Elektrikli

Elektrikli Çit Kesme Makineleri

Büyük özen ve çaba isteyen bahçe bakımı için kullanılan pek çok araç gereç vardır. Bahçedeki her bitkinin sağlıklı şartlar altında yetişmesi, göze hoş görünmesi ve bahçenin belirli bir düzen içinde bulunması için insan gücünün üzerinde profesyonel makine kullanımı gerekir. Bu konuda en büyük yardımcılardan biri de elektrikli çit kesme makineleridir.

Elektrikli Çit Kesme Makinesi ile Daha Güzel Bahçeler

Çitlerin kesilmesi ve istenmeyen dalların budanabilmesi için kullanılan çit kesme makineleri, yüksek motor gücü ile çalışır. Gücünü elektrik enerjisinden alan bu ürünler, hem kısa hem de uzun çitlerin kesilmesi ve estetik bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Hafif ve kompakt bir tasarıma sahip olan ürünler, ellere ve el bileğine daha az yük binmesini sağlar.

Kolay ve pratik kullanıma sahip elektrikli çit kesme makineleri, yenilikçi teknolojiler ile sunulur. Makinelerin çeşitli boyutlarda dönen bıçakları, yüksek motor gücünden aldığı enerji ile profesyonel şekilde çalışır. Genellikle küçük bahçe alanlarında daha kompakt tasarımlar tercih edilirken, daha büyük bahçelerde silindir hacmi daha büyük olan makineler kullanılır.

Elektrikli Çit Kesme Makinesi ile Zamandan Tasarruf Edin

Elektrikli çit kesme makineleri, bahçe ve küçük korularda, istenmeyen çalılar ile çitleri budayarak şekillendirmek için kullanılır. Elle yapılacak budama ve kesim işlerinin kısa sürede bitirilmesini sağlayarak verimli ve pratik kullanım sağlar. İnsan gücü ile taşınabilecek kadar hafif olan, benzinli ve akülü makinelere göre daha sessiz çalışan elektrikli çit kesme makineleri çevre dostudur.

Kablo yardımı ile aldığı elektrik enerjisini iki yönlü bıçak hareketi için kullanan çit kesme makineleri modeline göre değişmekle birlikte dakikada yaklaşık 1500 darbe imkânı sunar. Makine tasarımının üst kısmında kaymaz tutma kolu bulunması sayesinde her iki el ile kavranan makine, testere formunda hızlı dönen keskin bıçakları kullanarak kısa sürede çitleri budama olanağı tanır. Elektrikli çit makinesi kullanırken, çitlerden ve dallardan etrafa saçılan kıymık ve filizlerin vücudunuza zarar vermesini engellemek için mutlaka iş gözlüğü ve iş eldiveni kullanmanız önerilir.

Pratik Kullanım Sunan Profesyonel Çit Kesme Makineleri

Elektrikli çit kesme makinesi seçilirken dikkat edilmesi gereken iki temel unsur motor gücü ve bıçak uzunluğudur. Düşük motor gücüne sahip olan makineler küçük bahçeler için ideal iken, büyük bahçelerde istediğiniz performansı sunmayabilir. Bu nedenle yüksek motor gücüne sahip çit kesme makineleri tercih edilmelidir. Diğer taraftan bıçak uzunluğu ve bıçakların arasındaki mesafenin de istenilen performans çerçevesinde değerlendirilmesi gerekir. Uzman teknoloji ile üretilen bıçaklar 16 mm uzunluktan başlayarak 69 cm'e kadar uzayabilir.

Elektrikli çit kesme makinelerinde güvenliğinizi sağlamak için fren sistemi de yer alır. 1 saniyeden daha az bir sürede bıçakları durdurma gücüne sahip olan makineler güvenli kullanım sunar. Elektrikli çit kesme makineleri kablo sistemi ile çalıştığından, kolay sarma sistemi sayesinde kullanım sırasında dolanmanın önüne geçilebilir. Tasarımı ergonomik şekilde dengeleme sunan elektrikli çit kesme makineleri, bıçak ve tutma kolu arasında ağırlığı dengeli şekilde dağıttığı için yorulmadan uzun süre çalışma olanağı sunar.

Soru 1: Elektrikli çit kesme makinelerinin ortalama ağırlığı nedir?

Cevap 1: Marka ve modele göre değişmekle birlikte elektrikli çit kesme makinelerinin ortalama ağırlığı 4 kg ile 2 kg arasında değişir.

Soru 2: Elektrikli çit kesme makinelerinin bıçak tipi nedir?

Cevap: Elektrikli çit kesme makinelerinde kullanılan bıçak tipi genellikle farklı dönüş açılarına sahip olan çift ekili lazer bıçaklardır.

Soru 3: Yüksek çitler ve dallar için elektrikli çit kesme makinesi uygun mudur?

Cevap 3: Profesyonel elektrikli çit kesme makinelerinde tutma bölgesine eklenen fiberglass uzatma sapı sayesinde yüksek çitler budanabilir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Çit Kesme Makineleri

86 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 86 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/451013/34001216