Bayramların, hasta ziyaretlerinin, misafir ağırlamanın vazgeçilmezi olan kolonyanın geleneksel kültürümüzde yeri ayrıdır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, farklı kokuları ile her ortama girmeyi başarır. Evde veya ofiste tercih edebileceğiniz zarif tasarıma sahip cam şişeleri ile bu kolonya çeşitleri ferahlık hissi verir. 

Bitkilerden İlham Alan Unutulmaz Kokular

Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, doğanın mucizesini yansıtan hoş kokulu bitkilerden ilham alır. Yağmur ormanları, gardenya, Japon kiraz çiçeği, zeytin çiçeği, amber, lavanta gibi farklı kokuları ile ruhunuzu başka diyarlara götürür. Yaz günlerinde sıcaktan bunaldığınız anlarda serinleten bu kolonya çeşitleri ile tazelenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Birbirinden güzel bitki ve çiçek kokuları ile baharı evinize getiren Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, parfüm kullanmayı sevmeyenler için doğal bir seçenektir. Hoş kokmak ve temiz hissetmek için bu kolonya çeşitlerinden destek alabilirsiniz.

Tüm Aile için Kolonya Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, uzun yılların tecrübesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun şekilde sunulur. Tüm aileye uygun seçenekleri ile evinizin her köşesinde hoş kokular estirir. Tıraş sonrası losyonları ile evin babasını, çiçek kokuları sunan çeşitleri ile evin annesini, bebek kolonyası ile evin minik çocuğunu sevindirir. Unutulmaz tütün ve hatıralar kolonyası ile aile büyüklerinin gönlünü hoş eder. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri;

  • 80 dereceye sahip olduğu için dezenfektan özelliği taşır.
  • Farklı ve benzersiz kokuları ile geniş ürün seçenekleri sunar.
  • Meyve, bitki, baharat, okyanus kokan aromaları ile her zevke uygun olur.
  • Bidon, cam, plastik ve fısfıslı gibi ambalajları sayesinde kullanım alışkanlıklarına hitap eder.
  • Şık tasarımı ile zarif bir hediye alternatifi olur.

Pratik Hijyen Ürünleri

Toplu taşıma araçlarında, okul veya konferans gibi kalabalık alanlarda kişisel hijyen sağlamanızı kolaylaştıran kolonyalı mendilleri ile Eyüp Sabri Tuncer, bakteri ve virüslere karşı kendinizi korumanıza yardımcı olur. El yıkamanın mümkün olmadığı koşullarda yanınızda olan kolonyalı mendil veya fısfıslı kolonya ile kişisel temizlik sağlayabilirsiniz. İçindeki alkol sayesinde tüm virüslerden, mikroplardan ve bakterilerden arınmanızı kolaylaştıran bu kolonya çeşitleri ile rahat bir nefes alabilirsiniz. 

Çiçek baskılı, modern tasarıma sahip ve parfüm şişesine benzeyen çeşitlerini özel günleriniz, konuk ağırladığınız zamanlar için tercih edebilirsiniz. Ofisinizdeki masanız, çantanızda taşımak veya bebek arabasının cebine koymak için plastik, fısfıslı ambalajları olan kolonya çeşitlerini kullanmanız daha uygun olur. Her an her yerde hijyen sağlamak ve hoş kokular ile ferahlamak adına Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Geçmişten Günümüze Uzanan Bir Gelenek

Eyüp Sabri Tuncer, 1930'lu yıllardan beri unutulmaz kokuya sahip kolonyalar sunar. Geleneksel yapıyı koruyan ama aynı zamanda güncel gelişmeleri takip ederek ürün çeşitliliğini arttıran yapısı ile her kesime hitap etmeyi başarır. Kültürümüzün önemli bir parçası olan kolonyanın, geçmişten günümüze kadar uzanan yolculuğunda en önemli isimlerden olan Eyüp Sabri Tuncer, üstün hizmet anlayışı ile beğeni toplar. Değişmeyen inceliğe sahip ürünleri, modern ve göz alıcı şişe tasarımları ve öncelikli müşteri memnuniyeti ile kullanıcılarının gönlünü fetheder. 

Siz de yaşadığınız alanlarda hoş kokular estirmek, sıcak günlerde doğal olarak serinlemek, hemen her yerde pratik şekilde kişisel hijyen sağlamak için Eyüp sabri Tuncer kolonya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özel konuklarınızı ağırlamak, davet edildiğiniz yerlere hediye olarak götürmek, hasta ziyaretlerinde veya bayramlarda sevdiklerinizi mutlu etmek için Eyüp Sabri Tuncer'in zarif tasarıma sahip kolonya modellerini inceleyebilirsiniz. Size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatacak en özel kokuları sepetinize ekleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Çeşitleri

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 922 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/26012139/eyupsabrituncer