Elektrikli

Elektrikli Dal Budama Makineleri

Elektrikli dal budama makineleri, bağ ve bahçelerde ağaçların dallarını ve çalıları pratik ve etkili bir şekilde budamaya olanak tanıyor. Çeşitli markalar tarafından zengin model seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunulan elektrikli dal budama makineleri sayesinde bahçe düzenlemesi yapmak, uzun ve uğraştırıcı bir iş olmaktan çıkıyor. Zengin model seçenekleri içerisinde farklı çalışma prensiplerine sahip budama testeresi ve budama makası modelleri yer alıyor. Kullanıcılar, ürünleri isteğe göre akülü ya da aküsüz olarak temin edebiliyor.

Farklı Kullanım Şekillerine Yönelik Zengin Model Seçenekleri

 • Teleskopik yüksek dal budama testeresi modelleri, dengeli bir tutuş sağlayan gövde tasarımları ve çok dişli kılavuzları sayesinde ulaşılması zor noktalardaki dalları rahat şekilde budama fırsatı yaratıyor.
 • Çeşitli uzunlukta pala seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunulan elektrikli ağaç kesme aletleri, ağaç ve odun kesiminin yanı sıra dal budama işlemlerinde de kullanılabiliyor.
 • Meyve hasadına yönelik elektrikli budama makineleri, üzümden bademe kadar birçok meyve ve yemiş ağacı üzerinde uygulanabiliyor.
 • Oynar başlıkları sayesinde farklı açılarla kesim yapma olanağı sunan çok fonksiyonlu budama aletleri, ergonomik tasarımları ve pratik kullanımlarıyla peyzaj işlemlerinden yüksek dalları budamaya kadar birçok uygulamada tercih ediliyor.
 • Elektrikli dal budama makinelerinin güç, ağırlık, akü / batarya tipi, şarj olma süresi, şarjlı kullanım süresi, pala uzunluğu, kesme hızı ve yağ tank kapasitesi değerleri model özelinde değişkenlik gösteriyor.
 • Uygulama sırasında yükseklik ayarı yapmaya olanak sunan uzatma sapları, kullanıcıların ağaca tırmanmasına gerek duyulmadan budama işlemi gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Hızlı ve Etkili Elektrikli Dal Budama Makineleri

Ağaçların verimli şekilde gelişmesini ve bahçelerin estetik bir görüntü elde etmesini sağlamak amacıyla periyodik olarak budama işlemi yapılması önem taşıyor. Budama işlemi sırasında kullanıcının minimum düzeyde fiziki efor sarf etmesine olanak tanıyan ve elle budama yapmanın tüm zorluklarını ortadan kaldıran elektrikli dal budama makineleri ve makasları, hızlı ve etkili şekilde sonuç alınmasını mümkün kılıyor. Kullanıcılar, pil göstergeleri sayesinde makinelerinin şarj seviyesini kontrol edip ne kadar süre çalışma yapabileceklerini öğrenebiliyor.

Kullanım Konforunu Üst Seviyeye Taşıyan Tasarım Detayları

 • Rahat biçimde taşınabilen, gerek duyulduğunda aksesuar monte edilerek kullanılabilen ve sorunsuz şeklinde saklanabilen elektrikli dal budama makineleri, kullanım konforunu en üst seviyeye taşımayı başarıyor.
 • Kullanıcılar, farklı hızlarda uygulama yapmaya olanak sağlayan model seçenekleri sayesinde ağaç ve çalı türüne göre budama işlemi gerçekleştirme şansı yakalıyor.
 • Tetikli mekanizmaya sahip olan elektrikli dal budama makineleri, rahat ve hızlı biçimde çalıştırılıp durdurulabiliyor.
 • Akülü budama makası çeşitleri, sahip oldukları makas açıklığıyla ince dalların yanı sıra kalın dalların da budanabilmesine olanak tanıyor.
 • Elektrikli dal budama makinesi modellerinin yedek bıçaktan omuz askısına, makas kılıfından taşıma çantasına kadar birçok aksesuar desteği bulunuyor.

Soru 1: Elektrikli dal budama makinelerinin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Cevap 1: Elektrikli dal budama makineleriyle kullanım talimatlarına uygun şekilde budama işlemi yapılması, kullanıcı güvenliği bakımından son derece önem arz ediyor.

Soru 2: Elektrikli dal budama makinelerinin bakımı nasıl yapılır?

Cevap 2: Uygulama öncesinde elektrikli dal budama makinesinin yağ haznesindeki yağ seviyesinin kontrol edilmesi ve uygulama sonrasında pala kısmının temizlenmesi, ürünün kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Soru 3: Elektrikli dal budama makinelerini kullanarak tüm ağaç ve çalı çeşitlerini budayabilmek mümkün mü?

Cevap 3: Pala boyu ve hız kademesi bakımından birçok model seçeneği bulunan elektrikli dal budama makineleri, birçok ağaç ve çalı çeşidinin budama işlemi için kullanılabiliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Dal Budama Makineleri

378 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 378 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452530/34001218