250 senenin üzerinde bir geçmişi olan Alman devi Faber-Castell, kalem, yazım ve çizim gereçleri üretiminde tarihin aktif haldeki en eski firması durumunda bulunuyor. Firma günümüzde 10 farklı ülkede yer alan üretim tesisleri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Tam 120 ülkede distribütörü bulunan marka, üretimdeki temel malzemelerinin başında ağaç olmasına karşın çevreye karşı derin hassasiyeti ile tanınıyor. Her yıl 2 milyon üzerinde ağaç ekimi gerçekleştiren firma, kalem çeşitleri üretirken dünyadaki ağaç sayısının azalmasını değil, bilakis artmasını sağlıyor. Faber-Castell üretimine devam ettiği ve her geçen gün biraz daha zenginleştirdiği ürün yelpazesi ile yazı yazmak, çizim yapmak ya da boyamak için kaliteli kalemler arayan çocuklar ve yetişkinler için tatmin edici seçenekler sunuyor. Silgi ile silinebilir olmalarından ötürü gerek resme başlangıç aşamasında gerekse resim çizme kabiliyetini geliştirme sürecinde büyük önem taşıyan kuru boya kalemleri de markanın geniş ürün ağında onlarca çeşit ile yerini alıyor.

Faber-Castell kuru boya kalemi üstün özellikleri ile fark yaratıyor ve kullanıcıların vazgeçilmezi haline geliyor. Markanın tüm kuru boya kalemleri, canlılığın ve parlaklığın üst düzeyde olduğu temel ve ara renklerde üretiliyor. Hızlı ve sorunsuz biçimde açılıp sivri hale getirilebilen uçlar sayesinde çizime ya da boyamaya ara vermeye gerek kalmıyor. Kalemlerde uç kırılmasının önüne geçen özel sistem ile ekstra direnç sağlanıyor. Uçlar, yüksek basınçlarda dahi kırılmıyor. Uzun süreli kullanımda dahi elde yorgunluk oluşmasını önleyen gövde tasarımı, kullanım konforunu üst boyutlara taşıyor. Ellerin kaymasını ve kalem hakimiyetini kaybetmeyi engelleyen yumuşak tutuş, hata yapma oranını en aza indiriyor. Gövde tasarımı, kullanıcıları daha uzun süre çizim ve boyama yapmaya teşvik ediyor. Markanın kuru boya kalemleri ayrıca su bazlı vernik ile kaplı olan dış yüzeyleri ile çevreye zarar vermiyorlar. Kağıt, karton, ahşap, deri ve metal gibi birçok farklı yüzeyde parlak renkleri ile başarılı şekilde boyama yapmayı sağlayan, su geçirmez özelliğe sahip yumuşak yapıdaki kuru boya kalem çeşitleri, çalışılan zemin fark etmeksizin başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Faber-Castell Kuru Boya Kalemi Fiyatları

Faber-Castell kuru boya kalemi fiyatları son derece makul seviyelerde seyrediyor. Kuru boya kalemleri, set halinde 6’lı, 8’li, 12’li, 24’li, 48’li ya da 60’lı olarak satılıyor. Boya kalemi adedi arttıkça renk seçenekleri de çoğalmış ve temel renklerin yanı sıra ara renklere de ihtiyaç duyan kullanıcıların gereksinimleri giderilmiş oluyor. Ara renklere sahip kuru boya kalemlerinin varlığı, çok daha detaylı ve gerçekçi çizimler ve boyamalar gerçekleştirebilmeyi sağlıyor. Ara renk konusunda kullanıcılara son derece zengin seçenekler sunan Faber-Castell, bulunması zor özel renk tonlarını kuru boya kalemi setlerinde barındırıyor. Ayrıca kullanıcıların kuru boya kalemlerini tek renk olarak satın alma imkanları da bulunuyor. Böylece kullanıcıların eksikliğini hissettiği rengi ya da renkleri tek olarak temin edebilmesi de mümkün hale geliyor.

Karton veya metal kutu, metal tüp ya da çocuklara özel olarak hazırlanmış sürpriz tasarımlı kutular ile kullanıcılara sunulan kuru boya kalemleri, uzun kullanım ömürleri ile de dikkat çekiyorlar. Kuru boya kalemlerin uzun ömre sahip olmaları, renk istikrarını koruyarak çizimleri ve boyamaları devam ettirmek ve tamamlamak anlamına geliyor. Yeni resim yapmaya başlayan çocuklar, resim kabiliyeti olan ve kaliteli malzemeler ile çizim ve boyama yapma gereksinimi duyan çocuklar ya da hobi olarak resim yapan yetişkinler için aradıkları gibi bir kuru boya kalemi Faber-Castell tarafından kendilerine sunuluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Faber-Castell Kuru Boya Kalemleri

.
Marka
.
Toplam 24 / 295 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15440/fabercastell