ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Faber-Castell
Faber-Castell 2'li Sınav Silgisi

Faber-Castell 2'li Sınav Silgisi

Faber-Castell
%43 indirim 15,51 TL 8,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/15354

Sınav silgileri, kullanıldığı kağıtlara zarar vermeden yazıları temizlemeye yardımcı olur. Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi 2’li paketi ile ekonomik bir silgi seçeneğidir. Optik sınav kağıtları ve diğer kağıt çeşitleri ile uyumlu bu silgiyle yazıları pratik bir şekilde silebilirsiniz. Kurşun kalem ve kuru boya gibi kalem izlerini kağıda zarar vermeden ve çok efor sarf etmeden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bu ürün, karakalem çalışmalarında da değerlendirilebilir.

Silgi Kalıntılarını Toplayan Tasarım

Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi tasarımında silgi kalıntılarının toplanmasını sağlayan materyaller kullanılmıştır. Böylece silgi kullanıldığında oluşan küçük parçalar topaklanarak daha az atık çıkması sağlanır. Dust-free olarak da bilinen bu özellik, silgi tozunun çalışma alanınıza yayılmasına engel olur. Böylece çalışma alanınızda silgi tozundan kaynaklanan dağınıklık da son bulur. Ekstra temizlik gerektirmeyen bu özel formül sayesinde silgi artıklarını kolaylıkla toplayabilirsiniz. Sınavlarda ve çalışma ortamında kolay ve pratik kullanım sağlayan Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi, kağıda çok fazla baskı uygulamadan yazıları temizlemeye yardımcı olur. Yazılar silinirken kağıt deforme olmaz ve yeniden kullanılabilir. Sınavlarda, çizim egzersizlerinde ya da yazı aktivitelerinde el yorgunluğu yaşamamak için bu yumuşak yapılı silgi tasarımından yararlanabilirsiniz. Ergonomik kullanımıyla ön plana çıkan bu ürünü hem sınavlarda hem de ofis ortamında değerlendirebilirsiniz.

Sınav Kağıtlarını Özenle Temizler

Sınav kağıtlarında ya da önemli evraklarda kağıdın yeniden kullanılabilmesi ve hasar görmemesi önemlidir. Ayrıca optik sınav kağıtlarında kalan kalem izleri, optiğin yanlış okunmasına neden olabilir.  Bu nedenle silinmesi istenen alanın iyice temizlenmesi gerekir. Gölgelenme yapmayan ve kalem izi bırakmayan Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi, kullanım kolaylığı ve etkili temizlik özelliği ile sınavlarda avantaj sağlar. Bu üründen yararlanarak farklı kağıt çeşitleri üzerindeki yazıları temiz ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kuru boya ve kurşun kalem gibi silinebilen yapıya sahip kalem izlerini kağıda zarar vermeden silebilirsiniz. Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi, kağıdın yapısına zarar vermeyen içeriği ve ekstra temiz silme özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar. İkili paketiyle ekonomik bir kırtasiye gereci seçeneği olan bu silgi, ofis ve çalışma ortamlarında da değerlendirilebilir. Sınavlarda da tercih edebileceğiniz bu sınav silgisi ile optik kağıdı yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Silgi atıklarını çalışma alanınızı daraltmadan kolaylıkla toplayabilirsiniz. Kağıdı yıpratmadan silgi kullanmak, optik şıkların yeniden işaretlenmesini kolaylaştırır.

Ekonomik ve Konforlu Bir Silgi Seçeneği

Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi ürününü ikili paketler halinde tercih ederek yazılarını silmek için ekonomik çözümler elde edebilirsiniz. Sınav silginizi çok yönlü olarak değerlendirebilirsiniz. Ekonomik paketler ile yedek silgi çözümlerine sahip olabilirsiniz. Faber-Castell Bls. sınav silgisinin kullanışlı tasarımı yalnızca evrak düzenlemeleri ve sınavlar için değil, çizimlerinizde de size yardımcı olur. Karakalem çalışmalarında düzeltmeler yaparken kağıda zarar vememek gerekir. Böylece çizime kalındığı yerden devam edilebilir. Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi, yumuşak yapısı ve içerisindeki özel materyaller sayesinde kağıdı nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Silgi ile silinmeye uygun kalem türlerinin izlerini bu üründen yararlanarak temizleyebilirsiniz. Kağıtta kalem izi ve gölgelenme bırakmayan Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi, ekstra temizleme özelliği sayesinde verimli bir kullanım sunar. Kağıda çok az baskı uygulayarak silmek istediğiniz yazı alanlarını temizleyebilirsiniz. Bu sayede kağıdı buruşturma ihtimaliniz de azalır. Sınavlarınızı ve çalışmalarınızı kağıdı yıpratmadan sürdürebilirsiniz. Kağıdı yeniden kullanıma hazır hale getirmek için yumuşak yapılı Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi tasarımından yararlanabilirsiniz. Kolaylıkla topaklanan ve dağılmayan silgi artıkları ile çalışma alanınızı daraltmadan pratik bir kullanım elde edebilirsiniz.


Faber-Castell Bls. Sınav Silgisi 2li

 

Silgi artıkları toplanarak tek parça halini alır

Özel formülü ile ekstra temiz silme özelliğine sahiptir

Sınav ve test kağıdı üzerindeki işaretlemeleri silmek için idealdir

 

Marka

Faber-Castell

Model Numarası

5500187170

Ürün Ağırlığı

40,8 g

Ürün Boyutları

14 x 1 x 7 cm

Ürün Sayısı

2

Üretici Parça Numarası

5500187170

 

Ürün Silgi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISFAB7102
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Büyük boy ikili paket olarak mı gönderiliyor?
Cevap
Hayır, orta boy sınav silgisi olarak gönderilmektedir.
GENÇAY OFİS KIRTASİYE satıcısı cevapladı
26 Eylül
20 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön