Evolite

Evolite, outdoor ve doğa sporu malzemeleri satmakta olan bir markadır. Bu kategorilerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin ne amaçla ve ne şekilde kullanıldığını bilerek, markanın üretim malzemelerinden yararlanabilirsiniz. Çünkü ürünlerin ne amaçla kullanılacağını bilmek alışveriş yaparken büyük bir öneme sahiptir. Doğada ihtiyacınız olan her türlü araç ve gereci önceden temin etmeniz gerekir. İhtiyacınız olan ürünleri yanınıza almadığınızda, doğada bir takım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. 

Kamp yapmaya hazırlanan bireyler, çadır, mat, sırt çantası, uyku tulumu ve benzeri malzemelere sahip olmalıdır. Bununla birlikte, doğa aktiviteleri için vazgeçilmez olan fener, perlon, baton, kamp ocağı, kar gözlüğü, termal kıyafetler de çantanızda bulundurmanız gereken diğer malzemeler arasındadır. Özellikle, yaz kış demeden Evolite uyku tulumu ürününü kamplarda yanınızda bulundurmanız gerekir. Çünkü mevsim fark etmeksizin doğada geceleri hava bir hayli keskin ve soğuk olur. Outdoor malzemeleri sayesinde, kamp aktiviteleriniz sırasında her an ihtiyacınız olan ürünü yanınıza alabilirsiniz. 

Evolite Kamp Malzemeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evolite çadır, arkadaşlarınızla ya da ailenizle çıkacağınız kamp tatilleri için mutlaka satın almanız gereken bir üründür. Çadırların farklı kişi sayılarına özel olarak üretilen büyüklükleri vardır. Bu nedenle, kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza özel olan çadır modelini seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. Örneğin, sırt çantası da kampa giderken eşyalarınızı koyabilmeniz adına büyük bir öneme sahiptir. Ancak sırt çantası tercih ederken bir takım unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle, ürünün belden destekli olması gerekir. Bel desteği sayesinde, uzun yolculuklarda belinizin ağrımamasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, ağırlığın vücudunuza eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. 

Sırt çantası ürün boyutlarının da eşyanızı alacak ebatta olması gerekir. Evolite çanta sayesinde, kaliteli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Çünkü bu üretimler, marka imzası taşıyan özel işçiliklerle imal edilir. Aynı zamanda, aktivitelerinizin uzunluğuna bağlı olarak da tercih edebileceğiniz modeller vardır. Seçeceğiniz modelin bol fermuarlı olması, orta kısmından açılması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü en alttaki eşyayı alabilmek adına bütün çantayı boşaltmak zorunda kalmazsınız. Tercih edeceğiniz çantanın yan ve üst bölümünde çadır, mat gibi ürünleri bağlamak için perlonların da bulunduğundan emin olmalısınız. Ayrıca kamp için tercih edeceğiniz çantanın fosforlu renkte olması gerekir. Fosfor, karanlıktaki aktiviteler sırasında yerinizi belli edecektir. Son olarak çantanın su geçirmez olması önemli bir avantajdır. Eğer çanta su geçiriyorsa mutlaka su geçirmez kılıf satın almanız gerekir. 

Evolite Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

Evolite kamp ürünleri satışını sağlayan popüler bir markadır. Farklı amaçlara hitap eden tasarımlar yapmaktadır. Bu nedenle, her bir ürünün kullanım şekli farklıdır. Özellikle, uyku tulumlarının nasıl kullanılması gerektiği konusunda, kamp severler birçok soru yöneltmektedir. Uyku tulumları, her kamp etkinliğinde yıkanmasına gerek olmayan bir üründür. Eğer ürünün çok kirlendiğini hissederseniz, uzun aralıklarla yıkama yapılması tavsiye edilir. Tulumu yıkamanın en basit yolu ise kuru temizleme tekniğidir. Fakat kimi zaman bu işlem sırasında kullanılan kimyasallar, uyku tulumuna zarar verebilir. Bu nedenle, uyku tulumunu elinizde yıkayabilirsiniz. 

Evolite kamp sandalyesi ise zaman zaman kirlenebilmektedir. Bu gibi durumlarda elinizde kamp sandalyesini yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin kullanımı da katlamalı olduğu için bir hayli ergonomiktir. Katlayarak açıp, katlayarak kapatabileceğiniz bir üründür. Kamp sırasında, Evolite thermic pro 15mm kamp matı ise yere serilerek, üzerine yatabileceğiniz bir üründür. Bu üründe sık sık kirleneceği için yıkanması gerekir. Ancak elde yıkamanın uygun olacağını söyleyebiliriz. Kamp matı termal bir ürün olduğu için yerdeki soğukluğu hissetmezsiniz. Sizi sıcak tutarak, dış faktörlerden koruyan bir üründür. 

