Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan, farklı kullanım amaçları için tasarlanmış Gamepower monitör modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor. Birbirinden çeşitli Gamepower monitör fiyatları da her kesime ve bütçeye uygun seçeneklerle sunuluyor. Oyun, eğlence, profesyonel kullanım ve günlük kullanım için farklı özelliklere sahip olan monitörler, geniş ve gelişmiş bir görüntüleme imkânı sunuyor. Birinci sınıf kaliteli malzemelerden tasarlanmış olan ürünler, uzun ömürlü kullanıma imkân vererek ekonomik tercihler yaratıyor. Farklı çözünürlükleri ve ekran boyutları ile her ihtiyaca yönelik talepleri karşılayan ürünler, yaptığınız işlemleri daha keyifli ve eğlenceli hale getirmenize de yardımcı oluyor.

Gamepower Monitör Seçenekleri

VA, LCD ya da TFT panellerde hazırlanmış ürünler, ekran gövde oranları ile ön plana çıkıyor. İnce çerçeveleri sayesinde geniş bir görüntüleme alanı sağlayan ürünler, geniş açılı yapıları sayesinde 178 dereceye kadar ekranı görebilmenize imkân tanıyor. 144 Hz'ye kadar çıkan yenileme hızları sayesinde görüntüleri gerçek zamanlı ve kaliteli bir şekilde aktaran ekranlar, özellikle oyun ve multimedya deneyimlerde sorunsuz bir performans elde etmenizi sağlıyor. 1 ms gibi düşük tepki süreleri ile hazırlanmış ürünler, yaptığınız tüm işlemleri anlık olarak yansıtarak maksimum verim ve üstün performansı bir arada sunuyor. SYNC teknolojisine sahip ürünler, farklı senaryolara göre optimize olarak her türlü kullanımda mümkün olan en iyi renk ve en net görüntü deneyimini mümkün kılıyor. Bu sayede film ve dizi izleme deneyiminizi iyileştirirken, oyunların büyülü dünyasının kapılarını da ardına kadar aralıyor. En karalık noktalarda bile benzersiz bir görüntü sağlayan ürünler, ölü piksel sorunlarını da son derece başarılı bir şekilde ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Gamepower Monitör Özellikleri

  • Hafif ve ince tasarımları ile dikkat çeken ürünler, kaliteli boyutları ve ince çerçeveleri ile benzersiz tasarım detayları sağlıyor. Son derece estetik tasarımlara sahip olan monitör modelleri, şık bir kullanımı destekleyen dizaynları ile ön plana çıkıyor.
  • Anti-Glare teknolojisi ile donatılmış olan monitör modelleri, her türlü ışıklı ortamda maksimum verimli görüntü sağlıyor. Parlaklık ve kontrast olarak başarılı işler ortaya koyan ürünler, senkronizasyon konusunda rahatlık sunarak dilediğiniz yerde ve dilediğiniz ayarlarda rahat bir kullanıma olanak veriyor.
  • Kavisli olarak tasarlanmış olan Gamepower monitörler, özellikle oyuncuların ihtiyaç duyduğu görüntü özelliklerini bir arada sunuyor. Yüksek yenileme hızı, düşük tepki süresi ve gelişmiş renk ayarları ile oyun içerisindeki tüm renkleri en ince ayrıntılarına kadar görebilmenizi mümkün kılıyor.
  • Eye-care teknolojisine sahip olan monitör modelleri, uzun süreli kullanımlarda göz sağlığını destekleyerek, göz yorgunluğunu ve sulanmasını en aza indirmeyi amaçlıyor. 
  • Renk çeşitliliği ve kontrast değerleri sayesinde üstün performans ortaya koyan Gamepower monitörler, oyunun en kaotik anlarında, karanlığın arttığı bölgelerde ve yüksek ışıklı alanlarda mümkün olan en kaliteli görüntüleme deneyimini elde etmenize olanak tanıyor.

Gelişmiş ve Güçlü Performans Sunan Monitörler

23,6 inç, 24 inç ya da 27 inç gibi farklı boyutlarda hazırlanmış ürünler, dilediğiniz boyutlarda ekrana sahip olmanıza imkân tanıyor. 1920x1080 piksel Full HD görüntüleme olanağı sağlayan monitörler, film ve dizi izlerken, multimedya uygulamalar kullanırken, profesyonel çizimler yaparken ya da 3A sınıfı oyunlar oynarken farkı hissetmenizi sağlıyor. Yüksek çözünürlükte ve akıcı görüntü sunan Gamepower monitörler, en ince detayları bile gerçek zamanlı olarak görebilmenize kapı aralıyor. Sizi büyülü bir dünyaya davet eden ürün seçenekleri, özelliklerine ve kapasitesine göre fiyat farklılıkları gösteriyor. Birbirinden detaylı ve estetik tasarımlara sahip olan, farklı fiyat seçenekleri ile her kesime hitap eden monitör seçenekleri sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gamepower Monitör Fiyatları

5 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ekran Boyutu
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/gamepower