Eyüp Sabri Tuncer Kolonya

Yıllardır süre gelen kalitesi ve memnuniyet seviyesi ile en güzel ürünlerini sunmaya devam eden Eyüp Sabri Tuncer kolanya çeşitleri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Birbirinden renkli ve çeşitli kokuları ile hem hijyenik bir ortam elde etmenize olanak sunuyor hem de mis kokularla kendinize imza kokular elde etmenize olanak sunuyor. Klasik kolonya çeşitlerinden özel harmanlanan kolonya çeşitlerine varana kadar her koku zevkine uygun içerikleri sizlere iletiyor.

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Çeşitleri

Birbirinden nefis kokulara sahip olan Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri her geçen gün yeni içerikler ile harmanlanarak online raflarda yerini alıyor. Sürdüğünüz andan itibaren kısa sürede etrafa yayılan kokuları arasında klasik limon, çeşme limonu, mandalina, okyanus, kiraz çiçeği, lavanta, yasemin, yağmur ormanları, ananas, verbena ve zinde, gül, gardenya, ayva, zeytin çiçeği, amber kokuları ve bebeklere özel kokular yer alır. Her bir çeşitte farklı renk ve farklı doğal içerikler kendine çekmeyi başarır. İster günlük kullanımlar için ister özel anlar için tercih edebileceğiniz onlarca çeşidi mevcuttur. Ağır kokular sevenler için daha meyveli çeşitler mevcutken, daha hafif kokular için çiçekli ve limonlu çeşitler mevcuttur. Alkol oranı her çeşitte farklı olan kolonyaların en önemli ortak noktası ise hijyen sağlamasıdır. Güzel koku vermesinin yanı sıra ellerde ve ortamda bulunan mikropların kırılmasında önemli bir rol oynar. Bebeklerden yetişkinlere herkesin yaşına ve zevkine uygun kokular sunar. Kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardan bu yana kolonyalarını sergilemeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer, bir markadan çok daha öte işlemler sergiler. Çanta boyu çeşitlerden pompalı çeşitlere, sprey çeşitlerden dökmeli çeşitlere varana kadar her türlü boyutta, fiyatta ve içerikte kolonyayı bulmanız mümkündür. 

Eyüp Sabri Tuncer Okyanus Kolonyası

Mavi renk tonu ile tam bir okyanus havası estiren okyanus kolonyası en çok tercih edilen çeşitlerinden birisidir. 70 derece alkol içeren okyanus kolonyası, cam, plastik ve sprey gibi formlarda sunulur. Ağır koku sevenler ve aynı zamanda hafifliği de arayanlar için en uygun kolonya çeşidi olarak kabul edilir. Kullanım ömrü kapak açıldıktan sonra 12 ay olan okyanus kolonyasını günlük olarak kullanabilirsiniz. Üstelik hafif sürümlerle parfüm olarak da kullanımına yer verebilirsiniz. Hem deniz kokusunu hem de ferahlatıcı bir kokuyu içinde barındıran okyanus kolonyası, teninizde uzun süre kalıcılık sağlar. Eyüp Sabri Tuncer okyanus kolonya masmavi okyanus sularının görüntüsünden ve ferahlığından esinlenerek üretilmiştir.

Eyüp Sabri Tuncer Klasik Limon Kolonyası

Severek kullanılan ve en bilinen kolonyalardan olan Eyüp Sabri Tuncer klasik limon kolonyası 1 lt, klasik limonlar ya da Çeşme limonları kullanılarak elde edilen limon kolonyasıdır ve en çok kullanılan kolonya çeşididir. Çeşitli birçok litre ölçeğine sahip olan limon kolonyası alkol derecesi 80’dir. Dökme çeşitlerinden pompalı çeşitlere, sprey çeşitlerden küçük dökmeli çeşitlere varana kadar her yaş grubu ve kullanıma uygun çeşitler mevcuttur. Özellikle de mikropları kırmak, fresh bir hava yaratmak için limon kolonyası en ideal çeşit olarak kabul edilir. Uzun süre kullanabileceğiniz 2’li setleri de mevcuttur. Kuru ve serin yerde sakladığınız sürece hiçbir bozulma meydana gelmez. 

