Dynamic Koşu Bantları

Kapalı alanlarda spor yapmak için kullanılan koşu bantları, profesyonel ve ev tipi olarak farklı modellerde bulunur. Özellikle açık alanda koşu yapmak veya spor salonuna gitmek için fırsatı olmayanların tercih edeceği ev tipi koşu bantları, spor aleti üreten farklı markalardan temin edilir. Taşıma kapasiteleri, yürüyüş alanı, hız ve eğim gibi özellikleri farklı olan koşu bantlarını Dynamic markasından inceleyebilirsiniz.

Dynamic Koşu Bandı

Kondisyon bisikleti, mekik sehpası ve spor kıyafeti gibi çeşitli alanlarda üretim yapan Dynamic, farklı özelliklere sahip koşu bantları ile öne çıkar. Dynamic koşu bantları arasında otomatik eğimli ve manuel eğimli koşu bantları bulunur. Otomatik eğimli koşu bantları, hassas aralıklarla hissedilebilir büyüklükte eğim özelliği sunduğu için istenilen seviyede koşmaya imkan verir ve daha fazla kası çalıştırır. Manuel eğimli koşu bantları ise kademe kademe ayarlanma özelliğine sahiptir.

Gösterge ekranında hız, zaman, mesafe, nabız gibi özellikleri gösteren modeller arasında ise kolay okunmaya imkan veren ışıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Kollarda hız arttırma veya durma / çalıştırma özelliği olan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Dynamic koşu bandı modellerinin zemin özellikleri de modellere göre değişir. Darbe emici çift katlı zemine sahip koşu bantları, eklemlerdeki baskıyı azaltarak ideal bir kullanım sunar. Aynı zamanda modellere göre üzerinde tablet telefon bölmesi veya su bölmesi gibi özel bölümleri olan ürünler, spor yaparken daha kullanışlıdır. Koşu bantları arasında, ebatları ve ağırlıkları farklı olan ürünlerden katlanabilen modeller daha ideal bir kullanım sunar.

Dynamic Koşu Bandı Fiyatları

Özellikleri ve modelleri değişen Dynamic koşu bantlarının fiyatları da değişir. Özellikle gösterge ekranı tipi, zemin sistemi, bant ebatları ve taşıma kapasitelerine bağlı olarak modelleri değişen koşu bantlarının motor güçleri de farklıdır. 1.5 hp motor gücünde modeller programları ve hız ayları ile düzenli spor yapanlara hitap eder. 2 hp motor gücüne sahip modellerin fiyatları ise teknik özelliklerine bağlı olarak değişir. Özellikle taşıma kapasitesi, otomatik program sayısı ve hız fonksiyonları çeşitli olan koşu bandı modelleri farklı kullanıcılar için uygundur.

Otomatik ve manuel eğimli olarak farklı modellerde olan koşu bantları arasında, manuel eğimli koşu bantları daha uygun fiyatlara sahiptir. Otomatik eğimli koşu bantları ise birbirine yakın fiyatları ile dikkat çeker. Elden nabız ölçme, hazır programları, motor soğutma sistemi gibi çeşitli özellikleri olan ürünler arasında uygun ürünü seçebilirsiniz. Motorlu koşu bantlarında fiyatı etkileyen diğer bir nokta da tartan zemin yani darbe emici zemin özelliğidir. Darbe emici zemine sahip Dynamic koşu bandı modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dynamic Koşu Bandı Nasıldır?

Dynamic koşu bantları arasında ev tipi ürünler oldukça rahat bir kullanım sunduğu için tercih edilir. Elden nabız ölçme ve kol kısımlarında başlatma durdurma özellikleri ile kolay kullanılan ürünler bulunur. Aynı zamanda geniş ekran tipi, kolay okuma için ışık özelliği ve vücut yağı ölçümü gibi özelliklere sahip koşu bantları kullanıcılar tarafından önerilir. Dynamic koşu bandı modellerinde dikkat edilen diğer bir özellik ise darbe emici zemin sistemidir. Özellikle spor yaparken, eklem ağrıları yaşamak istemeyenler için esnek zeminli koşu bantları doğru bir tercih olur.

Çeşitli teknik özellikleri ile farklı kullanıcı tiplerine hitap eden Dynamic koşu bantları, farklı bütçelere hitap eden fiyatları ile de dikkat çeker. Uygun fiyatlara ve cazip avantajlara sahip ürünlerin özellikleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Farklı çalışma modları ile birlikte sessiz çalışma seçeneği bulunan ürünler, apartman daireleri için doğru bir seçim olur.

Dynamic Koşu Bandı Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar
  1. Hattrick
  2. Voit
  3. Dynamic
  4. Altis
  5. Dunlop
  6. Fox Fitness
  7. Bebeji
  8. Rovera
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Dynamic
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249
BAŞA DÖN