Ersağ markası kişisel bakım ihtiyaçlarınız için uygun olan temizlik ürünleri geliştirir. Markanın zengin seçkisinde ev temizliği yaparken kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. Etkili formüllerle üretilen bakım ürünleri hijyen elde etmeniz için uygundur. Genel temizlik için geliştirilen kimyasalları kullanarak evinizin zemini silebilirsiniz. Temizlik kovanızdaki suya dökebileceğiniz genel temizlik ürünleri hoş bir kokuya sahiptir. Kolayca köpüren genel temizleyicilerle parke, mermer gibi maddelerle kaplı olan zeminleri silebilirsiniz. Çiçek kokularına sahip olan temizleyiciler evinizin ferahlatıcı bir koku kazanmasını sağlar. Temizlik kovanızda sıcak ya da soğuk su kullanabilirsiniz. Genel temizleyicinizi suyunuzla orantılı şekilde dökerek kullanabilirsiniz. Ersağ markasının mutfaklarda temizlik yaparken kullanabileceğiniz ürünleri de bulunur. Yağ çözücüler üreten marka yardımıyla inatçı yağları fırınınızdan söküp atabilirsiniz. Yumuşak bezlerle yağ çözücüleri yüzeye uygulayabilirsiniz. Fayanslarınıza ya da tezgâhınıza sıçrayan yağları da çözücülerle çıkarabilirsiniz.

Özel Formüllere Sahip Ürünlerle Evinizde Hijyen Sağlayın

Konsantre şekilde üretilen temizlik ürünlerini su ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Genel temizleyici olarak yararlanabileceğiniz konsantre damlaları suyunuza katarak mutfak, banyo, lavabo gibi çeşitli alanları hijyenik biçimde silebilirsiniz. Dezenfekte etme özelliği bulunan antibakteriyel temizleyicileri banyonuzda ve tuvaletinizde kullanabilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklara karşı koruma elde etmek ve var olan mikropları öldürmek için temizlik sırasında bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Formülünde bitki asitlerine yer veren temizleyiciler çeşitli kalıntıları ve tortuları söküp atar. Temizleyicileri sprey ile uygulayabileceğiniz gibi zemine döküp bez ile ovalayarak da kullanabilirsiniz. Ellerinizin temizleyicilerden zarar görmemesi için koruyucu eldiven kullanabilirsiniz. Temizlik işlemlerinden sonra ellerinizi sabunla yıkayarak kimyasal maddelerden arındırabilirsiniz. Pencerelerinizin pervazlarını temizlerken de konsantre ürünlerden yararlanabilirsiniz. Kumaşlarda kullanabileceğiniz konsantre temizleyiciler de vardır. Bu ürünler kumaşınızda yer alan lekeleri çıkarabilmenize yardımcı olur.

Kişisel Bakım İçin İdeal Olan Temizlik Ürünleri

Odanızın özel bir koku kazanması için Ersağ'ın ürettiği oda spreylerini kullanabilirsiniz. Bu spreyler farklı kokulara sahip olan birçok alternatifi içerir. Aynı zamanda sigara kokusunu yok etmek için kullanabileceğiniz oda spreyleri de vardır. Ersağ markası, vücut bakımı için uygun özellikler taşıyan kremler de üretir. Vücudunuzu nemlendirmek için kullanabileceğiniz masaj kremleriyle teninizi yumuşatabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlama adına nemlendirici kremlerle vücudunuza masaj yapabilirsiniz. Bu kremler ellerinizde, kollarınızda, ayaklarınızda ve bacaklarınızda kullanabilirsiniz. Gövdenize de sürebileceğiniz masaj kremleri kendinizi rahatlatabilmeniz için idealdir. Kolayca emilen bu kremler cildinizde kızarıklığa ve kaşıntı sorununa yol açmaz. Ersağ markası banyoda kullanabileceğiniz ürünler de geliştirir. Bitki özlü şampuanlar saçlarınıza bakım yapar. Saçlarınızı güçlendirmek ve beslemek için çeşitli yağların özlerinden yararlanılarak hazırlanan şampuanları kullanabilirsiniz. Güzel bir kokuya sahip olan bu şampuanlar saç tellerinizi güçlendirir.

Diş macunları nasıl kullanılmalıdır?

Ersağ ürünleri içerisinden satın alabileceğiniz diş macunlarını fırçanıza bezelye tanesi büyüklüğünde sıkmalısınız. Sıktığınız diş macununu aşağı ve yukarı doğru bilek hareketleriyle dişlerinize fırçanızla yayabilirsiniz. Fırçalama işlemini tamamladıktan sonra ağzınızı su ile çalkalayarak macun kalıntılarını yok edebilirsiniz.

Güneş kremi nasıl sürülmelidir?

Ersağ güneş kremlerini güneşe çıkmadan önce vücudunuza sürmeniz gerekir. Denize girdikten sonra kreminizi tazeleyerek korumanın devam etmesini sağlayabilirsiniz. Kremin gözlerinize temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Avuç içinizi ve parmaklarınızı kullanarak kreminizi cildinize yayabilirsiniz.Güneş kremleri zararlı ışınlara karşı cildinizi korur.

Duş jeli kullanmanın faydaları nelerdir?

Ersağ duş jeli çeşitleri farklı özleri içeren formülleriyle bedeninizin hoş bir koku kazanmasını sağlar. Duş jeli kullanarak vücudunuzu derinlemesine temizleyebilirsiniz. Lif ve banyo süngeri gibi ürünlerle jelinizi bedeninize yayabilirsiniz. Gözeneklerinizin açılmasını sağlayan jeller banyo sonrasında kendinizi daha ferah hissetmenizi sağlar.

 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ersağ

763 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön