Eksik Parça Yayınları

Kurulduğu günden bugüne kadar yayımladığı birçok başarılı kitapla yükseliş grafiğini sürdüren Eksik Parça Yayınları, başta çocuk kitapları serisi olmak üzere yerli ve yabancı sayısız yazarın eserini baskıya alıyor. Dünya klasiklerinden bestseller olmuş kitaplara kadar dünyaca ünlü birçok eser, Eksik Parça Yayınları'nın zengin ürün koleksiyonunda yer alıyor.

Çocukların Hayal Dünyasına Yolculuk

Birbirinden ilginç konuları ve kusursuz illüstrasyon çalışmaları ile dikkat çeken resimli çocuk kitapları, her yaştan çocuğun keyifle okuduğu eserler arasında yer alıyor. Eğitici ve öğretici mesajlar içeren resimli öykü kitaplarının yanı sıra, çocuk romanları ve masal kitapları da bu serinin en belirgin kitap çeşitlerini oluşturuyor. Yeni okumaya başlayan çocuklar için tasarlanmış sayıları ve harfleri öğreten kitap seçenekleri; basit ve yalın anlatımları, eğlenceli içerikleri ile beğeni kazanıyor. Çocuklara kitap okuma alışkanlığı edindirmeye büyük katkı sağlayan kitap çeşitleri, yerli ve yabancı yazarların en ünlü eserlerinden oluşuyor. 

Biyografi ve Söyleşi Kitapları

Ünlü yazarlarla ve sanatçılarla yapılan söyleşilerin bir arada kaleme alındığı belgesel niteliğindeki kitaplar, Eksik Parça Yayınevi'nin en önemli ürünleri arasında bulunuyor. Hayatlarını ve ortaya çıkardıkları eserlerin hikayelerini merak ettiğiniz edebiyatçı, şair ve sanatçılara ait çok özel röportajlar, belgesel içerikli bu kitaplarda yer buluyor. Filmlere konu olmuş kitaplar ve onların efsanevi yazarları ile yapılan söyleşilere bu kategoride yer alan kitaplar arasından kolayca ulaşabilirsiniz. 

Birbirinden İlginç Çizgi Romanlar

Türkiye'nin en ünlü karikatüristlerine ait çizgi romanlar, okuyucuları tarafından beğeniyle izleniyor. Her birinde farklı hiyakelerin anlatıldığı çizgi roman kitapları, her yaştan okuyucunun ilgisini çekmeyi başarıyor. Gazetelerde ve birçok mizah dergisinde karikatürleri yayınlanan ünlü karikatüristlerin ödüllü karakterleri ile hazırladıkları çizgi hikayeler, okuyucuları güldürürken düşündürüyor. 

Anneler ve Bebekleri İçin El Kitapları

Hamilelik sürecinden başlayarak doğum süreci ve sonrasına yönelik, anneliğe dair tüm bilgilerin detaylı bir biçimde anlatıldığı kitaplar, adeta bir rehber niteliği taşıyor. Hamileliğin ilk dönemlerindeki fizyolojik değişiklikler ve bu sorunlarla baş etme yolları, gebelik beslenmesi, doğum ve doğum sonrası karşılaşacağınız tüm durumlar hakkında, bilimsel ve detaylı içerikler Eksik Parça Yayınları tarafından basılan kitaplarda yer alıyor. Bebek gelişimi, büyüme süreci ve bu sürece dair yararlı bilgiler de kategorinin önemli kitap seçenekleri arasında yer alıyor. 

Eğlenceli Yetişkin Kitapları

Eksik Parça Yayınları, farklı dallarda kitap seçenekleri ile öne çıkıyor. Adeta meditasyon etkisi yaratan ve son dönemlerde oldukça revaçta olan yetişkinler için boyama kitapları, yayınevinin zengin ürün koleksiyonunda geniş bir yer buluyor. Hayata dair esprili ve mizahi yaklaşımlar bulabileceğiniz ve aynı zamanda sizi düşünmeye de teşvik eden aforizmalardan oluşan kitaplar, Eksik Parça Yayınları'nın en ilgi çekici ürünleri arasında bulunuyor. Esprili bir dille yazılmış ve adeta yaşam koçluğu etkisine sahip kitaplar da okuyucuyu eğlendirmeye ve aynı zamanda düşündürmeye yönelik konulardan oluşuyor. Dünyada bestseller olmuş polisiye romanlar, yerli ve yabancı yazarlar tarafından kaleme alınmış korku ve gerilim romanları da okuyucuya keyifli bir yolculuk vadediyor. 

Ergenlik Dönemine Hızlı Bir Bakış

Genç kızlık dönemine geçişte yaşanılan sorunlar ve hayata bakış açısı ile ilgili fikir edinebileceğiniz genç kız romanları, Eksik Parça Yayınevi tarafından özenle sunuluyor. Günümüzün gençlik trendlerinden ilham alan romanlar, yeni nesil ergenlik davranışlarına eğlenceli bir yaklaşımla ışık tutuyor. Her biri yepyeni bir durumun altını çizen roman serileri, genç kızlar tarafından beğeni ile okunuyor. Şık ve dikkat çekici kapak tasarımları ile göz alıcı etkiye sahip ergenlik romanları, okuyuculardan tam not almayı başarıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...