Eda Taşpınar

Eda Taşpınar, 1 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kişisel bakımına oldukça önem veren Eda Taşpınar, 2012 yılında kendi adını taşıyan markasını kurmuştur. Her zaman kendi markasını kurmanın hayalini kuran Taşpınar, ürünlerinin tasarımından içeriğine, kullanıcıya ulaşana kadar geçen süreç ile birebir ilgilenmektedir. Kusursuz bronzluk dendiğinde akla gelen ilk isimlerdendir. Markanın ürün skalasında yalnızca bronzlaştırıcı ürünler değil, kişisel bakımda ihtiyaç duyulan krem, losyon, şampuan gibi pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Eda Taşpınar ürünleri ile özellikle yaz aylarında pürüzsüz bir vücudun yanında dilediğiniz bronzluğu elde edebilirsiniz.

Eda Taşpınar, kendi güzellik sırlarını ürünleri ile kullanıcılara sunmaktadır. İkonik hale gelen bronzluğu ve sağlıklı saçları ile vücudun kusursuz bir görüntüye ulaşması için ürünler tasarlamıştır. Kullanıcılara sunulan ürünlerde en ufak detaylar bile düşünülmüş ve ürünlerden en iyi etkiyi alabilmeleri için tasarlanmıştır. Doğada bulunan en etkili bileşenleri ürünlerinde kullanmayı tercih etmiştir. Hem bronzlaştırıcı ve selülit önleyici ürünlerinden hem de şampuan seçeneklerinden kısa sürede etki almak mümkündür. Düzenli kullanımda kısa sürede etkisi görülmeye başlanır. Hem ürün kalitesi hem de kısa sürede sonuç alınabiliyor olması kullanıcılar tarafından güzel yorumlar almasını sağlamıştır. Ürünler arasından her cilt tipine ve ihtiyacına göre ürün bulmak mümkündür. Özellikle kısa tatili bulunan kişiler bronzlaşmakta güçlük çekebilir. Eda Taşpınar ürünleri içeriğinde bulunan bronzlaşmayı hızlandırıcı bileşenler ile kısa sürede bronz bir tene sahip olmanızı sağlıyor.

Mükemmel Bronzluk İçin Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Ürünler

Markanın ilk çıkan serilerinden biri bronzlaştırıcı yağlardır. Yaz aylarında bronzlaşan cilt daha parlak ve kusursuz bir görünüme kavuşur. Ancak herkesin cilt yapısı ve rengi farklı olduğu için herkes aynı koşullarda ve eşit miktarda bronzlaşmayabilir. Bu gibi durumlarda güneş altında geçirdiğiniz süre kadar kullandığınız güneş ürünleri de oldukça önemlidir. Eşit bir şekilde bronzlaşmak için ve güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullanabileceğiniz bazı ürünler bulunmaktadır. Eda Taşpınar bronzlaştırıcı çeşitleri, cildinizde oluşabilecek lekelenmeleri önlerken kusursuz bir şekilde bronzlaşmanıza yardımcı oluyor. Ürünleri içerik olarak hem sağlıklı hem de oldukça etkilidir. Cildinizin bronzlaşmasının yanında sürdüğünüz andan itibaren vücudunuzu nemlendirmeye devam eder. Bu sayede cildiniz sağlıklı bir parlaklığa sahip olur. Her cilt renginin ve tipinin bronzlaşma hızı ve miktarı aynı olmadığı için kullanılması gereken ürün de kişiden kişiye değişkenlik gösterecektir. Üründen en iyi verimi almak için seçtiğiniz ürünün size uygun olduğundan emin olmanızda fayda vardır. Eda Taşpınar markasının bronzlaştırıcı yağ koleksiyonunda her ihtiyaca uygun bir ürün bulmak mümkündür. Bu ürünler arasından size en uygun olanı seçerek istediğiniz bronzluğa ulaşabilirsiniz.

Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağ, melanin üretimini harekete geçiren bir içeriğe sahiptir. Bu sayede bronzlaşma sürecini kısaltır. Bunun yanı sıra güneşin zararlı etkilerinden korur ve ciltte leke oluşumunun önüne geçer. Yağ kıvamı ile cildinizin daha parlak gözükmesini sağlar. Güneşe çıkmadan 15 – 20 dakika önce tüm vücuda eşit bir şekilde sürülmesi önerilir. Su ile temas yağın etkisini ve korumasını azaltacağından yüzdükten sonra tekrar uygulama yapılmalıdır. Güneş altında uzun süre kalacaksanız yüzmeseniz bile yine 2-3 saat aralıklarla yenilemekte fayda vardır. Beyaz tene sahip kişilerin bronzlaşması esmer tenlere kıyasla çok daha zordur. Açık ten renkleri, bronzlaşmadan önce kızarma gibi süreçler yaşayabilirler. Güneş ışığına daha hassas olduğu için bronzlaşmaya çalışırken ciltte soyulmalar ya da kızarıklar meydana gelebilir. Bu tarz durumlar hem tatilinizin tadını kaçırabilir hem de cildinizde istenmeyen problemler yaratabilir. Eda Taşpınar beyaz ten bronzlaştırıcı bu gibi durumların önüne geçmek için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde oldukça zor bronzlaşan açık tenlilerin bile diledikleri bronzluğu elde etmesine olanak tanır. Bu sayede güneşin ve tatilin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Ayrıca, cildinizde çil ya da leke oluşumunun da önüne geçecektir. Cildinizin bronzlaşma sürecini hızlandıran bu yağlar aynı zamanda cildinizi besler, sağlıklı görünmesini sağlar.

Güneş Altında İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Ürünler Eda Taşpınar’da!

Eda Taşpınar güneş ürünleri arasında bronzlaştırıcı ya da bronzluk koruyucu gibi her ihtiyaca uygun ürünü bulmanız mümkündür. Kullanacağınız güneş ürününün cilt yapınıza uygun olması oldukça önemlidir. Ayrıca markanın bazı ürün seçenekleri yalnızca güneşlenerek değil güneşsiz de bronzlaşma imkânı sunuyor. Markanın ‘Güneşsiz Bronzluk Self Tanning’ serisinde dark ve medium gibi bronzluk seviyelerini belirten farklı ürünler bulunmaktadır. Bu tarz ürünler yaz bittikten sonra da bronzluğunu devam ettirmek isteyenler için oldukça idealdir. Ayrıca en büyük avantajlarından birisi bronzluk seviyenizi ayarlayabiliyor olmanızdır. Eğer orta seviyede bir bronzluk istiyorsanız medium, ileri seviye istiyorsanız dark çeşidini tercih etmeniz gerekir. Bu ürünlerin kullanımı da son derece basittir. Ürünü bronzlaşmasını istediğiniz bölgelere ya da tüm vücudunuza eşit şekilde sürün. İstediğiniz ten rengi birkaç saat içinde ortaya çıkacaktır. Ten renginin daha iyi oturması için ürün düzenli şekilde kullanılmaya devam edilmelidir. Bu sayede duş alsanız dahi bronz ten renginizi koruyabilirsiniz. Daha kalıcı bir bronzluk için ürünü kullanmadan önce kese ve peeling yapmanız önerilir. Cildiniz ölü deriden arındığı için daha etkili ve kalıcı bir bronzluk sağlayacaktır. Ürünü sürdükten sonra iyice kurumasını bekleyebilir ve vücut emdikten sonra kıyafetlerinizi giyebilirsiniz.

Markanın en dikkat çekici serilerinden biri ‘Bronzing Bomb’ serisidir. Bu ürün bronzlaşma süresini oldukça kısaltıyor ve cildin parlaklığını koruyor. Esmer tenlilerin kullanımı için daha uygundur ve öncesinde en az birkaç gün güneşe çıkılmış olmalıdır. Özellikle Eda Taşpınar tarzında yoğun bir bronzluk isteyenler için en ideal ürünlerden biridir. Markanın bir diğer ürünü yoğun bronzlaştırıcı spreydir. Bu ürün yağ formdaki ürünü sprey ile daha kolay uygulama olanağı tanır. Vücudunuzun her yerine eşit ürün gelmesi açısından oldukça pratik bir üründür. Uzun süre güneş altında kalmak ciltte sıcak bir hisse neden olabilir. Ayrıca sıcaktan cildiniz daha gergin hissedebilir ve bu nedenle kuruluk meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda güneş sonrası serinletici ürünler, son derece kurtarıcıdır. Cildinizi nemlendirirken ayrıca serin bir his bırakır. Ferah yapısı ile cildinizin yatışmasını sağlar. Bronzlaştıktan sonra ten renginizin daha uzun süre bu şekilde kalması için yardım alabileceğiniz bazı ürünler bulunmaktadır. Bronzluk koruyucu losyonlar cildinize gereken nemi sağlar. Bu sayede, bronz ten renginiz daha uzun süre kalır. Eda Taşpınar güneş yağı ürünleri ile hem kısa sürede dilediğiniz bronz ten rengine ulaşabilirsiniz hem de bu bronzluğu daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Eda Taşpınar At Kılı Fırçası ile Selülitlere Veda Edin

