Yurtdışı merkezli açılan ve 2017 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Ecrou markası, kaliteli ürün çeşitleriyle ön plana çıkan bir firmadır. Trendleri takip ederek kategorilerini güncellemeyi başaran markanın; moda, giyim, güzellik, sağlık, ev, yaşam, hobi, aksesuar ve kırtasiye kategorilerinde 10.000’den fazla ürün çeşitliliği bulunur. Aynı zamanda Ecrou, yorumlarıyla olumlu geri dönüşler almayı ve kullanıcı memnuniyetini sağlamayı başaran bir markadır. Kadınlar, tarzlarını giydikleriyle yansıtmayı severler. Bundan dolayı belirli aralıklarla giyim, aksesuar, bakım ve kozmetik ürünleri satın alırlar. Ecrou giyim, aksesuar, ev, yaşam, kırtasiye ve bakım ürünleri alanında hizmet veren bir marka olarak kullanıcılarına çeşitli model ve renklerde seçenekler sunar. İster klasik ister spor isterseniz de salaş bir stile sahip olun, bu markaya ait dilediğiniz her tarzda ürün bulabilirsiniz. Klasik stile ait Ecrou tulum, etek, elbise, pantolon ve bluz ürünleri haricinde spor giyimi seven kadınların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında birbirinden farklı modellerde Ecrou eşofman seçenekleri de yer alır. Kadınlar, kendilerine ait bir stil yaratmaktan ve bu sırada modayı takip etmekten keyif alırlar. Bundan açıdan, giyim ürünlerinde farklı zevkleri olduğu gibi iç giyim ürünlerinde de sevdikleri modeller bulunur. Giyim kategorisindeki çeşitliliğinde olduğu gibi Ecrou iç giyim kategorisinde de oldukça çeşitli seçenekler sunar. Sizler de kendi zevkinize uygun olan giyim, iç giyim, aksesuar, ev ve yaşam ürünleri alışverişinizi bu markaya ait ürünler arasından gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modellerde Ecrou Giyim Ürünleri

Kadın giyim ürünleri denildiği zaman akla ilk olarak elbise ve etek modelleri gelir. Ecrou etek ve elbise giyim ürünlerinde zengin modeller bulunur. Kadınlar diledikleri her tarzı, giymiş oldukları eteklerle yansıtabilirler. Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte trend modeller arasında yer alan şort etekleri tercih ederek daha modern ve fresh bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda midi boy eteklerle ve Ecrou terlik ürünleriyle salaş ve şık bir tarz yansıtabilirsiniz. Alt giyim kategorilerinde bulunan Ecrou tayt ürünleri, son yılların kadın giyim kombinlerinde bulunan vazgeçilmez parçalardır. Birbirinden farklı model, renk ve kumaşlarda satışa çıkarılan taytlar, spor kombinlerinizi oluşturabileceğiniz en uygun ürünlerdir.

Kadınların alışverişte en çok zaman harcadıkları kategorilerden biri elbiselerdir. Elbiseler kombinlerin vazgeçilmez parçaları olarak görülür. Her mevsime uygun zengin modellere sahip olan Ecrou elbise ürünlerini kendi zevkiniz ve stilinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Spor kadın giyim ürünleri arasında popüler ürünlerden biri de Ecrou sweatshirt ürünleridir. Birbirinden farklı model, renk, kesim ve boyda sweatshirt ürünlerini; bot, spor ayakkabı, jean pantolon ve jean şortlarla kombinleyebilirsiniz. Moda ve aksesuar ürünlerinde olduğu kadar Ecrou iç çamaşırı ürünlerinde de trend parçalar mevcuttur. Beyaz ve siyah iç çamaşırı, bu ürün grubunda çok tercih edilen renk seçenekleridir. Bu renklere sahip birbirinden farklı modellerde iç çamaşırı takımları bulunur. Kadınlar göğüs özelliklerine göre dolgulu veya dolgusuz Ecrou sütyen modellerine göz atabilirler. Giyim ve iç giyim kombinlerinizi kendi zevkiniz ve bedeninize uygun olarak tercih ettiğiniz parçalarla oluşturabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Ecrou Aksesuarları

Kadın alışverişlerinde giyim ve iç giyim ürünlerinin yanında aksesuar ürünleri de oldukça sık tercih edilir. Çok satın alınan aksesuar ürünleri arasında çanta, parfüm, cüzdan, kalemlik ve toka gibi seçenekler yer alır. Sizler de istediğiniz model ve renkte seçtiğiniz aksesuar ürünleri ile kombinlerinizi tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Bu ürün çeşitleri şöyle sıralanabilir:

