Kuruluş tarihi 1910 senesine kadar uzanan İngiliz markası Dunlop Sport, spor malzeme sektörünün en köklü ve saygın firmaları arasında yer alıyor. Üretim faaliyetlerine tenis ve golf malzemeleri üreterek başlayan marka, günümüzde geniş ürün yelpazesiyle birçok spor dalına yönelik sportif malzeme üretiyor. Markanın üretmiş olduğu spor ayakkabı çeşitleri, kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Dunlop spor ayakkabı modelleri arasında çeşitli spor dallarına yönelik şekilde özel olarak üretilmiş alternatiflerin yanı sıra günlük kullanım için dizayn edilmiş seçenekler de bulunuyor. Böylelikle Dunlop spor ayakkabı çeşitleri kullanıcılar için gün boyu farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir spor malzemesi anlamına geliyor.

Dunlop Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Dunlop markası, fitness yapmaktan yürüyüşe, koşudan halı saha kullanımına kadar birçok farklı amaca yönelik spor ayakkabı çeşitleri üretiyor. Zengin seçenekler trekking ayakkabılarından kramponlara kadar uzanıyor. Dunlop spor ayakkabı modellerini erkek, kadın ve çocuk kullanıcılar için farklı kategorilere ayırarak sunuyor. Modeller arasında hem kadın hem de erkek kullanıcıların giyebildiği unisex modeller de yer alıyor. Dunlop spor ayakkabı modelleri içerisinden seçim yapacak olan kullanıcıların daha kolay karar verebilmeleri adına belli kriterlere göre tercihte bulunmaları tavsiye ediliyor. Bu doğrultuda öncelikli olarak kullanım amacına uygun modelleri tespit etmek gerekiyor. Model tespitinin ardından sıra ayak numarası ve renk gibi kişisel ayrıntıları belirlemeye geliyor.

Dunlop Spor Ayakkabı Hangi Amaçla Kullanılır?

Dunlop spor ayakkabı modelleri sportif ve günlük kullanım olmak suretiyle iki farklı amaçla kullanılıyor. Dunlop kullanıcılara çeşitli spor dallarına ya da günlük kullanıma yönelik onlarca farklı spor ayakkabı modeli seçeneği sunuyor. Her spor ayakkabı modelinin üretiminde farklı malzemeler kullanılıyor. Tasarım ve kullanılan teknolojiler için de modelden modele farklılıklar söz konusu oluyor. Dolayısıyla her modelin teknik özelliği ve kullanım amacı değişiklik gösteriyor. Kullanıcıların yapacakları spor türüne veya kullanım şekline uygun modellere yönelmeleri, seçimlerinin sağlıklı sonuç vermesini sağlıyor. Kullanıcı değerlendirmeleri, Dunlop’un sportif ve günlük kullanım için ürettiği spor ayakkabı modellerinden duyulan memnuniyeti net bir şekilde ortaya koyuyor.

Dunlop Spor Ayakkabı Modelleri Nerede Kullanılır?

Dunlop markasının üretmiş olduğu spor ayakkabıların kullanım alanları modellere göre değişiyor. Halı sahalı zeminlerde yapılan tüm antrenman ve spor faaliyetlerinde markanın halı saha ayakkabı modelleri kullanılabiliyor. Başta futbol ve hokey olmak üzere çim zemin üzerinde yapılan spor türlerinde Dunlop krampon modelleri giyilebiliyor. Doğa yürüyüşü gibi aktiviteler gerçekleştirirken markanın outdoor & trekking modellerini tercih etmek gerekiyor. Yürüyüş ve koşu yapmak için özel tabana sahip, nefes alıp ayağı rahat tutan spor ayakkabı modellerinin kullanılması öneriliyor. Dunlop imzası taşıyan günlük kullanım ayakkabıları ise kullanıcılar tarafından şehir ayakkabısı olarak değerlendiriliyor. Günlük spor ayakkabı modelleri, sportif kıyafetlerin yanı sıra sportif olmayan kıyafetlerle de uyum arz ediyor.

Dunlop Spor Ayakkabı Nasıl Kullanılır?

Dunlop spor ayakkabı modelleri, kullanılacakları spor türünün koşullarına uygun biçimde geliştiriliyor. Model tasarımları esnasında esneklik, havalandırma ve zemin tutuşu gibi kullanıcının performansını doğrudan etkileyen faktörler dikkate alınıyor. Böylece spor ayakkabı modelleri kullanılacakları spor türüne ve zemine tam anlamıyla hazır şekilde üretiliyor. Dunlop’un tüm spor ayakkabı modelleri konforlu ve ayak sağlığını gözeten bir yapıyla üretildiği için kullanıcıların talimatlara uygun şekilde hareket etmesi, verimli bir kullanımı mümkün hâle getiriyor. Dunlop üstün teknolojisi ve malzeme kalitesiyle kullanıcılara uzun ömürlü kullanabilecekleri model alternatifleri sunuyor. Sağlam ve güvenilir bir spor ayakkabı almak isteyen kullanıcılar için Dunlop iyi bir alternatif oluyor.

Dunlop Spor Ayakkabı Fiyatları

255 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Dunlop
  2. Kinetix
  3. Jump
  4. Nike
  5. Adidas
  6. Puma
  7. Lescon
  8. Slazenger
  9. Hummel
  10. M.P
  11. Lumberjack
  12. Lotto
  13. Cool
  14. Reebok
  15. Skechers
  16. Letoon
  17. Vicco
  18. Lig
  19. New Balance
  20. GriSport
 3. Ayakkabı Numarası A-Z
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Renk
  1. Siyah
  2. Mavi
  3. Yesil
  4. Kirmizi
  5. Beyaz
  6. Gri
  7. Turuncu
  8. Gumus
  9. Sari
  10. Kahverengi
  11. Pembe
  12. CokRenk
  13. Bej
  14. Mor
 8. Cinsiyet
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Dunlop
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/dunlop
BAŞA DÖN