Easyvit

Gıda takviyesi ürünleri ile tanınan Easyvit, tüm aile için tasarladığı özel formüllerle vücuda destek olur. Balık yağı temelli gıda destekleri sunan firma, özel ambalajı ve yenilikçi formuyla diğer markalardan ayrılır. Eastvit markasının tüm ürünleri patentli ConCordix teknolojisi ile üretilir. "Yeni nesil balık yağı" mottosuyla lanse edilen marka, kalite sertifikaları ile ürünlerini tesciller. Dünyanın dört bir yanında güvenle tüketilen marka, Norveç'teki üretim tesislerinden binlerce kilometre ötede tüm ailenin beslemede yardımcısı olur. Hiçbir Easyvit ürününde ilave şeker yer almaz. Gıda takviyelerinde balık yağının yanı sıra Beta Glukan, A vitamini, E vitamini, D vitamini, B vitamini, Omega 3, DHA, Kolin, Folik Asit gibi içerikler yer alabilir. Daha zinde bir beden ve zihin için tercih edilen gıda takviyeleri, doğal portakal, limon ve çilek aromaları ile tatlandırılır. 

Yenilikçi Form ile Yüksek Verim 

Easyvit ürünleri, ConCordix formuyla hazırlanır. İçinde vitamin, yağ ve mineraller bulunduran kapsüller, vücutta daha kolay emilebilmesi için yenilikçi formda formülize edilir. Vücutta yüksek oranda kullanılan içeriklerin sırrı jel kapsüllerdir. Jel yapı, Norwegian University of Science and Technology (NTNU) ile Easyvit'in özenli AR-GE çalışmalarının ürünüdür. Geliştiren yeni yapıda, yağ asitleri, vitamin ve mineraller, emülsiyon formatında hazırlanır. İçerikte yer alan yağda ve suda çözünen vitamin ve mineraller, jel su ve protein matriksi içinde hapsedilerek depolanır. Easyvit patentli olan üretim yöntemi, emülsiyon vasıtasıyla ürünlerin midede homojen dağılmasına yardımcı olur. Kolay kullanılan, susuz içilebilen kapsüller, çiğnenerek vücuda alınır. Vitamin ürünlerinde devrim olarak yorumlanan geliştirmeler, tabletleri içmekte zorlanan kişilerin bile kolaylıkla jel kapsülleri yutabilmesini sağlar. Her kapsül doğal meyve aromaları ile tatlanır. Jelatin baz, sağlık için gerekli olan yağların istenmeyen tatlarını, kokularını ve baskın aromalarını maskeler. Jel yapı, reflü riskini önlemek üzere tasarlanmıştır. Bu sayede vitamin içiminin mideye dokunma ihtimali en aza iner. 

Özel Ambalajla İlk Günkü Tazelik 

Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen Easyvit, içerikte kaliteyi garanti eder. Marka yalnızca tüketicilerini değil, üretim sistemi ile doğayı ve çevreyi korumayı da taahhüt eder. Sorumlu üretim anlayışı sayesinde ürünler çevreye zarar vermez. Easyvit markalı gıda takviyeleri, oksijenin zararlı etkilerinden korunmak için özel blister ambalaj içine yerleştirilir. Bu sayede içeriklerin lezzeti, aroması korunurken vitamin ve mineraller de uzun süre sağlam kalır. Blister ambalajların açılması için folyonun kapağı baş parmakla hafifçe bastırılır. Ardından işaret parmağı ile folyo arkadan ittirilir ve jel kapsül kolaylıkla çıkarılır. Blister, ürünleri üretildikleri ilk günkü tazelikte muhafaza eder. Tekli ambalaj sayesinde paket açıldıktan sonra jeller tazeliğini korumaya devam eder. Ürün paketlerinde 30 adet jel kapsül yer alır. Hem çocuk hem de yetişkinler için tasarlanan ürünler, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Soru 1: Çocuklar Easyvit Ürünlerini Sever mi? 

Cevap 1: Easyvit ürünleri üzerinde 2012 yılında yapılan çalışmalar kullanımın 16. haftasında kullanıma devam oranının çocuk oranının %87.5 olduğunu ortaya koymuştur. 2014 yılında İstanbul'da gerçekleştirilen çalışmalar sonucu, ürünlerin beğenilme oranı %86 çıkmıştır.

Soru 2: Easyvit Gıda Takviyeleri Hangi Kalite Sertifikalarına Sahiptir? 

Cevap 2: Easyvit balık yağı destekleri, IFOS sertifikası sahibidir. Markanın ürünlerinde GOED, BRC food certificated, Friend of the Sea kalite belgeleri mevcuttur. 

Soru 3: Easyvit Ürünleri Nerede Üretilir? 

Cevap 3: Tüm Easyvit ürünleri, Norveç'te profesyonel üretim tesislerinde el değmeden üretilir. Ürünler, özel paketleme sistemi sayeside, ilk günkü tazeliğini koruyarak binlerce kilometre öteye ulaşır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...