Markanın en dikkat çeken kategorilerinden bir diğeri ise selülit önleyici ürünleridir. Bu kategoride yer alan doğal ürünler sayesinde selülitlerinizden kurtulabilir, pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Selülit görüntüsü bazı kişiler için can sıkıcı olabilir. Eda Taşpınar doğal at kılı fırçası ile artık selülit bir sorun olmaktan çıkıyor. Ciltteki kusurların iyileşmesi ve azalması için en önemli faktörlerden biri vücuttaki kan dolaşımının artmasıdır. Kan dolaşımı spor, yürüyüş gibi etkinliklerle artırılabileceği gibi masaj da oldukça etkili bir yöntemdir. Eda Taşpınar at kılı fırçası kan dolaşımının hızlanmasına büyük etki eder. Selülit özellikle üst bacak ve kalça bölgesinde oluşmaktadır. Bu bölgelere yapacağınız masaj ile selülit görüntüsünden kurtulabilirsiniz. At kılı fırçası ile yapılan kuru fırçalama yöntemi ölü derilerden arınmanıza da yardımcı olur. Cildi daha pürüzsüz hale getirir. Bu fırça ile masaj, aşağıdan yukarı doğru uygulanmalıdır. Bu kan akışının hızlanması için önemli bir detaydır. Kol, bacak, göbek gibi dilediğiniz bölgeye at kılı fırçası ile masaj yapabilirsiniz. Bu etapta fırçayı çok fazla bastırmaya gerek yoktur. Masajın ardından bir nemlendirici ya da yağ ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Üründen en iyi etkiyi almak için her gün ya da gün aşırı düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. Bu sayede en iyi sonuçlara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Her gün sabah ve akşam masaja ayıracağınız 4-5 dakika ile selülit görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Ürün, doğal at kılından üretildiği için ciltte bir reaksiyon oluşmaz ve hassas ciltler dahil herkesin kullanımına uygundur. Kıl sertliği çok sert ya da çok yumuşak değildir ve ciltte hassasiyet yaratmaz. Düzenli kullanımdan sonra cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz hale geldiğini fark edeceksiniz. Eda Taşpınar at kılı fırçası kullanımı oldukça kolaydır. Kılların sıklığı ve uzunluğu ideal ölçüdedir. Üründen en iyi verimi almak için kuru fırçalama yöntemini kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam, cildinize su ya da başka bir ürün sürmeden birkaç dakika boyunca aşağıdan yukarı şekilde minik hareketlerle fırçalama hareketi yapılır. Aşağıdan yukarı doğru yapılmasının nedeni kan dolaşımının bu şekilde hızlanıyor olmasıdır. Bu ürün Eda Taşpınar selülit fırçası olarak bilinse de yalnızca selülit için değil ciltteki pütürlerin giderilmesi ve ölü derinin atılması gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Kullanımdan sonra nemlendirici bir krem ya da yağ sürerek cildinizin gerek duyduğu nemi almasını sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı ve Dolgun Saçlar İçin At Kuyruğu Şampuanı

Eda Taşpınar uzun ve sağlıklı saçları ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Saçlarının sağlıklı gözükmesinin sırrını şimdi kendi markasında herkese sunuyor. Eda Taşpınar şampuan içeriğindeki at kuyruğu bitkisi ile saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra saçınızın ihtiyaç duyduğu nemi vererek canlı bir parlaklık sağlıyor. At kuyruğu bitkisinin bilinen pek çok faydası vardır. Bazı hastalıkların tedavisinde kullanılan bu bitkinin sağlıklı saçlara ulaşmak için kullanımı oldukça yaygındır. Saçların uzama sürecini belirgin bir şekilde hızlandırır. Saç derisinin kuruluğundan meydana gelen kepeklenme sorununu saç derisini en iyi şekilde nemlendirerek ortadan kaldırır. Saç köklerini besleyerek daha güçlü olmasını sağlar. Bu sayede saç dökülmeleri yüksek ölçüde azalmaya başlar. Saç derisinde oluşan fazla yağ ve sebum saçınızın daha kirli ve sönük gözükmesine neden olabilir. Ayrıca diplerde biriken yağ saç köklerini tıkamakta ve beslenmesini önlemektedir. Bu sayede hem saç dipleriniz daha iyi nefes alabilir hem de saçlarınız daha dolgun ve canlı bir görüntüye sahip olur.