Eyüp Sabri Tuncer Bodrum Mandalinası Kolonyası 

Eyüp Sabri Tuncer küçük kolonya çeşitleri içerisinde yer alan ve hoş kokusu ile kendine hayran bırakan Bodrum mandalinası kolonyası turuncu rengiyle de dikkat çekiyor. Bodrum’da özel olarak yetiştirilen mandalinalar kullanılarak elde edilen kolonya çeşididir. Özel bahçelerden toplanan ve özenle işlenen mandalinaların doğal kokusu kolonya içinde de kendini belli eder. Büyüleyici bir kokuya sahip olan Bodrum mandalinası kolonyası, markanın en önde gelen kolonyalarından birisidir. Kaliteli cam ya da plastik şişelerde sunulan bu kolonyayı günlük parfüm olarak da tercih edebilirsiniz. 150 milimden 400 milime kadar çeşitli boyutları bulunur. İlk kez denemek isteyenler 150 milimlik küçük boyutları tercih edebilirler. Teninizde kalıcı etki bırakan Bodrum mandalinası kolonyası, tüm gün etrafa hoş kokular saçmanıza da olanak sağlar. 

Eyüp Sabri Tuncer Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası 

Sevimli pembe rengiyle ve muhteşem kokusuyla dikkat çeken Eyüp Sabri Tuncer Japon kiraz çiçeği kolonyası da en sevilen çeşitlerden birisidir. Özel yetiştirilen Japon kiraz çiçekleri kullanılarak elde edilen kolonya 70 derece alkol oranına sahiptir. Ellerde hiçbir şekilde tahrişe neden olmaz ve tüm gün hoş koku saçmanıza yardımcı olur. Sürmesi oldukça keyifli olan bu kolonyanın hem kiraz hem de çiçeksi bir koku saçtığını görebilirsiniz. Ferah ve oldukça mistik kokuyu bir arada sunan Japon kiraz çiçeği kolonyası dünyayı kasıp kavuran kokular arasına girmeyi de başarmıştır. 

Eyüp Sabri Tuncer Lavanta Kolonyası

Klasik Eyüp Sabri Tuncer 1 lt kolonyalarının içinde ön plana çıkmayı başaran lavanta kolonyası, ağır çiçek kokularını sevenler için idealdir. Mosmor lavantalar kullanılarak elde edilen lavanta kolonyası tüm gün etrafa baş döndüren bir koku saçmanızı sağlar. Hem cilt ile uyumlu olarak kullanılan hem de kıyafetlerde leke bırakmadan parfüm görevi görerek kullanılan bir kolonya türüdür. Kokusuyla baş döndürdüğü kadar, sunduğu hoş rengiyle de baş döndürmeye devam eder. Daha çok silindir pet şişelerde sprey formu ile sunulan lavanta kolonyasında hafif lila renk tonlarına yer verilir. 

Eyüp Sabri Tuncer Yağmur Ormanları Kolonyası

Klasiklerin dışına çıkmayı başaran ve oldukça modern bir koku olan yağmur ormanları kolonyası ise yeşil rengi ile dikkat çekiyor. Baharın gelmesiyle yeşeren özel Japon çiçekleri kullanılarak elde edilen bir kolonya çeşididir. Hafif yeşil rengi ve hafif kokusu, ferah koku sevenler ve çiçekli kokular olmadan yaşayamayanlar için en ideal türler arasında yer alır. Kullanımı oldukça pratik olan dökme ya da sprey şişelerde sizlere sunulur. Yaz aylarında ve bahar aylarında kullanmak için tercih edebilirsiniz. Tamamen enerjik ve kokladığınız anda ferahlığı hissettiren bir özü mevcuttur. Kolonya olarak kullandığınız bu ürünü parfüm olarak da kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Ellere sürebileceğiniz gibi yanaklara, enseye ve nabız noktalarına da sıkabilirsiniz. 

Eyüp Sabri Tuncer Yasemin Kolonyası

Bembeyaz yaseminlerin tam mevsiminde toplandığı ve bir araya gelerek oluşturduğu hoş kokulardan biri de yasemin kolonyasıdır. Çeşitli şişelerde sunulan yasemin kolonyasında alkol oranı daha azdır. Yasemin çiçeklerinin sunduğu zarafet, sadelik ve romantiklik kolonyayla birlikte sizlere kavuşur. Yasemin çiçeklerinin özünde hiçbir oynama ve bozulmaya yol açmadan elde edilen yasemin kolonyası aynı zamanda üst, orta ve alt notalara da sahiptir. Parfüm olarak kullanmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Üst notalarında erik, böğürtlen ve limon gibi meyve kokularına yer verilir. Orta notalarında yaseminler, zambaklar ve sümbüller tercih edilir. En alt notalarında ise karşınıza amber, odunsu kokular, vanilya ve paçuli gibi baharatlı kokular da çıkmaya başlar. Birçok özel kokunun yasemin ile birleşmesinden ortaya çıkan kendine has bir kolonya çeşididir. Oldukça hoş olan bu kokuyu temin etmek istediğinizde Eyüp Sabri Tuncer kolonya 400 ml içeriklerine göz atabilirsiniz. Tüm ebatları ile bulmanız mümkündür. 

