Elite, ev dekorasyonu konusunda sunduğu birbirinden özel ürün tasarımlarıyla farklı bir görünüm elde etmeyi mümkün kılıyor. Ev ihtiyaçlarına pratik çözümler getirirken aynı zamanda göze hoş gelen tasarımlarla estetik bir değere de sahip olan Elite ürünleri, kullanışlı özellikleriyle beğeni topluyor. Kına gecelerinde misafirlere sunmak için hazırlanan Elite tül keselerin içine kınalar yerleştirilebiliyor. Sızdırmayan yapısı sayesinde kınalar kolayca depolanabiliyor. Elite çeyiz kesesi ile tamamlanan kına gecesi seti davetlilere çerez ikramını şık bir şekilde yapabilme imkanı sunuyor. Elite ahşap yelpaze ürünleri, yaz aylarında hem ev ortamında hem de açık havada serinlemek için pratik bir ürün olmayı başarıyor. Katlanır yapıları sayesinde yelpazeleri çantalarda taşıyabilmek mümkün hale geliyor.

Elite kulplu ziller örgülere dikilebilen yapılarıyla renkli ve sevimli tasarımlar oluşturmak isteyen kadınlara yardım ediyor. Elite kolonya şişeleri geleneksel tasarımları ile göz dolduruyor. Bayramlarda ve özel günlerde misafirlerine kolonya ikramı yapmak isteyen ev sahiplerinin işlerini kolaylaştıran bu kolonya şişeleri ile misafirleri daha iyi bir şekilde ağırlamak kolaylaşıyor. İpli tasarımlarıyla doğallıklarını koruyan Elite ahşap tepsiler, eskitme ve nostaljik ürünlerden hoşlanan alıcıların yanı sıra doğal ürünlere ilgi duyan tüketicilerin de beğenisini topluyor. Dikdörtgen tasarımlara sahip tepsilerin yanı sıra yuvarlak tasarımlı tepsiler de üretiliyor. Elite kağıt külahlar, canlı renklere sahip tasarımları ile çocukların ilgisini çekerken doğum günü ve mevlit gibi organizasyonların gerçekleştirildiği zamanlarda misafirlere ikramda bulunmaya yardım ediyor.

Kahve sunumlarının olmazsa olmazı lokumları misafirlere kahve getirirken tepsiye eklemeyi kolaylaştıran Elite lokumluklar, geleneksel tasarımlarıyla kahve keyfini arttırıyor. Bitkisel ve doğal kokuları uygun şişelerde saklamak için üretilmiş olan kolonya şişelerinin farklı renkli tasarımları sayesinde hangi şişede hangi koku olduğu daha kolay bir şekilde hatırlanıyor. Buzdolaplarını, aynaları ve mobilyaları süslemek için kullanılabilen yapışkanlı uğur böcekleri ile daha hoş görünüme sahip ev eşyalarına ulaşılıyor. Elite mini cam kavanoz modelleri, hem sıvı hem de katı ürünlerin depolanabilmesi için uygun alan sağlıyor. Elite nikah şekeri kutuları ile düğünlerde misafirlere şık bir şekilde nikah şekeri ikramı yapılabiliyor. 

Elite süs tülleri yardımı ile davetlilere sunulacak olan ikramların daha sempatik hale getirilebilmesi sağlanıyor. El yapımı süsler oluşturarak göze daha hoş görünen ikramlıklar elde edilebiliyor. Elite mantar tıpalı cam şişeler yardımı ile kokuları kaçmayacak şekilde parfümleri depolayabilmek olanak kazanıyor. Kanaviçe kumaş modellerini ham olarak alıcılarına sunan Elite markası, el işi yeteneğiyle farklı keseler, cepler ve örtüler elde etmek isteyen kadınlara yardımcı oluyor. Elite yapay inciler sayesinde masaları daha dekoratif bir şekilde süsleyerek daha özel tasarımlara ulaşılıyor. Elite yapay gül ürünleri ile çiçek temalı masa tasarımları gerçekleştirilebiliyor. Elite mıknatıs ürünleri sayesinde yaratıcı süslemeler oluşturulabiliyor. Dokuma ürünlerini püsküllerle süsleme şansı yaratan Elite püsküller, daha özgün tasarımlar elde edebilmeye olanak tanıyor.

Çengelli iğnelere sahip olan Elite nazar boncukları düğünlerde misafirlere hediye olarak dağıtılabiliyor. Sünnet olan çocukların yastıklarına asılabiliyor. Elite büyük boy ponpon modelleri, maçlarda amigoluk yapan kızların daha estetik bir şekilde şovlarını gerçekleştirebilmesine fırsat tanıyor. Grup halinde yapılan gösterilerde Elite ponponlarla daha simetrik ve göze hoş gelen bir görünüm yakalanabiliyor. Elite markasının yaratıcı dekorasyon ürünleri arasında yer alan ve kütük zemin üzerinde oluşturulmuş olan oyuğu ile mum yerleştirmek için ideal özellikler taşıyan ahşap mumluklar göz dolduruyor. Elite lokumluk kutuları sünnet düğünlerinde ve mevlitlerde hem çocuklara hem de yetişkinlere lokum dağıtmak için şık bir sunum oluşturuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...