Yıpranmış saçlar mat ve sönük bir yapıda gözükür. Ayrıca yıpranmış saçların uzaması normalden çok daha fazla zaman alabilir. Saç kökleri gereken nemi almadığında uzama gerçekleşmez. Bu nedenle tercih edeceğiniz şampuanın saçınızı iyi bir şekilde nemlendiriyor olması gerekir. Nemlenmiş saçlar hem daha kolay uzayacaktır hem de sağlık ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. Çeşitli klinik testlerinden geçirilen Eda Taşpınar At Kuyruğu şampuanı saçınızı zararlı dış etkenlere karşı korumaya da yardımcı olur. Eda Taşpınar’ın sağlıklı saçlarından ilham alarak tasarlanan ve üretilen bu ürünü, düzenli kullanımda saçlarınızdaki değişikliği fark edeceksiniz. Banyoda ıslak saçınıza masaj yaparak birkaç dakika bekletilmelidir. Ardından iyice durulanır. Üründen en iyi etkiyi daha kısa sürede almanız için düzenli kullanmanız son derece önemlidir. Haftada 2 ya da 3 kere kullanmanız idealdir. Ayrıca ürün tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Yağlı, kuru, yıpranmış saça sahip kişilerin rahatça kullanabileceği bir üründür. Saçlarınızı sağlıkla beslerken dış etkenlerin zararlarına karşı korur ve uzama hızını arttırır.

Eda Taşpınar Vücut Spreyleri ile Herkesi Büyüleyin

Kişisel bakımın en önemli adımlarından biri güzel kokmaktır. Bunun için kullanılabilecek parfüm ve deodorantların yanında vücut spreyleri de oldukça yaygındır. Eda Taşpınar vücut spreyleri arasında her zevke göre bir koku bulmak mümkündür. Body mist adı verilen vücut spreyleri, duş jeli ya da deodorant gibi ürünlerin kokusunu daha belirgin hale getirmek için kullanılabilir. Bunun dışında tek başına da kullanımı mümkündür. Hafif yapısı ile ağır bir his bırakmaz. Özellikle yaz aylarında ağır ve yoğun parfümler kullanmak istemediğinizde vücut spreyleri en büyük kurtarıcınız haline gelir. Bütün cilt tipleri tarafından rahatça kullanılabilir. Cildinize 15 – 20 cm kadar mesafeden sıkabilirsiniz. Sıktıktan sonra vücut tarafından hızlıca emilir. Uzun süre beklemeden giysilerinizi giyebilirsiniz. Gün içinde yanınızda taşıyabilir ve dilediğiniz zaman tazeleyebilirsiniz.

Lust Body Mist yumuşak ağaç ve yasemin notalarıyla öne çıkmaktadır. Careless Whisper Body Mist ise üst notalarında zambak bulunmaktadır. Aqua Body Mist ise son derece ferah, tam bir yaz kokusudur. Manolya ve zambağın birleşiminden oluşan bu vücut spreyi tropikal ve taze bir his bırakmaktadır. En sevilen ürünlerden biri olan Amber Body Mist tatlı vanilya ve şeftalinin birleşiminden oluşmaktadır. Bu notalara yasemin, sedir ağacı ve amber eşlik etmektedir. Eşsiz kokusu ile hem yaz hem de kış aylarında kullanım için uygundur. Papatya ve miskin birleşiminden oluşan Confessions vücut spreyi ferah bir his bırakıyor. Kokusu ile herkesi büyüleyen Hindistan cevizi ve müge çiçeği Coco Body Mist ile bir araya getirilmiştir. Burn Baby Burn Body Mist hem şişe tasarımı hem de kokusu ile öne çıkmaktadır. Taze narenciye ve kırmızı ahududu baskınlığı bulunan bu vücut spreyinde temelden vanilya, gardenya ve yasemin notaları hissedilmektedir. Love Potion Body Mist karamel, vanilya ve tarçının birleşiminden ortaya çıkmıştır. Parfüm yoğunluğunda bir kokusu bulunan bu ürünün parfüm şeklinde kullanımı da uygundur. Vücut spreylerinin şişe tasarımı hem kullanmanız hem de yanınızda taşıyabilmeniz açısından oldukça kullanışlıdır. Ürünlerin şişesinde bulunan etiketler her ürünün temasına göre ayrı ayrı tasarlanmıştır. Daha yoğun bir etki almak için duştan sonra temiz cildinize kullanabilirsiniz.

Eda Taşpınar ürünleri ne kadar kalıcıdır?

Markaya ait ürünlerin kalıcılığı kullanım şeklinize göre değişir. Ürünlerin su ile temas etmesi durumunda tekrar uygulanması ürünün etkisini arttıracak ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Eda Taşpınar ürünleri sağlıklı mıdır?

Markaya ait ürünler mümkün olan ölçüde doğal bileşenler kullanılarak üretilmektedir. Bunun yanı sıra gerekli klinik testlerinden geçirildikten sonra kullanıcıya ulaşmaktadır.

Eda Taşpınar ürünleri nasıl kullanılır?

Ürüne göre kullanış şekli değişmekle beraber güneş yağları ve losyonları tüm vücuda uygulanır. Vücut spreyleri ise 15- 20 cm uzaktan vücuda sıkılmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eda Taşpınar

126 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar
 6. Türü
 7. Satıcı
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Başa dön