Birbirinden farklı tasarımlara el işlerine ya da dekorasyona hayat verebileceğiniz renkli mukavva kağıtları, parlak ve canlı renkleri beğeninize sunuyor. Çocukların hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olan, el becerilerini ilerleten ve ailecek keyifli vakit geçirmenizi sağlayan mukavva modelleri sayesinde dilerseniz okul hayatınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilir, dilerseniz benzersiz bir hobi elde edebilirsiniz.

A4 ebatlarında hazırlanarak beyaz dışında diğer renkleri kullanılabilir bir hale getiren mukavva kağıtları, benzersiz el işleri ortaya koymanızı sağlıyor. Kendine özgü ve ilgi çekici renk tonları sayesinde tasarımlarınıza ve ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmanızı amaçlayan el işi kağıtları, doğadaki renkler ilham alınarak bir araya getiriliyor.

Mukavva Çeşitleri

Özellikle anaokulu ya da okul öncesi eğitimin vazgeçilmez bir parçası olan mukavva kağıtları, çocukların küçük yaşlarda el becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Makas, yapıştırıcı, bant ya da farklı malzemeler kullanılarak birbirinden ilginç tasarımlar ortaya koymaya yaran fon kağıtları, aynı zamanda odaklanma güçlüğü çeken çocuklar için benzersiz bir kullanım sunuyor. Taşıtlar, ağaçlar, evler, çiçekler ve daha pek çok nesnenin figürünü yapmanıza ve sergilemenize imkan veren mukavva kağıtları sayesinde, çocuklarınızla eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebilir, tasarımlarınızı evinizde sergileyebilirsiniz.

Aynı zamanda nesneleri öğretmek için etkin bir yöntem olan mukavva kağıtları sayesinde çocuklarınızı farklı çiçek türlerini, ev şekillerini ya da sembolleri rahatlıkla öğretebilir, eğlenirken öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Bir makas ya da maket bıçağı yardımıyla hayalinizdeki şekilleri oluşturabileceğiniz mukavva kağıtları, aynı zamanda farklı kalıplar kullanarak benzersiz figürler oluşturmanızı amaçlıyor. Maket kalıpları yardımıyla kağıtlarınızdan şekiller kesebilir, daha sonra bu şekilleri bir araya getirerek benzersiz maketler oluşturabilirsiniz.

Kartonlar, plastik aksesuarlar ya da tahtalar yardımıyla oluşturduğunuz şekilleri süslemek, renklendirmek ya da daha canlı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz mukavva çeşitleri, çok yönlü bir kullanım sunuyor. Sade ve sıkıcı görünümleri hareketlendirmek, tasarımlarınıza benzersiz bir dokunuş yapmak için mukavva kağıtlarını kullanabilir, küçük parçalar ile maketlerinizi süsleyebileceğiniz gibi tüm yüzeyleri de el işi kağıtları ile kaplayabilirsiniz.

Mukavva Fiyatları

Okul kitaplarını, resim defterlerini ya da karton çantaları dış etkilerden korumak ve daha uzun süreli bir kullanım sağlamak için de kullanabileceğiniz renkli fon kağıtları, farklı kalınlıktaki modeller arasından seçim yapma imkanı veriyor. Gerek ihtiyacınıza gerekse tarzınıza göre farklı kalınlıktaki modeller arasından seçiminizi yapabilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz ve ince kağıt malzemelerin kullanıldığı, parlak ve göz alıcı renklere sahip modelleri tercih edebileceğiniz gibi, metalik renkte olan modelleri de tercih edebilir, el işlerinize daha mat ve kaliteli bir hava verebilirsiniz.

Özellikle kitap, yüzey ya da karton kaplama için sıra dışı bir kullanım sunan oluklu mukavva modelleri, aynı zamanda el işlerinde de benzersiz çalışmalar elde etmenizi sağlıyor. Bahçe tasarımlarında, ev duvarı kaplamalarında ya da hayal gücünüze göre farklı mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz oluklu mukavva modelleri, maketlerinize ya da tasarımlarınıza kişisel bir dokunuş yapmanızı yardımcı oluyor. Zemin ya da alt katman olarak oluklu modelleri tercih edebilir, düz ve parlak renklerle bu yüzeyleri rahatlıkla renklendirebilirsiniz.

Hem çocuklarınız hem de kendiniz için benzersiz bir kullanım sunan mukavvalar, ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Farklı boy ve tasarımlar ile beğeninize sunulan mukavva çeşitleri, tek renkte 10’lu ya da 10 farklı rengi bir arada alabileceğiniz farklı paket içerikleri ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İhtiyacınıza ya da bütçenize en uygun modeller arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, mukavva fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve benzersiz el işleri ile hayal gücünüzün kapılarını açabilirsiniz.

Mukavva Çeşitleri

59 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Türkoğlu
  2. Eren
  3. Eskaboard
  4. Caretta
  5. Craft and Arts
  6. Ginza
  7. Let's
  8. Vincent
  9. Ticon
  10. Menteşoğlu Kağıtçılık
  11. idora
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/15421/15541
BAŞA DÖN