Cilt sağlığı ve bakımı herkesin hayatında oldukça geniş bir yer tutuyor. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen yetişkinler ve hassas cilt dokusuna sahip bebeklerin imdadına Eucerin markası yetişiyor. 1902'den beri hizmet veren Eucerin, temiz içerikleri ve güvenilir çalışmalarıyla 100 yılı aşkın süredir cilt bakımında en öncü isimlerin arasında yer almayı başarıyor. Dermokozmetik markalar arasında dünyada önde gelen marka, dermatologlar ve eczacılar tarafından öneriliyor. Siz de hem kendi cildinize hem de bebeğinizin cildine önem veriyorsanız Hepsiburada'nın sunmuş olduğu Eucerin markasının ürünlerini inceleyebilir, cildinize en uygun ürünü gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. 

Bebeğiniz Güvenilir Ellerde

Bebeklerin cildi oldukça hassas olduğu için kullanılan ürünlerin içerikleri ve kalitesi büyük önem taşıyor. Temiz, güvenilir içeriği ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkan Eucerin markası, bebekler için geliştirmiş olduğu ürünlerle dünya çapında büyük ilgi görüyor. Şampuan, bebek yağı, onarıcı kremler ve egzama kremlerine kadar bebeğiniz için son teknolojilerle üretilen bu ürünler, bebeğinize bakım yaparken aynı zamanda cildini korumaya yardımcı oluyor. Bebeğinizin sıcağa veya soğuğa maruz kalarak çatlayan cildini onarabilir, özel olarak geliştirilen egzama kremleri ile egzaması olan bebeklerde kaşıntıyı ve kuruluğu giderebilirsiniz. Banyo sonrası kullanacağınız bebek yağı ile bebeğinizin cildinin kurumasını engelleyebilirsiniz. Günlük rutin olarak kullanılan Eucerin kremlerle bebeğiniz pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşarak kaşıntılarından kurtulabilir. Özellikle bebeklerin en büyük problemleri arasında yer alan pişik ve tahrişler için özel olarak üretilen pişik kremleri ile bebeğinizi rahatlatabilir ve huzurlu bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. 

Eucerin ile Vücudunuza İyi Bakın

Özellikle kadınlar için büyük önem taşıyan cilt bakımı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Kuru ya da hassas bir cilde sahipseniz cildinize yoğun bakım yapan kremlere, yağlı ya da karma bir cilde sahipseniz daha su bazlı ürünlere yönelmelisiniz. Cildiniz için doğru losyon ya da kremleri bulamadıysanız Eucerin ürünlerini keşfedebilirsiniz. Kuru ve çok kuru ciltler yoğun neme ihtiyaç duyarlar. İhtiyacınız olan bakımı sağlamak için Eucerin'in kuru ciltler için özel olarak üretilen onarıcı bakım kremlerinden faydalanabilirsiniz. Cildinize ihtiyacınız olan nemi sağlayacak olan bu ürünler ayrıca teninizde koruma kalkanı oluşturarak dış faktörlerden etkilenmenizi önler. Epilasyon ve güneşlenme gibi cildi çok yoran eylemlerin ardından cildinizde oluşacak olan tahrişleri onarıcı losyonlarla önleyerek, cilt yorgunluğunu giderebilirsiniz. Cildinizde kuruluğun yanı sıra egzama gibi yoğun kaşıntılara ve kabuklanmalara sebebiyet veren rahatsızlıklarınız için egzama hafifletici ürünlerden faydalanarak kaşıntılarınızı büyük oranda giderebilirsiniz. 

Cildinizin Hak Ettiği Değer

Kuru ciltlerin en büyük problemlerinin başında gelen dudak ve el çatlaklarının iyileşmesi özellikle soğuk havalarda daha zor bir hal alabiliyor. Krem ve dudak koruyucu ürünleriyle onarılmaya çalışılsa da kalıcı bir çözüm yaratmıyor. Eucerin'in geliştirmiş olduğu özel bakım ürünleriyle soğuk havanın dudaklarınızda ve ellerinizde yarattığı çatlaklara savaş açabilirsiniz. Özel dudak koruyucu bakım kremlerini günlük rutininize ekleyerek dudaklarınız daha çatlamadan bunun önüne geçebilir, pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsiniz. Onarıcı ve koruyucu yoğun bakım sağlayan kremler ile elinizdeki çatlakları kısa bir sürede giderebilir, günlük kullanımla birlikte yumuşacık ellere kavuşabilirsiniz. Yüzünüzde kuruluk sebebiyle pullanmalar yaşıyorsanız, yoğun bakım ürünleriyle cildinize hak ettiği nemi sunabilir daha temiz bir cilt görünümü yakalayabilirsiniz. Güneş ve sivilce lekeleri ya da doğum sonrası lekelenmelerden muzdaripseniz, özel formüllerle ve vitaminlerle geliştirilen Eucerin ürünleriyle bu problemlerinizden kısa süre içinde kurtulabilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanları 

  • Dudak ve el çatlaklarınız için özel olarak üretilen bakım ve onarım ürünlerini kullanarak kısa sürede daha pürüzsüz bir doku elde edebilirsiniz. 
  • Bebeğiniz sık sık pişik oluyorsa Eucerin ile bunu engelleyebilir, pişik oluşumunun önüne geçebilirsiniz. 
  • Hem siz hem de bebeğiniz egzama problemleri yaşıyorsanız egzama için üretilen Eucerin kremlerden faydalanarak egzama görünümünü ve kaşıntıyı azaltabilirsiniz.
  • Cildiniz çok kuruysa banyo sonrası bakım yağlarından faydalanarak pamuksu bir yumuşaklık elde edebilirsiniz. 
  • Güneş lekeleri henüz oluşmadan önlemek için Eucerin güneş kremleri arasından cildinize en uygun olanı temin edebilirsiniz.

Eucerin ürünleriyle hem bebeğinizin hem de kendinizin cildini koruyabilir, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dermatologlar tarafından özel formüllerle üretilen bu ürünlerle cildinize nem verirken, içerisinde bulunan vitaminlerle cildinizi besleyerek güçlendirebilirsiniz. Siz de Eucerin ürünleriyle tanışarak cildinize hak ettiği değeri sunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...