Kağıt ürünleri, hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı ve ıslak havluya her evde, iş yerinde ve birçok ortamda ihtiyaç duyulur. Familia, Hayat Kimya'nın bu en yaygın ve kullanışlı ürünleri üreten bir alt markasıdır. Familia ürün çeşitleri hepsiburada.com aracılığı ile kullanıcılara sunulur. 

Kağıt Ürünleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Kağıt havlu, tek kullanımlık kullan-at bir üründür. Öncelikli kullanım amacı ellerin kurulanmasıdır. Evlerde sürekli olarak nemlenen ve sıkça değiştirilmesi gereken, üstelik kişiye özgü olmayan kumaş havlular yerine kullanılması; kullanıcı açısından oldukça avantajlıdır. Familia kağıt havlunun hepsiburada.com'dan hesaplı bir şekilde satın alınması sonrasında kullanıcı, ekonomik olarak da fayda sağlar. İş yerlerinde de kullanımı gerekli ve faydalıdır. Özellikle gıda üretimi ve depolaması yapan iş yerlerinde uygulanan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve resmi gerekliliklere göre tuvaletlerde personelin ellerini kurulaması için kağıt havlu bulundurulmalıdır. Hijyen koşullarının sağlanmasında bu durum büyük önem arz eder. Bunların dışında, kağıt havlunun yaygın bir kullanım alanı da mutfaklardır. Pratik olarak silme ve kurulama işlemini gerçekleştirdiğinden, kullanıcılar için büyük bir yardımcıdır. hepsiburada.com'da, jumbo kağıt havlu ile kış serisi tombik havlular yer alır ve ekonomik olmasının yanında uzun süre tükenmeden kullanımı da söz konusu olur. Tuvalet kağıdı, tuvaletlerde mutlaka bulundurulması gereken bir üründür. Tercihe göre farklı alanlarda da özellikle kurulama ve silme işlemleri için kullanılabilmektedir. Peçete, her yemek masasında yer alması gereken ve oldukça kullanışlı bir üründür. Yine günlük hayatta farklı alanlarda da kullanılabilir. Temizlik denince akla ilk gelen ve en çok kullanılan ürünlerdendir. Desenli Familia ürünleri doğum günleri gibi özel günlerde tercih edilebilir. Çocuklara peçete kullanım alışkanlığı kazandırmak için de yardımcıdır. Islak havlu ise kullanım alanı sınırlı olmayan bir üründür. Günlük hayatta evde kullanıldığı gibi dışarıda da herhangi bir anda kullanımı gerekebilir. Bu yüzden çantada da taşınması mümkündür. Familia ürünleri arasında bulunan deterjanlı temizlik kağıdı da ıslatıldıktan sonra direkt olarak temizlikte kullanılabilir. 

Kağıt Ürünleri Seçiminde Neler Önemlidir?

Kağıt ürünlerinin işlevini yerine getirebilmesi için dokusu ve kalınlığı oldukça önemlidir. Örneğin; tek katlı tuvalet kağıdı kullanıldığında bir rulo çok çabuk bitebilirken çift ya da üç katlı olanlarda daha uzun süre kullanım söz konusudur. Ancak burada da önemli olan faktör, fiyattır. hepsiburada.com tarafından sunulan Familia kağıt ürünlerinde kat sayısı artsa dahi fiyatta aynı oranda artış gözlenmez. Bu sayede ekonomik olarak dezavantaj yaşanmaz. Kağıt ürünlerinin sıvılar ile teması söz konusu olduğundan, emiciliği de çok önemlidir. Familia ürünlerinin en belirgin özelliklerinden biri de yüksek emiciliğe sahip olmasıdır. Bunun yanında dayanıklılık faktörü de kalite kriterleri arasındadır. Çabuk yıpranan kağıt ürünleri işlevini yerine getiremez, bu ürünlerden verim alınamaz. Familia kağıt ürünlerinde dayanıklılık da çokça gözetilen bir unsurdur. Peçetelerde kullanım kolaylığı olması adına hazır katlanmış Familia peçeteler mevcuttur. Katlamaya gerek kalmadan, direkt olarak peçeteliğe ya da masaya koyulabilmesi mümkündür. Tuvalet kağıtlarının güzel kokulara sahip olması da tuvalet/banyolarda doğal bir güzel hava oluşmasını sağlar. Bu nedenle parfümlü Familia tuvalet kağıtları keyifle kullanılabilir. Renkli ve desenli olanları da görsel açıdan hoştur. Özellikle hassas ciltlerde tahriş ya da alerjik reaksiyon oluşmaması için kağıt ürünlerinin kimyasal yapısı da çok önemlidir. Familia kağıt ürünleri hipoalerjeniktir, %100 saf selülozdan üretilir ve bu ürünlerin üretiminde yapay beyazlatıcı kullanılmaz. Familia tuvalet kağıdı suyla temas ettikten bir süre sonra sonra eridiği için tuvalet kanallarının tıkanması da söz konusu olmaz.

Günlük olarak sürekli kullandığınız kağıt ürünlerini Familia kalitesi ve hepsiburada.com güvencesini bir arada değerlendirerek temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Familia Kağıt Ürünleri

176 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Kağıt Ürünleri
Kağıt Ürünleri
Tuvalet Kağıdı
Tuvalet Kağıdı
Kağıt Havlu
Kağıt Havlu
Peçete
Peçete
Kağıt Mendil
Kağıt Mendil
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 176 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?