Kusursuz bir saç bakımı için Elseve saç maskeleri, bakım krem, losyon ve spreyleri ile ihtiyacınızdan fazlasını sunuyor. Saçlara derinlemesine bakım uygulayarak hem saç tellerini hem saç köklerini ve uçlarını canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. İçeriğinde bulunan özler ve her saç tipine uygun olarak geliştirilen teknolojilerle fark yaratıyor. Canlandırıcı, onarıcı, yapılandırıcı yağ ve maskelerle saçta mucizeler yaratan ürünler besleyici ve güçlendirici bakım spreyleri, arındırıcı etkiye sahip saç kremleriyle layık olduğunuz kusursuz bakım sizleri bekliyor. Ürünler banyo öncesi kuru saça maske şeklinde uygulanabildiği gibi banyo sırasında ıslak saça da uygulanabiliyor. Parfüm esansları olan sprey bakım yağları ise durulamaya gerek olmadan kolay bir şekilde saça sürülebiliyor.

Saç Tellerini Tek Tek Onaran Özel Formüllerle Yumuşacık ve Parlak Saçlar

Elseve saç bakım ürünleri arasında bulunan onarıcı bakım yağları içeriğindeki çiçek özleriyle sihirli bir bileşim oluşturuyor. Aşırı sıcak ve soğuk havalara, sık boyama işlemlerine, fön kullanımlarına maruz kalan, matlaşmış ve yıpranmış saçlar çiçek özlü bakım yağlarıyla ihtiyaç duyulan bütün vitamin ve mineralleri sağlıyor. Saç tellerini tek tek onararak saçın tamamına yumuşaklık kazandıran kremler hayalinizdeki ipeksi hissi yaşatıyor. Saçları kökten uca kadar besleyen, bunu yaparken sağlıklı bir parlaklık kazandıran özel formüller size hak ettiğiniz görünümü kazandırıyor. Elseve bakım krem ürünleri arasında onarıcı özelliğiyle öne çıkanlar ise uygulanan pek çok testten başarıyla geçerek saç bakımına önem verenlerin tercihi oluyor. Saçları yumuşatma özelliğiyle bilinen kalendula özü ve yıpranmalara karşı etkili bir onarıcı madde olan seramid maddesi ile zenginleştirilen ürünler 1 kullanımda adeta 1 yıllık yıpranmaya karşı savaş açıyor. Test sürecinde 1500 tarak darbesine, 100 kez saç düzleştirmeye, 1 saç açma işlemine karşı başarısı kanıtlanmış olan onarıcı ve koruyucu krem saçlardaki yüzeysel yıpranmalar için birebir. Islak saçlarda hem saç boylarına hem de saç uçlarına uygulanarak saç fiberini onaran kremler, kurutma öncesi saçı ısıya karşı koruma özelliğine de sahip. Saçlarınız kuruduğunda son kez uçlara uygulandığında ise kırık uçları mühürleyerek saçı dilediğiniz görünüme kavuşturuyor. 

Arginine, Pro Keratin ve Parlaklık Serumuyla Göz Alıcı Görünüm

Elseve zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için de çok etkili formüllere sahip. Losyon ve spreyler kategorisinde yer alan ekspres bakım spreyleri içerdiği arginine ve parlaklık serumu formülüyle saçları güçlendirip direnç kazandırıyor. Arginine özü saçınızı kökten uca kadar derinlemesine besleyerek kuvvet ve sağlık veriyor. Bu öz aynı zamanda dökülme karşıtı bakım kremleriyle saçınızın kolay taranmasını sağlayarak inatçı saç tellerini terbiye ediyor. Arginine maddesinin dökülme karşıtı maske ile birleştiği durumda ise saç yoğun bakım ile beslenerek güçlü ve parlak bir görünüm kazanıyor. Hem yıpranmış hem normal ve kurumaya eğilimi olan, hem de boyalı saçların tüm ihtiyaçlarını gözeterek geliştirilen bakım iksirleri herhangi bir ağırlaştırma yapmadan saç üzerinde etkili oluyor. İçeriğindeki parlaklık serumu saçları dış etkenlere karşı koruyarak mat görünümü ortadan kaldırıyor, her bir saç teliyle güneş ışınlarını yansıtıyor. Saçlarınızda durulama yapmadan kullanabileceğiniz ürün kendinizi güvenli ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Elseve'in; formülünde LAK 1000+ ve seramid bulunan bakım şampuanları ise saçlarda 360 derece onarıcı etki yaratıyor, saç telleri kökten uca kadar yeniden yapılanıyor. Pro keratin ve parlaklık serumu komple onarımı kuvvetlendiren özler oluyor. Bunların yanında mucizevi kil etkisine sahip bakım krem ürünleri saçları ağırlaştırmadan nemlendirip canlandırıyor, kolay tarama sağlıyor. Normal ve yağlanmaya eğilimli saçlar için geliştirilmiş kil özlü kremler arındırıcı etkiye sahip. Kil maskesi şeklinde uygulanan saç maskeleri ise kuru saç diplerine 5 dakika boyunca masaj yapılarak uygulanıyor ve sonrasında durulanıyor. 

Elseve Saç Bakım Ürünleri Faydaları

  • Elseve saç maskeleri, bakım krem, losyon ve spreyleri içeriğinde saçın özünde bulunan formüller barındırıyor; saçı canlandırıcı, onarıcı, yapılandırıcı ve arındırıcı etki yaratıyor. Saçlarınız doğal parfüm esanslarıyla mis gibi kokuyor.
  • Gün içinde dış faktörlere maruz kalınarak görünümü matlaşan saçlar, Elseve ürünlerinde bulunan parlaklık serumlarıyla dış faktörlere karşı savaş açıyor; güneş ışınlarını her bir saç teliyle yansıtıyor. 
  • Saçlarınız zayıf ve dökülmeye eğilimliyse Elseve saç bakım ürünleri içeriğindeki dökülme karşıtı Arginine maddesiyle etkili bir onarım gücü yaratıyor. Pro keratin maddesi, LAK 1000+ ve seramid maddeleri ise aynı şekilde 360 derece onarıcı etki veriyor. 
  • Elseve formüllerinde kullanılan kil mucizesi de arındırıcı etkileriyle saçlarınızı ağırlaştırmadan nemli, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. 
  • Boyalı saçlarınızı yıpranmalardan korumak, banyo öncesi ya da sonrasında çok daha kolay tarayabilmek için Elseve saç bakım krem ürünleri kolaylık sağlıyor. 
  • Özel olarak geliştirilmiş formüller ürünün çeşidine göre hem ıslak hem de kuru şekilde, pratik olarak uygulanabiliyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elseve Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon ve Spreyleri

78 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 78 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012285/elseve