Faber-Castell, 1761'den beri faaliyet göstermekte olan kaliteli öğrenci sınıfı sanat malzemeleri serisidir. Ürün grupları arasında başı çeken Faber-Castell Pastel Boyalar çok yönlü ve son derece yumuşaktır, profesyonel kalitede efektler için pürüzsüz ve tutarlı bir düzen sunar. Bunun yanında oldukça geniş renk seçenekleriyle pastel boya serisinden beklediğiniz üst düzey kalite standardını karşılama kapasitesine sahiptir. Bu renk setiyle her zaman çarpıcı sanat eserleri oluşturabilirsiniz. 

Yüksek pigment konsantrasyonları sayesinde, bu yüksek kaliteli pastel boya kalemleri ışığa dayanıklıdır ve aynı zamanda enkaustic veya sgraffito tekniklerine de sahiptir. Bunun yanında Faber-Castell Pastel Boyalar, tüm kâğıt türleri, karton, tuval ve hatta ahşap ve kil çömlekleri de dâhil olmak üzere çeşitli yüzeylerde kullanım için uygundur.

Geniş Renk Paleti ve Yüksek Pigment Oranının Avantajını Kullanabilirsiniz

Resim yapmaya yeni başlıyorsanız, ilk önce hangi tip boyaları satın almak istediğinizi seçmeniz gerekir. Hangi türe gerçekten yatırım yapmak istediğinizi öğrendikten sonra, iyi bir başlangıç renk paleti içeren bir set satın almayı düşünebilir veya kendi özel renk aralığınızı seçebilirsiniz. Bu aşamada Faber-Castell Pastel Boyalarının size sunmuş olduğu geniş renk seçeneklerini denemeye başlayabilir ve kaliteli vakitler geçirebilirsiniz.

Faber-Castell Pastel Boyalar, mevcut en iyi pigmentleri ve daha yüksek pigment / bağlayıcı oranını içerir. Bu durum renklerin daha güçlü ve daha yoğun olduğu anlamına gelir. Ayrıca yüksek kalıcılık derecelerine sahiptir, yani zamanla solmaya başlayan pastel boyalar sınıfına dâhil değildir.

Ön Plana Çıkan Özellikler

 • Renk karıştırma, dağlama, renklendirme ve gölgeleme ve dokulu tasarımlar oluşturmak için kusursuzdur.
 • EN-71 (Avrupa) ve ACMI (Amerikan) Kalite Standartlarına uygundur.
 • 12-18-24-36-60 gibi çok çeşitli setlerde özel renklere sahiptir.
 • Çok yönlü, yumuşak ve ışığa dayanıklıdır.
 • Encaustic pastel ve sgraffito teknikleri için idealdir.

Sınıfının Lideri İle Tanışın

Faber-Castell, dünyanın en çok aranan renkli pastel boya markalarından biri konumundadır. Daha önce bir pastel boya kullandıysanız, ne kadar verimli bir kombinasyon olduğunu ve oluşturdukları zengin ve canlı parçaları bilirsiniz. Bu renkli pastel boyalar, ayrı ayrı setler halinde tercih edilebilir. Tüm pastel boyalar, alt ucuna renk örneği ile düz bir ahşap kasaya yerleştirilmiş uygun bir kutuda paketlenmiş halde kullanımınıza sunulur. Faber-Castell Pastel Boyalar, parmaklardan fırçasına kadar her şeyle kolayca karıştırılabilir. Çabuk kurumazlar, kolay karıştırma ve parlatma sağlarlar.

Profesyonel Seviyenin Karşılığını Görmek Artık Daha Kolay

Faber-Castell Pastel Boyalar, projelerinizi bir üst seviyeye taşıyacak bir araç görevi görmektedir dolayısıyla bu boyaların başlı başına uzmanlaşmış bir sanat olduğunu söylemek mümkündür. Faber-Castell, yüksek kaliteli profesyonel seviyede renkli boyalar üretmekle ünlüdür ve hayal kırıklığına uğratmaz. Bunların yanında renk yoğunlukları, kremsi uygulamaları ve zengin kapsama alanları ile bilinir. Bu pastel boyalar, size sıkı kontrol ve hassasiyet hissi verirken tüm bu özellikleri optimize etmek için tasarlanır.

Sağlığınızı Tehdit Etmeyen Çok Yönlü Pastel Boyalar

Faber-Castell Pastel Boyalar benzersiz bir formül ile üretilir ve keskinleştirmeye karşı güçlü duruş sergileyen ince bir çekirdek ile donatılır. Boyaların tüm yapısı ve formülasyonu, farklı birçok ortamda ayrıntılı çalışmak için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Faber-Castell Pastel Boyalar, geniş bir alana yayılmak için ideal olduğu gibi aynı zamanda solmaya veya harekete karşı koyma eğilimi gösterir ve zengin canlı renkleri hassas noktalara dağıtır. 

İşin sağlık tarafına bakıldığında ise Faber-Castell Pastel Boyalarının toksik olmadığı gibi aynı zamanda hiçbir şekilde asit içermemesi de önemli bir kriter olarak yer alır. Bu sayede sağlık konusunda herhangi bir tereddüt yaşamanızın önüne geçilir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Faber-Castell Pastel Boyalar

98 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell Pastel Boyalar
  2. Adel Pastel Boyalar
  3. Monami Pastel Boyalar
  4. Pritt Pastel Boyalar
  5. Play-Doh Pastel Boyalar
  6. Alpino Pastel Boyalar
  7. Let's Pastel Boyalar
  8. Bic Pastel Boyalar
  9. Eberhard Faber Pastel Boyalar
  10. Rembrandt Pastel Boyalar
  11. Caran D'Ache Pastel Boyalar
  12. Van Gogh Pastel Boyalar
  13. Giotto Pastel Boyalar
  14. Staedtler Pastel Boyalar
  15. Craft and Arts Pastel Boyalar
  16. Derwent Pastel Boyalar
  17. Fatih Pastel Boyalar
  18. Gıpta Pastel Boyalar
  19. Maped Pastel Boyalar
  20. Südor Pastel Boyalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Faber-Castell
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15468/fabercastell
Başa dön