Dünyanın önde gelen saç bakım ürünleri üreticilerinden olan Schwarzkopf markasının sunduğu Gliss serisi her saç tipinin ihtiyacına göre hazırlanmış özel kompleksler içeren farklı şampuan türleri ile dikkat çekmektedir. Saç bakımını durulanabilir saç kremi, durulanmayan sıvı saç kremi ve maskeleri ile destekleyerek alınan etkinin maksimum düzeyde olmasını sağlayan Gliss ürünleri saçları sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşturur.

Gliss şampuan çeşitleri, içeriğindeki amino protein serum formülü ile canlılığını yitirmiş, sönük ve yıpranmış saçları kısa sürede yeniden canlandırma etkisine sahiptir. Saçın en derin tabakasına kadar nüfuz ederek saçları ipeksi yumuşaklığa ve parlaklığa ulaştırırken esneklik sağlar. Keratin serum ile yapılandırılmış yeni formülü sayesinde saçlarda oluşan hasarı onarır ve olası hasarlara karşı da koruma kalkanı oluşturur.

Fön gibi ısıl işlemler, şekillendirme, perma, röfle ve balyaj gibi boyama işlemleri sonrasında saç dokusunu oluşturan bağlardan bazıları kopar ya da kırılır. Bu kopma ve kırılmalar ise saçın sağlıksız, sönük ve hasarlı görünmesine neden olur. Bu yüzden saç bağlarının yeniden yapılandırılması gerekir. Aşırı işlem görmüş saçların ihtiyacına yönelik formüle edilen Gliss şampuanlar ile saç yapısı içinde bulunan bağları güçlendirerek göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gliss ürünleri yenilenen formülü sayesinde saç kalitesini arttırır ve saç dokusunun içindeki bağları yeniden yapılandırarak diğer hasarlara karşı savunma sağlar. Bu yapılandırma uzun süreli ve ileriye dönük bir iyileşme meydana getirir.

Zayıf ve çabuk kırılan saçların ihtiyacını karşılamak için formüle edilen Gliss şampuanlar, içeriğindeki Tri-Protein sayesinde saçı 20 kat güçlendirir. Her bir saç telini onaran, saç bağlarını kuvvetlendiren ve saç yüzeyini pürüzsüzleştiren formülü ile saçların kusursuzca uzamasını sağlar. Saçı kökten uca kuvvetlendirerek direncini arttıran şampuanlarla canlı saçlar elde edebilirsiniz.

Boyalı saçlarda gerçek bir mucize vadeden Gliss şampuan çeşitleri 12 haftaya kadar süren renk koruma formülüyle renk koruyucu ürünler arasında öne çıkmaktadır. 3D-Renk Işıltısı formülü göz alıcı bir parlaklık sağlarken saç yapısını güçlendirir. Aynı zamanda ideal renklerin korunabilmesi için saçın neminden sorumlu kütikül yapısının içine saç rengini hapseder.

Gliss Şampuan Fiyatları

Gliss, en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinden biri olarak her saç tipinin ihtiyacına uygun üretilen serileri ile tüketicinin takdirini toplamaktadır. Gliss şampuan fiyatları ise her kesimden tüketicinin bütçesine hitap eden bir aralığa sahiptir. Gerek yıpranmış ve bakım isteyen gerekse boyalı saçlar için pek çok çözüm üreten Gliss şampuanlar, saçlara güç ve parlaklık veren tüm ürünlerini ulaşılabilir etiketlerle kullanıcılara sunmaktadır.

Aşırı yıpranmış ve kurumuş saçlar keratin kaybederek zayıflar. Çok fazla işlem gören, yazın yoğun güneşe, kışın ise soğuk havaya maruz kalan kırılgan, hasar görmüş ve yıpranmış saçlar için besleyici bir bakım gerekmektedir. Bu saçları yeniden sağlığına kavuşturmak ve kaybolan keratini yeniden kazandırmak için keratin bakımı önerilmektedir. 3 kat sıvılaştırılmış keratin içeren Gliss serisi şampuanları arasında sağlıklı saç yapısının özündeki bileşenlerden oluşur. Sıvılaştırılmış keratin bulunan içerikleri sayesinde saç telindeki kırıkları doldurarak mükemmel bir şekilde saçı onarır. Keratin serum saç yapısında onarım sağlarken aynı zamanda gelecekte oluşacak hasarlara karşı da koruma sağlar.

Laminasyon teknolojisi ile geliştirilen Gliss şampuan çeşitleri her bir saç telini parlak bir ağ gibi sararak derinlemesine onarım ve uzun süreli parlaklık sunar. Parlak ve sağlıklı bir saç görünümü için Schwarzkopf markasının Gliss serisi şampuanlarını inceleyebilir ve saçınızın ihtiyacı olan bakım ürünlerini uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

Gliss Şampuan Ürünleri

134 ürün var
 1. Saç Bakım Etkisi
  1. Arındırıcı
  2. Besleyici
  3. Onarıcı
  4. Bakım Yapıcı
  5. Güçlendirici
  6. Renk Koruyucu
  7. Canlandırıcı
  8. Nemlendirici
 2. Saç Tipi A-Z
  1. Normal Saçlar
  2. Yıpranmış Saçlar
  3. Tüm Saçlar
  4. Hassas Saçlar
  5. Boyalı Saçlar
  6. Kuru Saçlar
  7. Kalın Telli Saçlar
  8. Uzun Saçlar
  9. Zayıf Saçlar
 3. Markalar A-Z
  1. Gliss
  2. Loreal Professionnel
  3. Kerastase
  4. Davines
  5. Wella
  6. Schwarzkopf
  7. Head&Shoulders
  8. Avon
  9. Organix
  10. Matrix
  11. Blendax
  12. Klorane
  13. Bonacure
  14. INSIGHT
  15. Bioblas
  16. Mecitefendi
  17. Elidor
  18. Eugene Perma
  19. Pantene
  20. John Frieda
 4. Kullanıcı
  1. Kadın
  2. Erkek
 5. Ürün İçeriği
  1. Standart
  2. Bitki Özlü
  3. Keratinli
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Puanı
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Gliss
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/gliss
BAŞA DÖN