  • Aksesuar ürünleri arasında en çok çeşide sahip ve en büyük payı bulunan ürünler, çantalardır. Ecrou çanta ürünlerini tercih ederken oluşturacağınız kombine ve kendi tarzınıza uygun modellerden seçmeye dikkat edebilirsiniz. Çantalar, kadınların oluşturdukları kombinlerde vazgeçilmez aksesuar ürünleri arasında yer alır. Omuz çantası olarak tercih ettiğiniz ürünleri,günlük hayatınızda arkadaşlarınızla buluşurken veya iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincirli çanta modellerini ise daha klasik bir kombin oluştururken, akşam yemeklerinde veya iş toplantılarına giderken kullanmanız uygun olabilir.
  • Öğrencilerin daha çok kullandığı sırt çantası modelleriyle birlikte Ecrou kalemlik ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Böylelikle okula, kursa veya kütüphaneye giderken bile satın aldığınız kalemlik ürünü ile kendi tarzınızı diğer insanlara güzel bir şekilde yansıtabilirsiniz.
  • Aksesuar alışverişi yaparken, her kadının göz attığı tamamlayıcı parçalar, cüzdanlardır. Birbirinden farklı model ve renklerde satışa sunulan Ecrou cüzdan modellerinden kendi zevkiniz ve ihtiyacınıza yönelik tercihte bulunabilirsiniz. Cüzdan ürünlerinde Ecrou kartlık gibi küçük modeller, pratiklik sağlaması ve çantalara rahat sığması açısından pek çok kadının tercihleri arasında bulunur. Günlük hayatınızda özellikle alışverişe gittiğiniz zaman küçük cüzdanlar ve kartlıklar oldukça pratiklik sağlar.
  • Günlük hayatınızda veya seyahatlerinizde, çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir diğer ürün ise parfümlerdir. Ecrou parfüm ürünleri; amber, misk ve çiçek gibi farklı kokulara sahiptir. Sizler de çantanıza sığabilecek farklı boyutlarda bulunan parfümleri, şık tasarımlı şişe seçenekleri arasından seçebilir ve dilediğiniz kokuyu satın alabilirsiniz.
Ecrou Ürün Fiyatları

Ecrou markasının kadın kategorilerinde oldukça fazla ürün seçeneği bulunur. Her tarzı yansıtabilecek zengin içerik ve modellere sahip markanın fiyatları da çeşitlilik gösterir. Ecrou fiyatları incelendiği zaman, ürünlerin kalitesi ve kullanıcı memnuniyetleri ile oldukça uygun aralıklarda şekillendiği görülür. Markaya ait giyim, ev-yaşam, iç giyim ve aksesuar ürünlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Fiyatlar, kategoride bulunan ürünler arasında değerlendirilir. Kadın iç giyim kategorisinde bulunan Ecrou pijama takımı ile Ecrou gecelik ve sabahlık modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Giyim kategorilerinde yer alan etek, elbise, bluz, sweatshirt ve pantolon ürünlerinin kendi aralarındaki fiyatları da değişkenlik gösterir. Aynı zamanda giyim ürünleri ile dış giyim ürünleri arasında bir kıyaslama yapıldığı zaman da fiyatlar, farklılık gösteren faktörler arasında yer alır. Ecrou tavsiye edilenler arasında kullanıcı memnuniyetini sağlamış bir diğer kategori ise aksesuarlardır. Aksesuar ürünleri içinde en çok sevilen çanta ve cüzdan ürünleri de fiyat olarak farklılık oluşturabilir. Çanta ürünlerinde klasik stile sahip zincirli kol çantası ve clutch çanta modelleri ile spor çanta modellerinin fiyatları farklıdır. Cüzdan modellerinde ise Ecrou en ucuz kartlık ve mini cüzdanlar ile büyük klasik cüzdanların fiyatları da değişkenlik gösterir. Ecrou yorumları ile ürünlerden alınan geri dönüşleri ve kullanıcı memnuniyetlerini inceleyebilirsiniz. Sizler de Hepsiburada üzerinde sunulan farklı ürün çeşitliliğinde Ecrou satın alarak tarzınıza uyumlu kombinler yapabilirsiniz.

Ecrou Markasında Hangi Ürün Kategorileri Bulunur?

Ecrou; kadın giyim ve aksesuar ürünleri dışında ev-yaşam, kişisel bakım, kırtasiye, oyuncak ve seyahat kategorilerindeki ürünlerin satışını da yapan bir markadır. Böylece kullanıcılara farklı alanlarda seçim şansı sunar.

Ecrou Çanta Kategorisinde Bulunan Modeller Nelerdir?

Ecrou çanta kategorisinde bulunan modeller arasında; bel çantası, omuz çantası, sırt çantası ve tek omuzlu sırt çantası modelleri yer alır. Bu ürünler arasında kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun şekilde seçim yapabilirsiniz.

Ecrou Erkek Parfümü Ürünleri Var Mı?

Ecrou’nun satışa çıkardığı parfüm ürünleri arasında kadın parfümlerinin yanı sıra erkek parfümleri de bulunur. Bu parfümler her zevke uygun koku notalarıyla çeşitlendirilir.

Ecrou Deniz Ürünleri Bulunur Mu?

Markanın satışa çıkardığı kategoriler arasında arasında deniz ve havuz havlusu, bikini, mayo ve plaj çantası ürünleri bulunur. Bu durum, yaz aylarında yapılan alışverişler sırasında da markanın yoğun talep görmesini sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...