Dynamic, sağlığınızı korumaya yönelik ve kaslarınızı şekillendirmeye yönelik birçok spor aletini bünyesinde bulunduran bir markadır. Sağlıklı bir yaşam tarzı belirleyenler veya spora hayatında yer veren bireyler, Dynamic kondisyon aletleri arasından istediklerini seçebilirler. Farklı çalışmalara uygun olarak tasarlanan ürünler hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Marka fazla kilolarından kurtulmak veya sağlıklı yaşamak isteyen herkesin beklentilerine cevap verir. Evde, iş yerinde ve spor salonlarında rahatlıkla kullanılabilen Dynamic spor aletleri, spor severleri oldukça memnun eder. Ürünler kaliteli malzemelerden üretilir ve kolayca deforme olmazlar. Marka her spor hareketine uyumlu farklı spor aletlerini bünyesinde bulundurur. Bu aletlerden biri Dynamic kondisyon bisikletidir. Kondisyon aletleri az çalışan kaslarınızı güçlendirmek ve geliştirmek amacıyla tasarlanır. Kondisyon bisikleti, özellikle gün içerisinde ekran başında fazla vakit geçiren ve bacaklarını çalıştıramayan müşterilerin ilk tercihleri arasındadır. Ürün bacak kaslarınızı geliştirir ve zorluk seviyesine bağlı olarak kaslanmanızı sağlar. Kondisyon aletlerinden olan Dynamic eliptik bisiklet yaralanma ve darbe alma olasılığınızı tutunma yerleri ile azaltır. Eklemlere baskı yapmayan sabit bir egzersiz makinesidir. Nabız takibi, sanal kilometre hesabı ve süre sayacı gibi birçok özellik Dynamic yürüyüş bandı ve birçok farklı üründe bulunur. Markanın sağladığı bu özellikler sayesinde hangi oranda çalıştığınızı veya ne kadar kalori yaktığınızı kolayca hesaplayabilirsiniz. Markanın kondisyon aletleri sayesinde sağlığınızı koruyabilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Dynamic Koşu Bandı Modelleri

Dynamic, profesyonel sporcuların kullanabileceği veya egzersizlere yeni başlayanların değerlendirebileceği birçok farklı ürün çeşidini geniş bir yelpaze ile müşteriye sunar. Birçok farklı çeşitte ve modelde ürün tasarlar. Her modelin kendine özgü farklı özellikleri vardır. Kondisyon bisikletleri bacak kaslarınızı daha çok geliştirirken Dynamic kapı barı kol ve karın kaslarınızı önemli ölçüde geliştirir. Ürünler, ergonomik tasarımları sayesinde oldukça etkin bir kullanım sağlar. Kaliteli malzeme yapısı kullanım esnasında istenmeyen bir olayla karşılaşılmasını önemli ölçüde önler. Geniş ürün yelpazesi sadece istediğiniz bölgedeki kasların gelişmesine yardımcı olur. Dynamic koşu bandı modelleri arasında farklılıklar bulunabilir. Floyd motorlu yürüyüş bandı bu modeller arasında yerini alır. Yaklaşık 121 cm uzunluğunda ve 42 cm genişliğinde bir yürüme alanına sahiptir. Tek pencereli LCD ekranı ve birçok farklı gösterge özelliği vardır. Hız, zaman, mesafe, nabız ve kalori bu göstergeler arasındadır. Elden nabız ölçebilir ve Bluetooth sistemine sahiptir. Bu sistem sporunuzu gerçekleştirirken istediğiniz müzikleri dinlemenize yardımcı olur. Koşu bandınıza tablet veya telefonunuzu bağlayabilir ve sporunuzu yaparken müzikler dinleyip, videolar seyredebilirsiniz. Dynamic koşu bandı olan bir diğer modeldir. Hız, zaman, nabız ve kalori göstergeleri vardır. Yaklaşık 120 cm uzunluğunda ve 40 cm genişliğindedir. İçinde 9 adet hazır program ve 1 manuel program bulundurur. Masajlı ve motorlu çalışma prensibine sahiptir. Katlanabilir yapısı sayesinde yerden tasarruf edilebilir. Yürüyüşe ve koşuya vakti az olan müşteriler markanın kaliteli ve birçok özelliği olan koşu bantlarını tercih edebilirler. Evinizin bir bölümünü rahatlıkla spor salonuna dönüştürebileceğiniz aletler tekli olarak satılmasının yanı sıra set halinde de satılırlar. Bu sayede aynı anda sayısız ve farklı antrenmanlar gerçekleştirebilirsiniz. Farklı düzeylerde ve esnek yapıdaki Dynamic pilates malzemeleri sayesinde istediğiniz kas düzeyine ulaşabilirsiniz. Ayağınızla veya sabit bir bölgeye takarak uygulanabilen lastikler, kol, göğüs, omuz, sırt ve bacak gibi farklı kas gruplarını önemli ölçüde geliştirirler. Lastiğiniz ve Dynamic pilates topunuz ile sağlıklı bir hayata adım atabilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Dynamic Ürünleri

