza kökünden itibaren bakım yapar.
 • Saçlarınızı yumuşatan bakım şampuanları sayesinde saçlarınızı daha kolay bir şekilde tarayabilirsiniz.

Dökülme Karşıtı Şampuanlarla Saçlarınızı Uzatın

Dove'un geliştirdiği bilimsel formüller sayesinde dermatolojik olarak da test edilen dökülme karşıtı şampuanlara sahip olabilirsiniz. Koparak dökülmelerin yanı sıra bölgesel dökülmelere karşı da etkili bir iş çıkaran şampuanlar daha uzun ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanıza imkân tanır. Avakado özlü şampuanlar saçlarınızı canlandırmanıza yardım eder ve bu egzotik bitkinin hoş kokusunu saçlarınızda hissetmenize olanak sağlar.

 • Nemlendirici özelliğe sahip Dove dökülme karşıtı şampuanları kullanarak saç köklerinizi güçlendirebilirsiniz.
 • Arındırıcı özelliğe sahip Dove şampuanlar özellikle yağlı saçlara sahip kişilerin saçlarında oluşan katmanların çözülmesine yardımcı olur.
 • Saç tellerini besleyerek yıpranma payını azaltan şampuanlarla saçlarınızın, ilk yıkamadan itibaren etkili bir şekilde korunduğunun farkına varırsınız.

Güçlendirici Şampuan Kullanarak Saçlarınıza Bakım Yapın

Dove güçlendirici şampuan çeşitleri, erkeklere ve kadınlara yönelik özel olarak hazırlanmış ürünlerle saçlarınızı güçlendirir ve kopmaya karşı daha dirençli hale getirir. Bitki özlü formülleri ile bitkilerin sahip olduğu vitaminlerle saçlarınızı buluşturan şampuanları kullanarak daha biçimli ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Hindistan cevizi özlü güçlendirici şampuanlar yumuşatıcı etkileriyle daha kolay tarayabileceğiniz saçlar elde etmenizi sağlar.

 • Yıpranmaya karşı saçlarınızı koruma altına alan güçlendirici şampuanlar saç tellerinizin dayanıklılığını artırır.
 • Hacim verici etkisi bulunan Dove şampuanlarını kullanarak saçlarınızı hem daha sağlıklı hem de daha biçimli hale getirirsiniz.
 • Zayıf ve ince saç tellerini güçlendirerek saçların daha kolay uzamasını sağlayan etkili formüller sayesinde kendinize olan güveninizi artıran bir şampuana sahip olabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dove Şampuan Ürünleri

327 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Kullanıcı
Toplam 24 / 327 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/dove