Gama Yayınları

Öğrenciliği devam eden herkes hayatın her döneminde sınavlara tabi tutulur. Özellikle eğitim-öğrenim yılları boyunca her dönem öğrendiklerimizi test eden sınavlara gireriz ve puanlamayla derslerdeki başarılarımız ölçülür. Sınavlar, herkesi strese sokar ve heyecan yaratır. Özellikle liseye ya da üniversiteye geçiş sınavlarının hayatın dönüm noktaları olduğu düşünülür. Önünüzdeki yılların şekilleneceği sınavlar olarak bilinir. Başarılı bir lise dönemi geçirmek iyi bir üniversite kapısı açacak diye düşünebilirsiniz. Başarılı bir lise dönemi için ise ortaokul yıllarının verimli geçirilmesi önemlidir çünkü liseye geçiş sınavı, sizlerin hayalinizdeki kariyer yoluna adım atmanızı sağlayacak. Gama Yayınları, ortaokul öğrencileri için özel olarak farklı formatlarda hazırladığı kitaplarla liseye geçiş sınavı hedefleriniz için tam destek yanınızda. 

Gama Yayınları ile Sınav Stresine Son   

Yüksek kariyer hedefleri olan insanlar, planlı şekilde çalışmayı tercih edebilir. Bazı hedefler, ulaşılmak istenen noktaya varmak için uzun yıllar çalışma gerektirebilir. Hayatta istisnalar olsa da bu genel geçer bir durumdur. Sınavdan tam puan alabilmek için düzensiz ve son gün çalışmak yeterli olmayabilir, öncesinde programlı bir çalışma yüksek hedefleri gerçekleştirmek için bir yoldur. Ortaokul öğrencileri için 8.sınıf artık liseye geçiş yılı demektir. İyi bir liseyi kazanmak sıkı bir çalışmanın sonunda ulaşılacak bir hedeftir. İyi bir lise ise sizin kariyerinizi ve geleceğinizi planlayacağınız yükseköğretime geçiş yeridir. Temeli sağlam tutmak, gözü yükseklerde olanlar için bir prensiptir. Gama yayınları 8.sınıf öğrencilerinin hem liseye geçiş sınavına hazırlanmak için, hem de okul derslerinde başarılı olmak için ihtiyaç duyacağı kaynak kitap gereksinimini karşılıyor. Sadece soru bankasıyla değil deneme ve konu özetli kitapları ile öğrencileri sınav maratonuna hazır hale getiriyor.

8.sınıf derslerinin tümünü ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi farklı ders kombinleriyle yapılan set halindeki kitapları da almayı tercih edebilirsiniz. Matematik dersi, korkulu rüyası olan öğrencilerin de artık endişe etmesine gerek yok çünkü Gama yayınları 8.sınıf matematik kitapları tam sizlere göre. Sınav sorularına benzer hazırlanan sorular aynı zaman video çözümlü olduğu için yapamadıklarınızı hemen öğrenebilirsiniz. Matematik soru bankasını tek alabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda farklı kitaplarla olan setlerini de inceleyebilirsiniz. Gama yayınları ile derslerinize tam destek hazırlanarak hem dönem sınavlarınızda yüksek notlar alabilir, hem de liseye geçiş sınavınız için çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Gama Yayınları ile Sınav Simülasyonu Deneme

Sınavlar her öğrenciyi strese sokar. Sınava hazırlanma süreci sağlam da olsa tam tersi de olsa herkes strese girebilir. Özellikle hayatınızı etkileyecek sınavlarda psikolojik durumlar da işin içine girebilir. Süresi kısıtlı olan bu sınavlarda elinizden geleni hatta daha iyisini yapmaya çalışabilirsiniz, hedeflere ulaşma noktasında bizi bu sınavlar çok etkiler. Belli bir zaman içinde çözmeniz gereken sorular ve bunun sonuçları doğrultusunda hayatınızda çizmeniz gereken yollar vardır. Okul sınavlarınızda ya da liseye geçiş sınavı gibi önemli sınavlarda hem bildiklerinizi doğru bir şekilde uygulayabilmek, hem de stres gibi dış etkenlerden kendinizi korumak için pratik yapmak çok önemlidir. Kullandığınız soru bankalarıyla testler çözüp öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz ama sınava hazırlanmanın yollarından biri de öğrendiklerimizi sınav gibi test etmektir. Herhangi bir ders ile ilgili tüm konuları kapsayan karışık bir deneme sınavı yapmak size sınavda pratik sağlamış olacaktır.

Gama yayınları deneme kitapları, sizlere sınav simülasyonu yaptırarak hem bildiklerinizi ölçmenize yardımcı olacak, hem de sınav anında ortaya çıkabilecek stresinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Ne kadar çok deneme yaparsanız o kadar çok farklı soru tipi göreceksiniz. Deneme sınavlarını sınav süresini baz alarak kısıtlı bir zamanda yapmak sizlere sınav deneyimi yaşatacaktır. Gama yayınları 8.sınıf deneme kitapları, liseye geçiş sınavında destekçiniz olacak. Sadece son sınıf öğrencileri için değil aynı zamanda diğer ortaokul öğrencileri için de deneme kitaplarını Gama yayınları farkıyla bulabilirsiniz. Tüm ortaokul öğrencileri için sınavlarda yardımcı olacak ve pratik yapma imkânı sağlayan deneme kitapları oldukça önemlidir.

Gama Yayınları ile Tekrar Zamanı

Okulda derslerinizi bazen kaçırabilir, bazen takip edemeyebilirsiniz. Ama derslerinizdeki konuları anlamak oldukça önemlidir. Konular bazen birbirinin devamı olabilir ve bir konuyu anlamadığınızda diğer konular için temelden eksik kalmış olursunuz. Konuları anlamış olduğumuz durumlarda ise tekrar etmediğiniz takdirde unutma imkânınız vardır. Soru çözebilmek için mutlaka daha öncesinden konu tekrarı yapmak gerekir. Eksik bilgiyle test çözmeye çalışmak ne kadar eksikleriniz olduğunu gösterse de minik bir konu tekrarı yaparak bilgilerinizi tazeleyebilir, test çözmeye geçebilirsiniz. Gama yayınları test kitabı kitabını kullanacaksanız şanslısınız çünkü yayınevinin konu özetli ve etkinlikli soru bankası çeşidi bulunuyor. Soru çözmeye başlamadan önce konu özetlerine göz atıp sorularına geçebilirsiniz. Hem de aynı kitapta olduğu için sizlere ekstra defter taşımadan kolaylık sağlar. Ayrıca müfredata göre hazırlanmış olan Gama yayınları tekrar testlerini de tercih edebilirsiniz.

Tekrar testleri, geriye dönük ders konularınızın eksik kalmaması adına önemlidir. Ayrıca Gama yayınlarından tüm dersleriniz için ayrı olarak tekrar testlerini ve konu özetli soru bankalarını bulabilirsiniz. Tüm ortaokul öğrencileri için de kaynak kitapları bulunan Gama yayınları, sizlerin tekrar zamanında da başarılı olmanızı sağlıyor. Derslerde başarılı olmak için en önemli unsurlardan biri de soruları anlamaktır. Soruda sizden istenen bilgiyi doğru anlayıp doğru çözüme ulaşmak soru çözebilmenin anahtarıdır. Bazen kelime oyunlarıyla sorular yanlış algılanabilir ve bildiklerinizi kâğıda aktaramayabilirsiniz. Kitap okuma ve paragraf sorusu çözmek bu yanlışları düzeltmek için iyi bir yoldur. Gama yayınları paragraf kitabıyla algınızı genişletebilir, tüm derslerde soruları eksiksiz bir şekilde çözmenizi sağlayabilirsiniz.

Gama Yayınları ile Tam Destek 

Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve bilgilerinizi ölçmek için test çözmek oldukça önemlidir. Okullarda bilginin ham halini alırsınız ve onu işlemesi sizin elinizdedir. Derste öğrenilen konular pratik yapılmazsa çabuk unutulabilir. İşlenen dersleri unutmamak için düzenli çalışmak çok önemlidir. Derslerden sonra konu tekrarları, soru çözüm saatleri sizin kendinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Derslerde başarılı olabilmek için ekstra kaynaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatta farklı soru tipleri görmek, sizi başarıya daha çabuk ulaştıracaktır. Ekstra sorular çözmek sizi rakiplerinizin önüne geçirmeye yardımcı olacaktır. Sınavlarınızda aşina olduğunuz soruları görüp zaten çözümünü bildiğiniz soruları yapmak sizi hızlandıracaktır.

Ne kadar çok kaynak görürseniz sizin için iyi olacaktır. Gama yayınları, tek tek kitaplarını sizinle buluşturmuş olsa da hazırladığı setler sizler için daha avantajlı olacaktır. Örneğin; Gama yayınları 7.sınıf matematik seti sizi matematik dersindeki sınavlarınıza eksiksiz bir şekilde hazırlayacaktır. İçinde bulunan konu özetli soru bankası, destek soru bankası ve deneme setiyle her soru tipini görmüş olup sınavlarınıza hazır bir şekilde girebileceksiniz. Ayrıca gama yayınları soru çözümleri ile de videolu şekilde yapamadığınız soruların yapılışını anında öğrenebileceksiniz. Türkçe paragraf seti de sizi sadece Türkçe dersine değil liseye geçiş sınavınızdaki her derse hazırlayacak, soruları daha iyi anlayabilmenizi sağlayacak. Ortaokula yeni geçenleri de unutmayan Gama yayınları 5.sınıf öğrencileri için fen bilimleri, matematik, Türkçe ve paragraf kitaplarından oluşan setiyle bütün dönem tam destek yanınızda olacak. Gama yayınları Fen Bilimleri, Türkçe ve diğer dersleriniz için sizlere hazırladığı özel setlere ve kitaplara Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Gama Yayınları Hangi Sınıflar İçin?

Gama yayınları ortaokul öğrencileri için yani 5.,6.,7. ve 8.sınıflar için.

Gama Yayınları Soruları Zor mu?

Zorluk kavramı kişiden kişiye göre değiştiği için Gama yayınları soru bankasını alarak zorluğunu ölçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...