Trafikte, evde, iş yerinde, dükkânda oluşabilecek kazalara karşı araçlarda ve mekanlarda bulunması gereken ecza çantaları ilk yardım çantaları olarak da ifade ediliyor. Çantaların içinde çok sayıda müdahale ekipmanı yer alıyor. Hayat kurtaran bu malzemelerle dolu çantaların çok sayıda seçeneği markaların ürün seçkilerinde bulunuyor. Böylece ilk yardımın gerekli olduğu durumlarda, ihtiyaç sahibi kişilere hemen müdahalede bulunuluyor. Geniş malzeme çeşitliliğine sahip bu çantalar pratik kullanımlarıyla da fayda sağlıyor. Çanta ya da kutu şeklinde olan bu çantalar uzun ömürlü kullanım imkânı var.

Acil Durumlarda Hızlı ve Doğru Tedavi İmkânı

Akıllı tasarımıyla kullanıcılara fayda sağlayan çantalarda aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Bunun için malzemelerin çantalara rahatça ve doğru olarak yerleşmeleri için her ayrıntı gözetiliyor. Çantaların iç bölümlerinde yer alan süngerler sayesinde malzemeler korunabiliyor. Şeffaf, turuncu, beyaz gibi seçeneklerle size sunulan çantaların darbelere karşı dayanıklı olanları bulunuyor. Çantalarda bulunan malzemeler sayesinde acil durumlarda kişiler profesyonel yardım alana kadar etkili müdahale gerçekleştirilebiliyor. Ürünler içerdiği malzemelerle hayati önem taşıyor. Kutularda yer alan kullanım kılavuzlarının yardımıyla kaza sonraki panik düzeyi de azaltılabiliyor. Kutu içinde yer alan ürünleri duvara monte ederek ya da portatif olarak kullanabiliyorsunuz. Çantalarda yer alan malzemelerin içinde imal yılı, imalatçı ve son kullanma tarihi mutlaka yer alıyor. 

Ecza çantalarının başlıca özellikleri şunlardır:

  • Kutular bölmeli olup kolay kullanım sağlıyor.
  • Çantaların içindeki malzeme ve araçlar kolayca yerleştiriliyor, dağılmıyor. 
  • Taşıma esnasında açılmayı önleyen kilit mekanizmaları bulunuyor. 
  • İş güvenliği kanunu gereğince iş yerlerinde bulundurulması zorunlu olan ilk yardım setleri, uzun süreli tecrübelerin sonunda oluşturuluyor. 
  • Çantaların içeriğinde bulunan ürünlerin üretim belgeleri bulunuyor. 

Sağlık İçin Her Detay Düşünülüyor

Ecza çantalarının içerisinde yanık örtüsü, üçgen sargı bezi, rulo sargı bezi, steril gaz kompres, pamuklu tül kumaş), elastik bandaj, tekstil turnike, yara bandı, flaster, antiseptik solüsyon, tek kullanımlık eldiven 2'li poşet, makas, çengelli iğne, el feneri ledli, boyunluk, çok gözlü torba gibi tıbbi malzemeler yer alıyor. Çantalar toz ve nem almayacak şekilde imal ediliyor. İç bölümlerinde ise malzemelerin yıpranmaması için her detaya özen gösteriliyor. Malzemelerin az ya da çok olması, çantanın kullanılacağı yere göre değişiyor. Malzemelerin yılda birkaç kez kontrol edilmesi ve varsa eksiklerin tamamlanması da en önemli konulardan biri. Ecza çantalarının hem açma hem kilitleme işlevinin başarılı olması maksimum önem taşıyor. 

  • Çantalar tek hamlede kolayca açılabilecek şekilde tasarlanıyor.
  • Turuncu renkli olan modeller parlak floresan özellikte olduklarından karanlıkta bile görülebiliyor. 
  • Montaj cıvata ve dübelleri çantanın içerisinde yer alıyor.
  • Çantaların üzerinde Kızılay'ı simgeleyen hilal bulunuyor. 
  • Ecza çantaları kullanıldıkları yere göre değişen boyutlara sahip.

Ecza Çantası Fiyatları

Araçlarda, iş yerlerinde ve daha birçok alanda olması gereken ecza dolaplarının fiyatları hem çantaya hem de içindeki malzemelere göre değişiklik gösteriyor. Çantanın ebatları, içindeki malzemelerin miktarı fiyatı doğrudan etkiliyor. Küçük iş yerleri ve araçlar için küçük bir çanta yeterli olurken kişi sayısının fazlalaştığı yerlerde ecza kutularının yer alması büyük fayda sağlıyor. Ani bir hastalık ve kaza olduğunda ilk yardım bilgisi almış kişilerin çantalara kolayca ulaşmaları, onları rahatça açmaları hayati önem taşıyor. Bu nedenle güvenilir markalar tarafından üretilen ecza çantalarına sahip olmanız küçük kazaları hemen orada iyileştirmenize yarayabiliyor. Büyük kaza ve hastalıklarda ise yardım çağrısı gelene dek hazırlık yapabilmeniz olası riskleri azaltıyor. 

Siz de aracınıza, iş yerinize hatta evinize ihtiyaçlarınız doğrultusunda ecza dolabı seçmek için tüm ürünlere göz atabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ecza Çantası Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 118 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/264027