Yolda, denizde, ofiste ya da evde; kazanın ne zaman ve nerede sizi bulacağını tahmin edemezsiniz. Güvenliğiniz ve sağlığınız için ilk yardım gerektiren durumlarda her an yanınızda bulunabilecek olan ecza çantaları, hepsiburada.com’un geniş ürün yelpazesi ve farklı set seçenekleriyle size sunuluyor.
Ecza çantaları kullanım alanlarına göre alt gruplara ayrılıyor. Ev, ofis, otomobil, motosiklet veya kamyonlar için farklı ecza çantası setleri olduğu gibi; depo, tekne, yat gibi alanlar için de özel olarak hazırlanmış setler yer alıyor. Bunun yanı sıra trekking ve diğer doğa sporları için de yanınızda bulundurmanız gereken ilk yardım malzemelerini içeren ecza çantaları da bulunuyor. Çanta tiplerine göre bez, sert plastik, PVC gibi farklı malzemelerden üretilen ecza çantaları da farklı durumlar ve mekanlara göre üretiliyor.
Trafik ürünlerini, özellikle ecza çantalarını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, seçtiğiniz ürünün İçişleri Bakanlığı’nın 26 Eylül 2006 tarihinde yayınladığı ve aynı gün yürürlüğe giren Karayolları Yönetmeliği’ne uygun olarak hazırlanmış olması. Bu yüzden motorlu aracınız için ecza çantası satın alırken bu yönetmeliğe uygun olup olmadığına, gerekli malzemeleri içerip içermediğine dikkat etmeniz gerekiyor.
Türkiye’nin en geniş oto aksesuar ve trafik ürünleri mağazası hepsiburada.com; evde, ofiste, aracınızda ya da doğa sporları ile ilgilenirken de sizin güvenliğiniz ve sağlığınızı düşünmeye devam ediyor. Kullanım alanlarına ve farklı ürün içeriklerine göre pek çok çeşitte ecza çantalarına hepsiburada.com farkıyla sahip olmak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Ecza Çantası Fiyatları

34 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. FirstPlus
  2. Eagle
  3. Autokit
  4. Modacar
  5. Dr Plus
  6. Rota Car
  7. Automix
  8. DM
  9. Eagle Eye
  10. FİRST PLUS
  11. Gcs
  12. Ideal
  13. Nurgaz
  14. Povilon
  15. Powerten
  16. Toptancı Kapında
  17. Tüpaş
  18. Universal
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/264027
BAŞA DÖN