Evolite Kamp Malzemesi Modelleri

Evolite markası, kamp sırasında her zaman yanınızda olacak ürünleri sizlerle buluşturur. Her zaman kamp sırasında işinizi kolaylaştıracak malzemeleri bu markadan temin edebilirsiniz. Örneğin, Evolite pantolon, kamp sırasında rahat hareket edebileceğiniz özel bir üründür. Kamp sırasında kullanabileceğiniz outdoor pantolonlar, özel kumaşlarla imal edilmiştir. Markanın üretmiş olduğu özel malzemeler arasında, pantolonlara takarak kullanacağınız Evolite kemer de yer alır. Kemerlerin de outdoor kullanımına uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kemerlerin teknikal olarak yapılan üretimleri de vardır. Teknik ürünler, yüksek mukavemet ve dayanıklılığa sahiptir. Dolayısıyla kolay kolay deforme olmayan ürünlerdir. Özel kemerler sayesinde hem rahat eder hem de esnekliği sayesinde rahat hissedebilirsiniz. 

Kamp sırasında olmazsa olmaz ürünler arasında, Evolite mat da yer alır. Bu ürünler, farklı ebatlarda üretilen modellerdir. Termik özelliklere sahip olan matlar, sizi zeminin soğukluğuna karşı korur. Bu ürünlerin, kışlık olarak üretilen modelleri de vardır. Kışlık modeller, ısı yalıtımlı olarak tasarlanmıştır. Kışın, soğuk ve karlı havalarda ayaklarınızı koruyacak olan Evolite tozluk ise sorunsuzca takıp çıkarabileceğiniz bir üründür. Çamurlu ortamlarda da bu tozlukları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Evolite Kamp Ocağı Nasıl Seçilmeli?

Kampta kullanmak için tercih edeceğiniz ocakları seçerken, yapacağınız aktivitelerin süresi ve irtifa düzeyi oldukça önemlidir. Genel olarak tercih edilen LPG kamp ocak tipleri, sık sık kamplarda kullanılan ocaklardır. Bu ürünler, propan ve bütan gazlarıyla çalışmaktadır. Tasarımı ise kartuşlu olarak yapılmıştır. Ocakların kolayca ulaşılabilmesi uygun fiyatları sayesinde olur. Örneğin, vidalı olarak üretilen modellerde ocak başlıkları kartuştan ayrılmaktadır. Bu nedenle, ocakları çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. LPG kartuş tasarımlı kamp ocakları, deniz seviyesine yakın olan yerlerde seçilen ürünlerdir. 

Benzinli olarak kamp ocağı tercih ettiğinizde ise yüksek irtifada basınçtan etkilenmeyeceğini söyleyebiliriz. Böylece dağcılık etkinliklerinizde bu tipteki kamp ocaklarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kamp ocaklarını, yapacağınız aktivitelerin uzunluğu ve bölge rakımına bağlı olarak tercih edilmelidir. Bu ocak modellerinin yanı sıra, alkol ile çalışan kamp ocakları da vardır. Fakat alkollü ürünler sık sık tercih edilmeyen ürünlerdir. Kamp ocaklarını Evolite excamp 3 çadırlarının içinde kullandığınızda ise tehlikeli bir durum ortaya çıkacaktır. Kısacası kamp ocaklarının çadırın dış kısmında kullanılması gerekir. 

Evolite Kamp Malzemeleri Fiyatları

Kamp sırasında yanınızda bulundurmanız gereken birçok malzeme bulunmaktadır. Özellikle, Evolite mont modelleri, dağ havasının soğukluğundan sizleri koruyacaktır. Montlar, teknik olarak üretildiği için rüzgar geçirmez özelliğe sahiptir. Sık dokunmuş kumaşları sayesinde, dış kısmı fiber bileşenlerden tasarlanmıştır. Bu ürünlerin fiyat aralıkları ise üretim yapısı, model ve işçilik gibi durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Evolite can yeleği modelleri ise özel üretimli ürünlerdir. Düzenli olarak açık deniz seyri yapmak isteyen bireyler için tasarlanan modellerdir. Genellikle denizcilik için ideal olarak üretilen yeleklerdir. Bu yeleklerin de fiyat aralıkları üretim yapısına bağlı olarak değişir. 

Evolite Kamp Malzemeleri Nelerdir?

Kampta yanınızda olacak farklı tip eşyalar bulunur. Marka farkıyla hizmetinize sunulan ürünlerden bazıları; tozluk, tulum, pantolon, kamp sandalyesi, outdoor giysiler, çadır, yelekler, kemerler ve benzeri olarak sıralanabilir. 

Evolite En Çok İncelenen Kamp Malzemeleri?

Kamp sırasında en fazla tercih edilen malzemeler, doğa tutkunları tarafından incelenen modeller arasındadır. Örneğin, çadır, outdoor malzemeler ve benzeri olarak sıralanabilir. 

Evolite İndirimli Kamp Malzemeleri Nelerdir?

Markanın zaman zaman kendi ürünleri üzerinde indirime gittiğini söyleyebiliriz. Ancak bu indirim ve kampanya oranlarının takip edilmesi gerekir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evolite

785 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler