Sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen veya kondisyon aletlerinden destek alarak bireysel egzersizlere başlayanlar, Dynamic fitness kondisyon aletleri arasından dilediklerini seçebiliyor. Farklı çalışma disiplinlerine uygun şekilde tasarlanan ve hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla değerlendirebileceği ürünler, fazla kilolarından kurtulmak ve bedensel açıdan daha sağlıklı hâle gelmek isteyenlerin beklentilerine yanıt veriyor. Evde, iş yerinde ve hatta spor salonlarında kullanılabilen modeller, sektör standartlarını karşılayan malzeme kaliteleriyle spor tutkunlarını memnun ediyor.

Az Çalışan Kaslarınızı Dynamic Kondisyon Aletleriyle Güçlendirin

Gün içerisinde ekran karşısında uzun süre geçiriyor ve iş veya okul yaşantınız nedeniyle bacaklarınızı az çalıştırıyorsanız, Dynamic imzasını taşıyan kondisyon aletleri tam da size hitap ediyor. Eve ya da ofisinize konumlandırabileceğiniz motorlu veya normal formdaki çözümler, bacak kaslarınızı çalıştırmanızı ve hatta seçeceğiniz zorluk seviyesine bağlı olarak geliştirmenize yardım ediyor. Nabız takibi, sanal kilometre hesabı, süre sayacı ve benzeri değişkenleri görüntüleyebilmenizi sağlayan dijital ekranlar, eliptik bisikletlerde, kondisyon bisikletlerinde ve koşu bantlarında yer alabiliyor. Bu sayede hem hangi oranda çalıştığınızı hem de çalışmanızın karşılığında ortalama kaç kalori yakmış olabileceğiniz gibi ayrıntılı bilgileri pratik şekilde görüntüleyebilmeniz sağlanıyor.

Sağlık danışmanınız, kaslarınızı güçlendirmenizi öneriyorsa ancak büyük ağırlıklar kullanmadan kaslarınızı güçlendirmeyi hedefliyorsanız, farklı direnç seviyelerine sahip olan pilates bantları sizleri bekliyor. Ayağınızla veya sabit bir objeye takarak kullanabileceğiniz lastikler; kol, göğüs, omuz, sırt, bacak gibi farklı kas gruplarınızı, kendinizi zorlamadan çalıştırabilmenize ve geliştirebilmenize imkân tanıyor.

Farklı Çalışma Disiplinlerine Uygun Birbirinden Başarılı Ürünler

Profesyonel sporcuların değerlendirebileceği ürünlerin yanı sıra egzersizlere yeni başlayan kullanıcıları da gözeterek ürün yelpazesini geniş tutan Dynamic, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini, imza attığı her modelde gösteriyor. Ergonomik tasarımları sayesinde etkin kullanım esnasında istenmeyen sürprizlerin yaşanmasının önüne geçen, motorlu ürünlerinde ise birçok güvenlik tedbirini cihazlara ekleyen marka, antrenmanlarda, yalnızca gerçekleştirdiğiniz egzersize ve çalıştıracağınız kas gruplarına odaklanabilmenizi sağlıyor.

Evinizin bir bölümünü mini bir spor salonuna dönüştürmeniz için geliştirdiği ürünlerle size pek çok alternatif sunan Dynamic, bazı kondisyon aletlerini tekli olarak sunarken bazılarını ise set hâlinde hazırlıyor. Böylece aerobik egzersizlerin yanı sıra anaerobik egzersizleri de Dynamic’in modelleriyle gerçekleştirebilmenize ortam hazırlanıyor. Tek bir ürünün birden fazla işlevle donatılması ise Dynamic imzalı kondisyon cihazlarında sıklıkla görülebiliyor. Eğim düzeyi elle değiştirilebilen, masaj özelliği ile gelen ve daha birçok ekstrayla güçlendirilen koşu bantları, fonksiyonellik bakımından öne çıkarken istasyon formundaki Dynamic kondisyon aletleriyle, aynı anda sayısız antrenman gerçekleştirilebiliyor.

Soru 1: Kaslarımı güçlendirmek için hangi kondisyon ürünlerinden yardım alabilirim?

Cevap 1: Bacak kaslarınızı güçlendirmek için koşu bantlarından veya kondisyon bisikletlerinden; kol, omuz gibi kas gruplarınızı güçlendirmek içinse bükbük modellerinden ve farklı direnç seviyelerine sahip pilates bandı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz.

Soru 2: Dynamic kondisyon aletlerini kullandıktan sonra katlayabilir miyim?

Cevap 2: Dynamic’in geliştirdiği bazı ürünleri kullandıktan sonra katlayarak farklı bir yere taşıyabilirsiniz, kaldırabilirsiniz. Örneğin Air Walker formundaki ürünler, bazı koşu bantları kullanım sonrasında katlayarak kaldırabileceğiniz ürünlerdendir.

Soru 3: Kilo vermek için Dynamic’in hangi ürünlerini tercih etmeliyim?

Cevap 3: Dynamic’in sunduğu hemen her ürün, kilo kaybı amacıyla gerçekleştireceğiniz egzersizlerde size yardımcı olsa da nabzınızı yükselten kondisyon bisikleti, koşu bandı ve eliptik bisiklet modelleri, daha fazla oranda kalori yakmanızı sağlayacaktır. Ancak özellikle koşu bandı ve eliptik bisiklet edinmeden önce, sağlık danışmanınıza antrenman programınızla ve kullanacağınız araçlarla ilgili bilgi vermeniz yerinde olacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dynamic Fitness Kondisyon Aletleri

55 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Dynamic Fitness Kondisyon Ürünleri
  2. Delta Fitness Kondisyon Ürünleri
  3. Altis Fitness Kondisyon Ürünleri
  4. Hattrick Fitness Kondisyon Ürünleri
  5. Avessa Fitness Kondisyon Ürünleri
  6. Busso Fitness Kondisyon Ürünleri
  7. Voit Fitness Kondisyon Ürünleri
  8. Thera-Band Fitness Kondisyon Ürünleri
  9. Usr Fitness Kondisyon Ürünleri
  10. Leyaton Fitness Kondisyon Ürünleri
  11. Cosfer Fitness Kondisyon Ürünleri
  12. Reebok Fitness Kondisyon Ürünleri
  13. Tryon Fitness Kondisyon Ürünleri
  14. Carma Sports Fitness Kondisyon Ürünleri
  15. Liveup Fitness Kondisyon Ürünleri
  16. MSD Fitness Kondisyon Ürünleri
  17. Suling Fitness Kondisyon Ürünleri
  18. Povit Fitness Kondisyon Ürünleri
  19. Buyfun Fitness Kondisyon Ürünleri
  20. Yogatime Fitness Kondisyon Ürünleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Bisiklet Tipi
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Dynamic
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/dynamic
Başa dön