Eyüp Sabri Tuncer Hawaii Ananas Kolonyası

Meyveli kokulardan vazgeçemeyenler için en özel kolonya türlerinden biri de Eyüp Sabri Tuncer Hawaii ananas kolonyasıdır. Hawaii ikliminde yetişen özel ananaslar toplanır ve özel teknikler kullanılarak bu kolonya elde edilir. Oldukça orijinal sarı renk tonu ve tamamen hoş ananas kokusu ile günlük kullanıma da son derece uygundur. Meyve kokusu biraz daha baskın olduğu için sonbahar ve kış aylarında kullanımı daha uygundur. Üstelik yediden yetmişe herkes için ferah bir kullanım sunar. 

Eyüp Sabri Tuncer Verbena & Zinde Kolonyası

Hem kokusuyla hem de renk tonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Verbena & Zinde kolonyası, limon ve gül notalarının birleştiği bir kolonya türüdür. Üst notalarında limonun eşsiz ferahlığını alırken, alt notalarına indikçe güllerin sunduğu huzur dolu kokuyu alabilirsiniz. Narenciye kokularından vazgeçemeyenler için en ideal türlerden birisidir. Limonun ferahlığıyla, güllerin huzurunu birleştiren bu koku aynı zamanda zinde kalmanıza da etki eden bir kokudur. Günlük olarak çantanızda seve seve taşıyacağınız bir kolonya olacağından emin olabilirsiniz. 

Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyası 

Klasik Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri dışına çıkmak istemeyenler için tütün kolonyası da uyarıcı bir içeriğe sahiptir. Tütünlerin hem iç açıcı hem de uyarıcı mizacından yararlanarak elde edilen bu kolonya türü zengin ve oldukça elegant bir içeriğe sahiptir. Ağır bir kokusu bulunduğundan çok az miktarda sürmek dahi yeterli olmaktadır. Tamamen özgün şekilde tasarlanan tütün kolonyasının kullanım ömrü de oldukça uzundur. Açıldıktan sonra 12 ay boyunca bozulma meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Eyüp Sabri Tuncer Gül Kolonyası

Güllerin romantik, huzur veren ve sakin kokularını sizlere sunan gül kolonyası, koyu pembe rengiyle de dikkat çekiyor. Gül suyu ya da gül kolonyası olarak bilinen bu kolonya türü aromaterapik bir yapıya sahiptir. Alkol oranı bulunmaz ve daha yumuşak yapısı mevcuttur. Dilediğiniz her yere sürebilirsiniz. Tahriş etmeyen ve güllerin huzur dolu kokusunu teninize kalıcı şekilde bırakan bir kolonyadır. Klasik Eyüp Sabri Tuncer kolonyalarından biri olan gül suyu, özel günlerde daha çok tercih edilir. Mevlitler için, misafir karşılamaları için ve özel ikramlarda bulunulacağı zamanlarda gül kolonyası daha çok kullanılır. 

Eyüp Sabri Tuncer Gardenya Kolonyası

Özel bitkiler ve aromatik çiçekler kullanılarak elde edilen gardenya kolonyası hafif pembe bir renk tonuna sahiptir. Çiçek kokularını ve aynı zamanda bitki kokularını bir arada sevenler için ideal bir ürün çeşididir. Çanta boyundan büyük pompalı boylara varana kadar bulabileceğiniz çeşitlerdir. Klasik kolonya türlerinden kullanmak istemediğinizde ve kendinize özel imza bir koku elde etmek istediğinize gönül rahatlığıyla gardenya kolonyasını tercih edebilirsiniz. Gün boyu hem kalıcı hem de ferah bir kullanım sunar. Alt notalarına indikçe aromatik çiçek kokularının yerini hafif meyve kokularına bıraktığını da görebilirsiniz. 

Eyüp Sabri Tuncer Ayva Kolonyası

Meyve kokularından vazgeçemeyenler ancak daha enteresan ve daha keskin meyvelerden elde edilen kokular sevenler için Eyüp Sabri Tuncer kolonya 1 lt çeşitleri arasında ayva kolonyasını tercih edebilirsiniz. Özel yetişen ayvalar kullanılarak elde edilen ayva kolonyası, misafirlere sunmak için en çok tercih edilen çeşitlerden birisidir. Ayvanın hem kokusunu hem de doğal sarı rengini sunan ayva kolonyası, kullanıldığı ortamın havasını değiştirmeye yetecektir.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytin Çiçeği Kolonyası

Zeytin çiçeklerinin baharda açmasıyla işlendiği ve sizlere sunulduğu zeytin çiçeği kolonyası severek kullanılan türler arasında yer alıyor. Hafif yeşil rengi ve ellere sürüldüğü anca etrafa hızla yayılan mayhoş kokusu, hem hafif hem ağır kokuları sevenler için uygundur. Gizemli, mistik ve kendini çok belli etmeyen bir koku olarak anılır. Gün boyu sürdüğünüz her alanda kalıcılık sağlar ve sık sık sürmenize gerek kalmaz. Yetişkinler tarafından daha çok tercih edilir. 

