Çit Kesme Makineleri

Çit Kesme Makinesi

Çit kesme makinesi, zahmetsiz ve ergonomik bir biçimde çitlerin kesilmesi için üretilir. Yüksek motor gücü ile kolayca çalıştırılan makine, kısa ve uzun çitlerin kesilmesini sağlayabilir. Hafif ağırlıkta tasarlanan çit kesme makineleri kollarınıza ve sırtınıza daha az yük binmesini sağlayarak sağlığınızı korur. Güvenli bir şekilde çalışmayı sağlayan çit kesme makinelerinin fren sistemleri bıçakların hızlı durmasını sağlar ve hareketli bıçakları ile sizlere rahat kullanım sunar. Bahçenizin daha düzenli ve güzel görünmesi için sizlere büyük fayda sağlamaktadır. Çit kesme makineleri ile yapılan işin süresi kısalır ve çite istenilen şekli vermek kolaylaşır. Makinede bulunan döner bıçak ile çit fazlalıkları alınabilir ve kesim gücü sayesinde çitlerin temizlenmesini sağlayabilir. 

Çit Kesme Makinesi Özellikleri ve Çeşitleri

Her pozisyon için dengeli bir şekilde çalışmayı sağlayan çit kesme makinesi, yenilikçi teknolojisi ile yüksek performans sunar. Çalıların ve yıl boyu bakım isteyen ağaçların budanmasını sağlayan çit kesme makineleri, profesyonel bir şekilde verimli çalışmanıza yardımcı olabilir. İhtiyacınızın hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlayan makineler, 55 cm kadar olan bıçak uzunlukları ile büyük çitlerin kesilmesini kolaylaştırır. Çit kesme makineleri elektrikli, benzinli ve akülü olmak üzere sınıflandırılabilir.

Elektrikli Çit Kesme Makinesi

Elektrik ile çalışan makine küçük bahçeler için daha kullanışlı olur ve işinizi kolay tamamlamanızı sağlar. 

Rahat bir şekilde kullanılması için düşük ağırlıklıdır ve lazer kesim ile çitlerin sorunsuz budanması sağlanır. Çit kesme makinesinde yer alan metal dişli sistem ile uzun ömürlü kullanım mümkündür.

Güçlü performans sunan elektrikli çit kesme makinesinde yer alan el koruma kalkanı ve kablo gerilimi önleme klipsi ile sağlığınız korunur.

Döner bıçaklar ile duvarlar ve tabanlar boyunca kesimler için uygun olan çit kesme makinesi, çalışmanızı hızlı bir şekilde bitirerek sizlere zaman tasarrufu sağlar.

Çevre dostu olan makine, güvenli bir şekilde çitlerin bakımını yaparak bahçenizin hoş görünmesini sağlar.

Etkileyici kesme performansı ile göz dolduran elektrikli çit kesme makineleri, motor gücü ile sizlere avantaj sağlamaktadır.

Benzinli Çit Kesme Makinesi

Orta ve büyük bahçeler için kullanımı uygun olan benzinli makine rahat çalışmanızı sağlar.

Farklı pozisyonlarda dönebilen tutma kolu sayesinde fonksiyonel kullanım ve yüksek konfor sunulur.

Yakıt tasarrufu sağlayan benzinli çit kesme makinesinin benzersiz özellikleri sayesinde kolay kullanım gerçekleşir ve kesme işlemleri mükemmel sonuç verir.

Ağırlığı ile ön ve arka kısımda iyi bir denge yakalayan çit kesme makinesi, motorun sağladığı güçle yorulmadan çalışmanıza yardımcı olur.

Bıçakları lazer teknolojisi ile yapıldığı için kesimden daha iyi sonuç alınmasını sağlar ve bıçak kılıfı ile güvenliğinizi korur. Bıçak uzunluğu ile uzun çitlerde kolay kesim imkânı tanır.

Akülü Çit Kesme Makinesi

Akülü çit kesme makinesi, farklı şekilde tutulabilen kaymaz kolları ile sizlere daha fazla kontrol ve konfor sunar. Maksimum performansı göstermeye odaklı çalışan akülü çit kesme makineleri, yumuşak kavrama sağlayan tutma kolları ile güvenliğinizin korunmasına yardımcı olur.

Sağladığı ağırlık dağılımı ile daha basit kullanım ve ergonomik olarak daha rahat çalışmak mümkün olur. 

Geniş ve orta büyüklükteki bahçelerin kullanımı için uygun olan akülü çit kesme makineleri, lazerle kesilmiş bıçakları ile çitlerin temiz kesilmesini sağlamaktadır.

Başarılı budama sağlayan akülü çit kesme makineleri, işlerinizi çabucak tamamlar ve işlevsel bir şekilde çalışmanız için gerekli kolaylığı sizlere sunar. 

Modern dizaynları ile ilgi çeken çit kesme makinelerinin yapımında kullanılan kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü olması sağlanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çit Kesme Makinası

268 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Makineleri
Bahçe Makineleri
Çit Kesme Makineleri
Çit Kesme Makineleri
Elektrikli
Elektrikli
Benzinli
Benzinli
Akülü
Akülü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 268 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/451013