Marka, spor aletleri üretmenin yanı sıra epilasyon cihazı, masaj aleti ve scooter gibi ürünleri de bünyesinde bulundurur. Dynamic trambolin ürünü hem eğlendirmeyi hem de gün içinde bedeni harekete geçirmeyi amaçlar. Özellikle çocukların ve gençlerin tercih ettiği ürünün her yaştan kullanıcısı bulunur. Gün içerisinde fazla hareket etmeyen bedeninizi harekete geçirir. Zıplama tekniği ile kaslarınızı ve bacaklarınızı oldukça geliştirir. Spor ve eğlence amaçlı olan ürün birçok gösteride dans ve akrobasi amaçlı da kullanılır. Markanın bünyesinde bulunan bir diğer ürün Dynamic yüz epilasyon cihazıdır. Cihaz mikro temizlik özelliği sayesinde 10 kat daha etkili sonuca ulaşmanızı sağlar. Yüz bölgesinde tahriş veya kızarıklık yapmaz ve istenmeyen tüylere veda etmenizi sağlar. Özellikle kadınların ilk tercihleri arasında olan alet erkekler tarafında da oldukça kullanılır. Spor sonrası kas ağrıları çekenler ve rahatlamak isteyenler için Dynamic masaj tabancası ürünü de üretir. Tabanca kas sertliğini ve ağrısını hafifletir. Sadece spor sonrası ağrısı için değil her türlü ağrı için tercih edilebilir. Ürün kan dolaşımını arttırır ve yumuşak dokuları güçlendirir. Egzersiz oranını arttırmanıza önemli ölçüde yardımcı olur. Güzel bir hediye önerisi olan bir diğer ürün Dynamic elektrikli scooterdır. Birçok farklı modeli bulunan ürünün bir çeşidi Xride elektrikli scooterdır. 150 W motor gücüne ve 10 km menzile sahiptir. 15 km hıza kadar çıkabilir ve katlanabilme özelliğine sahiptir. Fren teknolojisi elektroniktir ve ayarlanabilir gidonu vardır. Bu gelişmiş özellikteki scooterı çocuklarınıza hediye edip onları mutlu edebilir ve kendi kullanımımız için alabilirsiniz. Dynamic mekik aleti sayesinde karın kaslarınızı geliştirebilir ve kendiniz güçlü hissedebilirsiniz. Dynamic dambıl çeşitleri sayesinde istediğiniz boyuttaki ağırlıklar ile çalışabilir, kendinize en uygun kilogramı bulabilirsiniz.

Dynamic Fiyatları

Dynamic koşu bandı fiyatı ürünün özelliklerine ve tasarımına göre farklı segmentlerde yer alabilir. Fiyat aralığını belirleyen en önemli unsurlardan birisi ürünün özellikleridir. Katlanabilir özellikte olan Airwalker gibi ürünler ile bu özelliği sağlamayanlar arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Markanın bazı ürünleri set halinde de sunulur. Dynamic yoga matı tek satın alınabileceği gibi set halinde başka ürünler ile birlikte de satın alınabilir. Çocuğunuz veya kendiniz için paten çeşitlerini inceleyebilir Dynamic paten fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Markanın ürünleri her bütçeye uygun seviyede kaliteli malzemeler ile üretilir. Sevilen markanın bu kaliteli ürünlerine sahip olabilmek için fiyat avantajlarını takip edebilirsiniz. Fiyatlara etki eden bir diğer nokta ürünün tasarımıdır. Renkli ve desenli bir paten ürünü, düz ve sade bir renkteki patene göre daha üst segmentlerde bir fiyat aralığına sahip olabilir. Alacağınız ürünün fiyatından önce malzeme kalitesine ve özelliğine dikkat etmenizde yarar bulunur. Almak istediğiniz modelin ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru model olması oldukça önemlidir. Dynamic koşu bandı yorumları sayesinde size en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Ürünü kullananların memnuniyetini görebilir ve kararınızdan emin olabilirsiniz. Dynamic trambolin yorumları sayesinde kendinize uygun boyutu öğrenebilirsiniz. Birbirinden kaliteli Dynamic ürünlerine Hepsiburada’dan sahip olabilirsiniz.

Hangi Dynamic Ürünü Kasları Geliştirir?

Dynamic ürünleri arasında birçok farklı kası geliştiren spor aletleri bulunur. Bacak kaslarını geliştirmek isteyenler koşu bantlarından ve kondisyon bisikletlerinden yararlanabilir. Kol ve omuz kaslarını geliştirmek isteyenler ise pilates bantlarından veya mekik aletlerinden yararlanabilirler.

Dynamic Ürünleri ile Kalori Yakılır mı?

Dynamic modelleri düzenli kullanımda forma girmenize yardımcı olur. Koşu bandı, kondisyon bisikleti ve eliptik bisiklet gibi modeller uzun sürede daha fazla kalori yakmanızı sağlar. Uyabileceğiniz ve aksatmayacağınız bir program ile bu çeşitlerin çoğunu kalori yakımı için tercih edebilirsiniz.

Dynamic Ürünleri Katlanabilir mi?

Dynamic, modellerin bazılarını katlanabilir bir şekilde üretir. Bu sayede yerden tasarruf edebilir ve kullanmak istediğiniz zaman ürünleri kolayca açabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dynamic

127 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler