Oyun sektörünün büyük gelişimiyle birlikte sektördeki birçok firma ürettiği klavye ve mouse gibi ara birim elemanlarıyla artık oyuncuları hedefliyor. Bu her ne kadar oyuncuların yararına olsa da oyun oynamayan yahut kullandığı ekipmanlarda aşırı görüntüyü sevmeyen kullanıcıların pek de yararına olmuyor. Ancak bazı markalar ürettiği ürünlerde kullandığı teknoloji ve tasarımlar ile hem oyuncuları hem de bilgisayar ekipmanlarında sadelikten yana olanları memnun ediyor. Gigabyte, ürettiği mouselarda oldukça geniş bir model skalasına yer veriyor. Böylece gösterişli oyuncu mouselarının yanı sıra sade ancak stil sahibi mouselara da sahip olabiliyorsunuz.

Gigabyte Mouse Modelleri Herkesi Memnun Edecek Türden

Oyuncu mouseu ya da klasik bir mouse satın almak isteyen kullanıcıların karşılaştığı en büyük problem modellerin karmaşık tasarımı oluyor. Gigabyte, ürettiği mouse modellerinde oldukça sade ancak etkili bir tasarım kullanıyor. Keskin ve yumuşak hatların birleşimiyle ortaya oldukça stil sahibi bir mouse görüntüsü çıkıyor. Böylece oyun oynamak için satın aldığınız Gigabyte mouse modelini iş yerinizde dahi rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Etkili görünümü ileri teknoloji ile buluşturan Gigabyte, mouselarında şu teknolojileri ve tasarımları kullanıyor:

  • Ergonomik Tasarım: Gigabyte, ürünlerinde yalnızca ergonomik tasarımdan bahsetmiyor; ürünlerinde ergonomik tasarımı kullanıyor. Simetrik tasarım, mouseın sağ ve sol elle kullanılmasına olanak sağlarken dengeli tasarım ise mouseın kavranmasını kolaylaştırıyor. Makro tuşları yerleştirildikleri yer itibarıyla hem kolay ulaşılabiliyor hem de yanlışlıkla tıklamalara karşı korunuyor.
  • Yüksek ve Ayarlanabilir DPI: Oyun oynansın ya da oynanmasın kaliteli bir optik sensör ve yüksek DPI değerleri bir mouseun şüphesiz en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Ayarlanabilir DPI değerleri size farklı sorunlar için farklı değer sunuyor. Yüksek hızlı refleks hareketlerinizi dahi algılayabilen optik sensör, sizlere kesin ve keskin bir deneyim sunuyor. Oyuncu mouselarında DPI ölçeği 6000 – 10000 seviyelerine kadar çıkarken ofis mouselarında ise genellikle 3000 – 4000 seviyesinde oluyor.
  • Kaliteli Anahtarlar: Gün içerisinde mouseunuzu aktif bir şekilde kullanıyorsanız; yani çok fazla tıklama yapıyorsanız tuşların anahtar kalitesi mouseun ömrünü direkt olarak etkiliyor. Gigabyte, mouselarında yüksek kaliteli anahtarlar kullanıyor. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte en yüksek kalitedeki tuş anahtarlarının 50 milyon tıklama ömrü oluyor.
  • RGB Teknolojisi: Gigabyte mouselarında aşırı detaydan ve kaba görünüşten kaçınıyor. Mouselarının tasarımında etkili bir görünüm yaratmak için keskin hatları ve uygun noktalara yerleştirilmiş RGB ışıklandırmalarını kullanıyor. Mouse tekerleği ve marka logosu gibi klavye üzerinde fazla yer kaplamayan ve göze batmayan yerlerde kullanılan RGB teknolojisi, 16.7 milyon farklı renge bürünebiliyor.

Gigabyte Mouse Modelleri Tasarımlarıyla Kullanıcıların Beğenisini Topluyor

Tasarım, kullanıcılar için oldukça belirleyici bir husus oluyor. Gigabyte mouse modellerinde ise tasarım tamamen kullanıcı odaklı oluyor. Simetrik tasarım, ergonomik tutuş, kolay erişebilir makro tuşları ve ayarlanabilir RGB aydınlatmaları kullanıcı odaklı tasarımın yapı taşını oluşturuyor. Tasarımda kullanılan keskin hatlar mouseu âdeta bir stil sahibi yaparken etkili ve makul ölçülerde kullanılan RGB teknolojisi ise bu stili daha da ileri bir noktaya taşıyor. Ayrıca özelleştirilebilir RGB teknolojisi sayesinde mouseunuzu favori renginize ve tercih ettiğiniz parlama yöntemine göre ayarlayabiliyorsunuz. Ofis gibi ortamlarda ise RGB aydınlatmaları kapatarak sade ve şık görünümlü bir mousea sahip olabiliyorsunuz. Gigabyte, ürettiği kablolarda genellikle örgü kaplamayı kullanıyor. Böylece hem mouseunuzun ömrü uzuyor hem de plastiğe oranla daha şık bir görünüme sahip oluyorsunuz. Sizler de hem oyun oynarken hem de çalışırken kullanabileceğiniz uzun ömürlü ve kaliteli bir mouse sahibi olmak isterseniz Gigabyte mouse modellerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gigabyte Mouse

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/gigabyte