Ersağ 

Ersağ markası, bütün kişisel bakım ürünlerini ihtiyaçlara uygun şekilde geliştirmektedir. Bu yönde kişisel bakımı destekleyen temizlik ürünlerini piyasaya sürerek bütün ihtiyaçlara yanıt vermeyi başarmıştır. Genel olarak geliştirilen ürünler arasında ev temizliği yaparken kullanabileceğiniz ürünlere yer verilmiştir. Ersağ ürünleri, içerik olarak etkili formüllere sahip olan özellikler taşır. Bu anlamda üretilen bakım ürünleri sayesinde, yüksek oranda hijyen elde etmeniz mümkün olacaktır. Genel temizlik yapmak adına geliştirilen kimyasallarla evinizde steril ortamlar hazırlayabilirsiniz. Temizlik yaparken, süpürme işleminin ardından evinizi markanın geliştirdiği temizlik ürünlerini dökerek evinizde hoş bir koku oluşturabilirsiniz. Kolayca köpüren genel temizleyicileri, rahatlıkla parke ya da fayanslarda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, Ersağın ürünleri ile mermer kaplı zeminleri de silebilmeniz mümkündür. 

Evinizde çiçek kokularının hakim olması için markanın ürettiği zemin temizleyicileri kullanabilirsiniz. Böylece evinize ferahlatıcı kokular hakim olacaktır. Temizlik yaparken kullandığınız kovanıza soğuk ya da sıcak su doldurduktan sonra, gerekli temizlik ürününü içine koyabilirsiniz. Ersağ genel temizlik ürünlerini temizlik kovanızdaki suyla orantılı bir şekilde koymalısınız. Markanın mutfakta da kullanıma uygun olan temizlik ürünleri bulunmaktadır. Temizlik yaparken kullanabileceğiniz ürünlerin etkili sonuçlar doğurduğunu da söyleyebiliriz. Örneğin, yağ çözücüler üreten Ersağ markası yağ sökücüleriyle inatçı olan bütün yağları zeminden çıkarabilmeniz mümkündür. Yumuşak bir bez yardımıyla yağ çözücüleri kullanarak yağın etkili olduğu yeri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tezgah, fayans ve aklınıza gelebilecek her zemini bu ürünler ile temizleyebileceğinizi söyleyebiliriz. 

Ersağ Özel Formüller

Ersağ katalog listesi arasında farklı tip ürünlere yer verilmiştir. Markanın kişisel bakım ve ev bakımı yaparken kullanabileceğiniz farklı tip üretimleri bulunmaktadır. Konsantre olarak üretilen temizlik ürünlerini suyla karıştırarak etkili temizlikler yapabilirsiniz. Ersağ temizlik ürünleri ile genel temizlikler yapabiliyorsunuz. Bu temizlik işlemleri için konsantre damlaları tercih edebilirsiniz. Konsantre damlaları ise banyo, lavabo, mutfak ve benzeri ev bölümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dezenfekte etmek adına kullanacağınız bu ürünler, antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bakterileri yok eden konsantre ürünler sayesinde, banyo ve tuvaletlerinizde steril bir ortam yaratabilirsiniz. Tuvalet ve banyolarda yapacağınız etkili temizlikler, bulaşıcı hastalıklardan da korunmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte var olan mikropları da genel temizleyici ürünleriyle yok edebilirsiniz. 

Temizlik sırasında markanın tasarladığı ürünleri kullanarak zeminlerde ya da ortamda mikropları ve hastalığa neden olan virüsleri ortadan kaldırabilirsiniz. Genellikle, marka imzası taşıyan temizlik ürünlerinde bitki asitleri kullanılmıştır. Bitki asitleri, çeşitli kalıntı ve tortuları kolayca zeminlerden sökmektedir. Temizleyicileri ise sprey özelliği sayesinde, zeminlere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Zemine dökeceğiniz temizlik ürünlerini bez ile ovalayarak kullanabilmeniz mümkündür. Elinizin zarar görmemesi adına da eldiven kullanarak ellerinizi koruyabilirsiniz. Genellikle, pencere ve pervazlarınızın temizliğini yaparken, konsantre ürünler etkili olmaktadır. Ancak kumaşlarda kullanıma uygun olan temizleyiciler de seçenekler arasında yerini almaktadır. Kumaş temizleyicileri, mevcut olan lekeleri çıkaracaktır. 

Ersağ Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri

Ersağ masaj kremi ve benzeri kişisel bakım ürünlerine de ürün gamı içinde yer vermektedir. Salonlarda, yatak odalarında, oturma odalarında ve evinizde her ortamda hoş ve özel bir koku yaratmak için Ersağ oda spreyi ürününü tercih edebilirsiniz. Farklı özlerle içerik kazandırılan oda spreyleri, oldukça kalıcı koku özelliklerine sahiptir. Bu spreyler, farklı kokulara sahip ve alternatifleri çok olan ürünlerdir. Aynı zamanda, ortamdaki ağır yemek, sigara ve benzeri kokuları da yok etmeye yardımcı olan ürünlerdir. Oda spreylerinin kendi tarzınıza uygun farklı aromatik kokularının olduğunu da söyleyebiliriz. Seçenekler arasında yer alan Ersağ güneş kremi sayesinde, güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olarak üretilen güneş kremi seçenekleri bulunmaktadır. 