Eyüp Sabri Tuncer Amber Kolonyası

Son dönemlere damga vurmaya devam eden ve modern kokular arasında yer alan amber kolonyası, bir bahar rüzgarı gibi sizlere esinti sunar. Ferahlığı en derinlerde hissetmenize yardımcı olur. Eşsiz bir kokuya sahip olan amber kolonyası, özel amber çiçekleri kullanılarak elde edilir. Mütevazi kokuları kullanmaktan hoşlanan, gün boyu yeniden koku tazelemek istemeyenler için hem kalıcı hem de son derece huzur verici bir kolonya türüdür. Pembe rengiyle de memnuniyeti en üst seviyelere çıkaran amber kolonyası, yumuşak kır çiçekleri ve gülün uyumunu sizlere sunar. 

Eyüp Sabri Tuncer Bebek Kolonyaları

Bebekler oldukça hassas cilde sahip oldukları için kullanılan tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi kolonya ürünlerinde de dikkatli olmak gerekir. Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi renk tonlarında tasarlanan Eyüp Sabri Tuncer bebek kolonyaları alkol içermez. Bu özelliği sayesinde bebekler için güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda non-alerjenik olan bebek kolonyaları, bebeklerin, ferahlatıcı ve gün boyu kalıcı bir kokuya sahip olmalarını sağlar. Tıpkı bebeklerin kendisi gibi zarif ve yumuşak olan bebek kolonyaları parfüm içerir. Avuç içlerine sıkıldıktan ve hafif ovuşturmadan sonra bebeklere direkt olarak sürülebilir. 

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Setleri 

Tek bir koku kullanmak istemeyenler için, Eyüp Sabri Tuncer birçok koku çeşidi sunmaya hızla devam ediyor. Aynı anda farklı kokuları sırayla kullanmak istediğinizde set şeklinde sunulan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Tek kokuya ait 2’li setlerin yanı sıra, çeşitli kokuları içeren 5’li setler de mevcuttur. Zeytin çiçeğinden yasemine, yağmur ormanlarından okyanusa, gardenyadan ambere, limondan mandalinaya tüm kokuları 5’li setler içerisinde bulmanız mümkündür. 

Eyüp Sabri Tuncer Cam Şişe Kolonyaları

Kullanımında daha fazla şıklık elde etmek isteyenler için Eyüp Sabri Tuncer kolonya 5 lt çeşitleri cam şişelerde sunulmaya devam ediyor. Dayanıklı cam şişeler kullanılarak tasarlanan kolonyaların çeşitli boyutları da mevcuttur. Çantanızda taşıyabileceğiniz minik boyutlar, evinizde kullanabileceğiniz pompalı boyutlar, parfüm olarak kullanabileceğiniz sprey formlar çeşitli ebatlarla sunulmaya devam ediyor. 

Eyüp Sabri Tuncer Pompalı Kolonyalar

Büyük litre ebatları ile sunulan Eyüp Sabri Tuncer pompalı kolonya çeşitleri, kolonyalarınız bittikçe yeniden doldurma imkanı sunar. Büyük ebatları sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. 5 litreye kadar büyüyen pompalı kolonyaların pompa kısmı da oldukça sıkıdır. Kullanmadığınız zamanlarda akma meydana gelmez. 

Eyüp Sabri Tuncer Sprey Kolonya Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer sprey kolonya çeşitleri ise püskürtme özelliği ile daha kolay kullanıma sahiptir. Gün içinde çantanızdan çıkararak ihtiyaç duyduğunuz her an püskürtebilirsiniz. 

Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları Sağlıklı mıdır?

Özel olarak işlenen Eyüp Sabri Tuncer kolonyalarının sağlıklı içeriğe sahip olduğu bilinir. 

Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları Cilde Zarar Verir mi?

Limondan ambere, kiraz çiçeğinden mandalinaya tüm kolonya çeşitleri tamamen sağlıklıdır, hijyeniktir. Cilde hiçbir şekilde zarar vermez ve tahriş etmez. Aksine nemlendirme özelliği bulunan kolonya çeşitleri cildi nemlendirmeye de fayda sağlar. 

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Fiyatları Uygun mudur?

Genel olarak tüm kolonya çeşitlerinde fiyatlar uygundur. İçeriğindeki artış ve litrelerindeki fazlalığa göre fiyatlarında da artış olabilir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya

2132 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Satıcı
Toplam 24 / 2132 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/26012139/eyupsabrituncer