Kağıt Mendil

Hijyen ve temizlik konularında ön plana çıkan kağıt mendil, son derece yaygın olarak kullanılır. Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulan kağıt mendiller, yumuşak kağıt materyallerden üretilir. Gündelik hayatı kolaylaştıran kağıt mendillerin büyük ya da küçük paket alternatifleri mevcuttur. Ekonomik seçeneklere sahip olan kağıt mendil fiyatları her türlü bütçeye hitap edebilir. Bütçenize uygun olan kağıt mendil ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Kağıt Mendil Çeşitleri

Kokulu ve kokusuz çeşitleri bulunan kağıt mendil, sık kullanılan temizlik ürünleri arasında yer alır. Desenli kağıt mendil modelleri hoş görüntüsüyle beğeni toplar. Çiçek kokulu ve mentollü mendiller ise ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Mentollü olanlar, mendili elinize alana kadar kokusunu içinde korur. Ovuşturulduğu anda koku hızla yayılır ve mentol ferahlığını hissedebilirsiniz. Çiçek kokulu mendillerde gül, yasemin, leylak ve menekşe gibi değişik çiçek kokularına rastlayabilirsiniz. Bakterilerden korunmak adına antibakteriyel ıslak cep mendillerine yönelebilirsiniz. Yoğun mendil kullandığınız dönemlerde hassas cildinize özel losyonlu mendilleri tercih edebilirsiniz. E vitamini özelliğiyle cildinizi besleyen ve koruyan mendiller sayesinde burun çevresinde yaşanan yanma hissini azaltabilirsiniz. Burun etrafında kızarıklık oluşmasını engelleyebilirsiniz. Küçük boyutlu cep mendillerini cebinizde taşıyabilirsiniz. Arabada, ofiste ya da evde kullanmak için kağıt mendil markaları arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. 

Kağıt Mendil Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kağıt mendil kullanarak bakterilerin zararlı etkilerinden korunabilmeniz mümkündür. Kullandığınız kağıt mendilleri çöpe atıp, ellerinizi bol su ve sabunla yıkayabilirsiniz. Grip olduğunuz zaman burnunuzu temizlemek için kağıt mendillere ihtiyaç duyabilirsiniz. Kişisel bakımdan nesnelerin temizliğine kadar pek çok alanda kağıt mendil kullanabilirsiniz. Kuru kağıt mendil yardımıyla dökülen sıvıları anında temizleyebilirsiniz. Gözünüze takılan minik toz taneciklerini mendil yardımıyla silebilirsiniz. Bebek ve çocukların vücut temizliğinde ve eşyaların silinmesinde kağıt mendilden faydalanabilirsiniz. Ayakkabıların temizlenmesinde, elektronik eşyaların dış yüzeylerinin silinmesinde, ahşap ve mobilyaların tozlarının alınmasında kağıt mendilleri yardımcı temizlik malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Acil durumlarda gerekli olan hijyen mendil sayesinde sağlanabilir. Farklı doku ve katmanlara sahip olan kağıt mendilleri kutularından tek tek çıkararak kullanabilirsiniz. Paketleri pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. 

  • Kağıt mendiller, küçük ve ergonomik yapısıyla çantada taşımaya uygundur.
  • Tek kullanımlık olarak üretilen kağıt mendil, bakteri ve virüs yayılımını büyük ölçüde önler. 
  • Yumuşak yapısı sayesinde cildinizin tahriş olmasına engel olur. 
  • Mentollü kağıt mendiller, hastalık dönemlerinde kişilere hem kolaylık hem rahatlık sağlar. 
  • Kutu ve paketlerde yer alan kağıt mendiller kolay tutuş ve çekiş özelliğine sahiptir. 

Kağıt Mendil Fiyat Seçenekleri

Kağıt mendiller değişik fiyat aralıklarında satışa sunulur. Mendillerin adeti, kalitesi, markası ve sahip olduğu özellikler fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Naylon ambalajlarda ya da karton kutularda paketlenen kağıt mendiller, kolay ve rahat bir kullanıma sahiptir. Tek tek kullanıldıkları için diğer mendiller paket içerisinde temiz kalır. 6'lı, 10'lu, 48'li ve 80'li olmak üzere farklı sayılarda paket seçeneklerine sahiptir. Ambalaj üzerine açılmış olan kısımdan tek tek çıkartılarak kullanılan mendiller sayesinde mendil israfının önüne geçilebilir. Kutu mendillerde yaprak sayısı fiyatın artmasında ve azalmasında son derece önemli rol oynar. Fazla sayıda kağıt mendilin bulunduğu paketler ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir.

Aromalı kağıt mendiller, klasik çeşitlere göre fiyat açısından pahalı olabilir. Kutu mendilleri arabalarda, naylon ambalajlardaki kağıt mendilleri ise cep ve çantalarda tercih edebilirsiniz. Kağıt mendillerin uygun fiyatlı olması ve kolay taşınması kullanıcılar açısından önem taşır. Çoklu ekonomik paketleri tercih ederek tasarruf yapabilirsiniz. Değişik seçenekler arasından ihtiyacınız doğrultusunda kağıt mendil ürünleri satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kağıt Mendil Fiyatları

306 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 46 / 306 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?