Gömlek

Çocuklarınızın şıklığının tamamlayıcısı olan erkek çocuk gömlek modelleri, alternatif ve dikkat çekici kombinler oluşturma arayışlarınıza en uygun cevabı veren parçalar arasında yer alıyor. Birbirinden farklı renk ve desenlerdeki erkek çocuk gömleklerini; yelek, papyon, pantolon askısı, spor ya da klasik ayakkabılar, pantolon ve şort gibi parçalarla tamamlayarak oluşturabileceğiniz eğlenceli kombinasyonlar, çocukların beğenisini kazanıyor. Minik beylerin gardırobu, bu şirin gömleklerle birlikte yenilikçi ve çekici bir kimliğe bürünüyor.

Erkek Çocuk Gömlek Modelleri

Sarı, bordo, mavi, kırmızı ve yeşil gibi pek çok rengin hâkim olduğu çocuk gömlek modellerinin bir araya toplandığı koleksiyon, klasik şıklığın en temel parçası gömlek sevgisini minik prensinize de aşılamanıza yardımcı oluyor. Spor bir tarzın baskın olduğu tasarımlar, kaliteli dikişleri ile de konforu ve hareket özgürlüğünü müjdeliyor.

Yazılı, baskı desenli, kısa kollu t-shirt modelleri, iki ve dört yaş arası minik beylerin kullanımına sunuluyor. Erkek yaka, önden düğmeli, cepli, kısa kollu gömlekler, baskı desenli t-shirt'lerle kombinlenerek satışa sunuluyor. Yüzde yüz pamuk olan bu kaliteli ürünler, bebeğinizin hassas cildine dost özelliği sayesinde güvenle kullanabileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. İki ila beş yaş arası erkek çocuklarınız için keyifli kombinler oluşturabileceğiniz spor kesime sahip çok çeşitli modeller bulunuyor. Ön kısımda kullanılan yazı baskısı, kollardaki düğme ve dikiş ayrıntısı ile hareketlendirilen kısa kollu gömlekler, dik yaka kesimi ile farklı bir stile imza atıyor. Bir ila dört yaşındaki beyleri giydirebileceğiniz denizci temalı gömlekler, yelkenli baskısı ve renkleri ile oğlunuzu küçük bir denizciye dönüştürebilmenize imkan veriyor. Uzun kollu, spor kesim modeller; kapaklı ve düğmeli cepleri ile oldukça karizmatik bir tarzı yansıtıyor. Bu gömleklerin içine kullanacağınız farklı tarzda t-shirt'lerle oluşturacağınız kombinler ise küçük beyleri anında iddialı birer moda ikonuna dönüştürüyor.

Yüzde yüz pamuk olan, kaliteli yumuşacık kumaşı ile dikkat çeken araba desenli tasarımlar, uygun renkte pantolonlar ile kombinlendiğinde sade ve karizmatik bir stili çocuklarınıza armağan ediyor. Denizci desenleri, farklı renklerle hareketlendirilmiş şeritlerin geçtiği kısa kolları ve papyon detayları ile alternatif bir sunuma sahip olan erkek çocuk gömlekleri, bulunduğunuz yere adeta denizden esintiler getiriyor. Saat desenli ve kısa kollu pamuk gömlekler, bir şortla ya da pantolonla kombinlendiğinde rahat kullanımı ve cildi tahriş etmeyen ve terletmeyen kumaşı sayesinde küçük oğlunuza özgürlük ve konfor içinde olmanın keyfini yaşatıyor. Papyonlu ve kısa kollu modeller, küçüklerin karizmatik ve konforlu bir şıklıkla tanışmasına olanak veriyor. Farklı tonlardaki renk ve papyon kombinasyonları arasından uygun olanı seçmek ise size düşüyor.

Kısa kollu keten gömlekler, değişik armaların işlendiği poplin gömlekler, önden yarım düğmeli, hâkim yakalı kısa kollu gömlekler gibi pek çok seçeneğin ve rengin hâkim olduğu bu koleksiyon ile küçük beyler için şıklık ve stil sahibi olmak, ciddi bir şekilde kolaylaşıyor.

Erkek Çocuk Gömlek Fiyatları

Marka, desen, kalite ve kullanılan malzemeye göre değişen erkek çocuk gömlek fiyatları, küçük beyler için zengin bir gömlek koleksiyonu oluşturmanıza olanak sağlıyor. Sevimli desenlerin, geniş bir renk skalasının ve çift parçalı kombinlerin kullanıldığı tasarımları barındıran koleksiyon, görsel anlamda neşeli bir fotoğrafın ortaya çıkmasına neden oluyor.

Özgürlüğü, konforu ve şıklığı minik beyler için garantileyecek olan bu erkek çocuk gömlek koleksiyonu, sunduğu zengin alternatiflerin düşük maliyetlere alınabilir olması ile tercih ediliyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan bu koleksiyonun taşıdığı taze enerji ile minik beylerin enerjisi büyük bir uyum yakalıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Gömlek

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?