Ferrari

Tasarımı, performans gücü ve sürüş keyfi bakımından ayrıcalıklı arabalarının altına imzasını atan Ferrari, dizayn dehasını giysilerle ve aksesuarlarla da buluşturuyor. Dünyanın en bilinen logolarından birine sahip olan marka, tasarım dehasını her bir ürününde sunmaya devam ediyor. Giysilerden saatlere, kaykay modellerinden motosiklet kasklarına kadar birçok farklı tasarımın altına imzasını atan Ferrari, arabalar konusundaki gücünü farklı alanlara da taşıyor. 

Ferrari Giysilerle Lüks Tüketim Dünyasını Keşfedin

Şahlanan atın güçlü görüntüsünü giysilerde de logo olarak kullanan marka, kadınlar ve erkekler için birbirinden şık kıyafetler tasarlıyor. Çocuklar için de giysiler ve aksesuarlar üreten Ferrari, ürünlerini 2 yaşına kadar olan bebekler ve 13 yaşına kadar olan çocuklar için özel olarak geliştiriyor. 

Erkek modaseverlere deri ceketlerden kargo pantolonlara kadar birçok giysi alternatifi sunan Ferrari, kaliteli materyal yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilen giysiler tasarlıyor. Cüzdan, çanta, ayakkabı ve şapka gibi ürünler de hazırlayan markanın ürünleri birbirleriyle kombin yapılarak kullanıldıklarında tepeden tırnağa Ferrari şıklığı elde etmeyi sağlıyor.

Kadın ürünleri konusunda da geniş bir seçki sunan marka; elbiselerden tulumlara ve tuniklere kadar çok sayıda farklı tasarımın altına imzasını atıyor. Pamuklu dokuları sayesinde vücudu rahat ettirmek üzere geliştirilen tişörtler, hareket özgürlüğü sağlayan elastan içerikli pantolonlar ve her mevsim kullanılabilecek elbiselerle kadınlara seçkin bir görünüm elde etme fırsatı tanıyan marka, günün her anında tercih edilebilecek alternatifler sunuyor. 

Ferrari Marka Parfümlerle Kokunuza Ayrıcalık Katın

Girdiğiniz bir ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak güçlü kokular hazırlayan Ferrari, esanslı yağların ve aromatik kokuların harika uyumunu son derece şık şişelerde kullanıcıların beğenisine sunuyor. Parfümlerin özenle formüle edilen notaları, farklı birer koku deneyimi yaşamanıza da olanak tanıyor. 

Parfümlerin açılış kokusu olarak adlandırılan üst notaları, lavanta ve bergamot gibi iç açıcı kokular sunuyor. Kalp ve dip notalarda ise çok daha yoğun ve aromatik kokular yer alıyor. Paçuliden ylang ylanga, çam gibi odunsu kokulardan sandal ağacı gibi daha mistik kokulara kadar birçok farklı esansın yer aldığı kalp ve dip notaların etkisi gün boyu devam ediyor. Ruh halinize ya da hava şartlarına göre alternatif bir koku tercih etmek isteyen parfümseverler, birden fazla ürünü dönüşümlü kullanmayı tercih ediyor. 

Gözlüklerle ve Saatlerle Ferrari Şıklığını Tercih Edin

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan saatler, hayranlık uyandıran mekanizmaları sayesinde farklı zevklere hitap ediyor. Birbirlerinden kasa tipleri, tasarım detayları ve kordon materyalleri itibariyle ayrışan saatler; farklı kombinlerde kullanılabilecek son derece şık seçenekler sunuyor. 

Ferrari ile özdeşleşen sarı, siyah ve kırmızı renklerin birbirleriyle mükemmel bir uyum yakaladıkları seçenekler de sunan saatler, dinamik görünümleriyle de beğeni kazanıyor. Zamanın değerini bilen kullanıcıların hayranlıkla tercih ettikleri saatler, kişisel kullanımın yanında kusursuz bir hediye alternatifi de oluşturuyor. Yıl dönümü, doğum günü ya da herhangi başka bir sebeple sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde başvurabileceğiniz Ferrari saatler, gümüş, deri ve çelik gibi farklı materyaller içeriyor. 

Ferrari'nin kendinden emin ve dinamik yapısını gözlük tasarımlarına da taşıyan başarılı marka, her sezon rahatlıkla kullanılabilecek güneş gözlükleri tasarlıyor. Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak üzere geliştirilen modeller, yaz kış her mevsim kullanılabiliyor. Çerçeve tasarımlarıyla da beğeni kazanan markanın gözlük modelleri, camları değiştirildiği takdirde dereceli gözlükler kullanmanın da önünü açıyor. Ferrari tasarımı bir gözlüğü kullanmak isteyenler, doktorları tarafından reçete edilen camları Ferrari çerçeveleri için hazırlatarak günün her anı şık ve iddialı bir görünüme kavuşabiliyor. 

Soru 1: Giysileri yıkarken zarar görmemeleri için ne yapmalıyım?

Cevap 1: Her giysinin etiketinde, giysinin uygun temizlenme şeklini anlatan detaylar yer alıyor. Kimi ürünler çamaşır makinesinde yıkamaya uygunken, kimi ürünler için yalnızca kuru temizleme tercih edilmesi gerekiyor. Makinede yıkanacak ürünler için de maksimum ısı değerinin mutlaka kontrol edilmesi tavsiye ediliyor.

Soru 2: Saatlerin kordonlarını farklı Ferrari kordonlar satın alarak değiştirebilir miyim?

Cevap 2: Ferrari'nin saat kordonu satışı bulunmuyor. Ancak aynı kasa ebatına sahip saatler satın aldığınızda, kordonları dönüşümlü kullanmak da mümkün oluyor. 

Soru 3: Ayakkabı tercih ederken numara seçimini nasıl yapmak gerekiyor?

Cevap 3: Ürün açıklamalarında ayakkabıların kalıplarına dair bir not bulunup bulunmadığını kontrol etmek gerekiyor. Ayakkabıların dar ya da geniş kalıplara sahip olduğu belirtilmediyse, kendi ayak numaranıza göre alışveriş yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...