Markanın üretimleri arasında, vücut kremleri de cildinizi şımartacak özelliklere sahiptir. Vücudunuzu nemlendiren ve masaj yaparken kullanabileceğiniz içeriklerdir. Bu anlamda ihtiyacınız olanı sizlere verecek olan Ersağ altın maske ise yüzünüzdeki canlılığı artıracak bir bakım ürünüdür. Nemlendirici ve cildinizdeki eksikliği gideren bu maskeler, oldukça başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Ersağ yüz temizleme jeli de cilt bakımı yaparken yanınızda olacak olan ürünlerden bir tanesidir. Yüzünüzdeki sivilce, akne ve siyah noktalardan kurtulmanız için formülize edilen bir üründür. 

Markanın ürettiği Ersağ argan yağlı şampuan içeriğiyle de saçlarınızdaki istenilen nem oranını elde edebilirsiniz. Çünkü argan yağlı şampuanlar, saçınızı beslerken ona istediğini de verecektir. Seçenekler arasında yer alan Ersağ şampuanları farklı özler ve formüllerle içeriklendirilmiştir. Bu nedenle, her saç tipine uygun şampuanı markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Yağlı, kuru, karma ve benzeri saç tiplerine uygun olan Ersağ şampuan seçenekleri uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. Ayrıca kepekli ve saç köklerinde problem yaşayan bireyler de marka imzası taşıyan şampuanları satın alabilirler. Bakım ürünlerinin yanı sıra, günlük rutininizde sıklıkla kullanabileceğiniz Ersağ diş macunu seçenekleri, dişlerinizde etkili bir temizleme yapmanıza olanak sağlar. Dişlerinizi beyazlatırken, aynı zamanda koruyucu özelliklere de sahiptir. 

Ersağ Ürün Seçenekleri

Ersağ propolis üretimleri de yapan ve buna benzer gıda takviyelerine ürün yelpazesi içinde yer veren bir markadır. Sıvı propolis takviyesi ile kendinizi hiç olmadığı kadar dingin ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Ürünün içeriği ve bileşenleri sayesinde, her zaman daha zinde hissetmeniz mümkündür. Markanın, gıda takviyeleriyle bünyenizi güçlendirecek ürün üretimlerinin yanı sıra, cilt sağlığınızı da artıran ürün seçeneği bulunmaktadır. Örneğin, vücut kremleri, el, kol, ayak ve bacaklarınız için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Gövdenize de rahatlıkla sürerek masaj yapabileceğiniz ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu kremler, kendinizi rahatlatabilmeniz adına son derece önemlidir. Kolayca emilebilen bu kremler, cildinize alerjik reaksiyonlar da yapmaz. Ersağ markasının banyoda kullanabilmeniz için geliştirdiği Ersağ duş jeli ile duş alırken aynı zamanda rahatlamış da olursunuz. Bunun yanı sıra, bitki özlü şampuanlar ile cildinize bakım yapabilirsiniz. 

Saçlarınızı güçlendiren ve besleyen yağların şampuan formüllerine eklendiğini söyleyebiliriz. Güzel bir kokuya sahip olan şampuan seçenekleri, saç tellerinizin de güçlenmesine olanak sağlar. Bununla birlikte, gireceğiniz ortamlarda hoş kokmanız adına Ersağ parfüm ürünlerini tercih edebilirsiniz. Parfümlerin kalıcılığı sayesinde, girdiğiniz her ortamda hoş kokular yayabilirsiniz. Markanın kadın kullanıcılarını düşünerek ürettiği ürünler, son derece pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu ürünler arasında; Ersağ tüy azaltıcı losyon yer alır. Tüylerinizi zamanla azaltan bu losyonlar, cildinizde kaşıntı ya da kızarıklıklara neden olmaz. Aynı zamanda, markanın imzasını taşıyan ve bünyenizi güçlendiren Ersağ omega 3 vitaminleri de son derece etkili ürünlerdir. 

Ersağ Ürünleri Tamamen Bitkisel midir?

Ersağ markasının doğal mı ya da bitkisel mi olduğu sık sık yönlendirilen sorulardan bir tanesidir. Temizlik ve kozmetik alanında üretimler yapan bu marka, % 100 doğal ve bitkisel içerikler üretir. 

Ersağ Markası Hangi Ülkeye Aittir?

Adından da anlaşılacağı gibi bu marka tamamen Türk malıdır. Temizlik ve kozmetik ürünlerinin yerli olanaklar ile üretilerek kullanıcıların zevkine sunulduğunu söyleyebiliriz. 

Ersağ Markasında Hangi Ürünler Vardır?

Markanın farklı ürünlere imza attığını söyleyebiliriz. Kadın kozmetik ürünleri, ev temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bünyenizi geliştirebileceğiniz gıda takviyeleri seçenekler arasında yerini almaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ersağ

3615 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler