Globber Çocuk Scooter

İnsanlar, arabalar ve kirlilikten boğulmuş şehirlerde işlerine gitmek ve hatta bazı günlük işlerini yürütmek için alternatif yollar arıyor. Metroya binmek gibi zaman alıcı yolculuğa alternatif aranması adına ortaya çıkan ekolojik ulaşım araçları şu anda trend eğrisi içerisinde yerini alıyor. Bu anlamda scooterlar öncü olarak insan hayatındaki yerini almayı başarıyor. Scooter, çocukların denge ve hâkimiyet yeteneklerinin gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunuyor. En önemlisi de eğlenceli vakit geçirmenin yolunu açıyor. Eğer siz de çocuklarınızın bu katkılardan mahrum kalmamasını istiyorsanız güvenliği ilk sıraya alan ve kolay seyahat imkânı sağlayan Globber Çocuk Scooter modellerini temin ederek çocuklarınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Globber Scooter ile Düşe Kalka Öğrenme Ezberinden Kurtulun

Globber Çocuk Scooter modelleri, düz bir çizgide hareket etmeyi sağlayan patentli bir güvenli yön düğmesi kilidine sahip olduğu için, bir scooter kullanmayı öğrenmenin en kolay yolunu temsil ediyor. Böylece dengeyi kuruyor ve çocukların böyle bir aracı sürmenin temellerini öğrenmesine yardımcı oluyor. Güçlendirilmiş gövde, dengeli bir sürüş sağlıyor ve dönüş performansını artırıyor. Etkili frenleme sağlamak ve sürüş sırasında yaralanmaları önlemek için yüksek sekmeli PU tekerlekler ve uzun bir arka fren ile birlikte geliyor. Böylece, sürüş ne kadar engebeli olursa olsun tekerlekler de hızlı şekilde aşınmamış oluyor.

Globber çocuk scooter modelleri, daha fazla konfor sunmak ve el yorgunluğunu veya su toplamalarını azaltmak için kauçuk tutamaklara sahip paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli bir gidon içeriyor. Plastikten yapılanların aksine kolayca kırılmayan veya parçalanmayan sağlam ve güvenilir lastik tekerleklere sahip olması sayesinde, fayans, beton veya kaldırım dâhil her türlü zeminde rahatlıkla kullanılıyor. Ayağın anatomik şeklini yakından takip ederek daha fazla konfor sağlayan, şokları emen, yaralanma ve burkulan ayak bilekleri için düşme riskini azaltan alçak ve uzun bir gövde yapısı içeriyor. Renk seçenekleri olarak da yeşil, kırmızı, mavi, lacivert, pembe ve siyah seçenekleri yer alıyor.

Çocuklarınızı Tebessüm Ettirmenin En Kolay Yolu ile Tanışın

  • Yaralanma riskini minimum düzeye çeken patentli bir direksiyon kilit düğmesi bulunuyor.
  • Ayarlanabilir gidonlarla birlikte geliyor ve konforlu çift enjeksiyonlu tutma yerleri içeriyor.
  • 100 kg seviyelerine kadar maksimum taşıma kapasitesi imkânı tanıyor.
  • 3 yaşından başlayıp 9 yaş ve üzeri çocuklar için tam uyum gösteren modeller yer alıyor.
  • 95-190 cm boy uzunluğuna sahip bütün çocukların kullanabilmesine olanak tanıyor.
  • Kolay aşınmayan ve ekstra koruma için şokları emen lastik tekerlekler bulunuyor.

Soru 1: Çocuğumu scooter üzerinde nasıl güvende tutabilirim?

Cevap 1: Çocuklar, scooter sürerken her zaman bir kask takmalıdır. Ayrıca kaldırımlarda kullanmaya başlayacak kadar kendilerinden emin olmadan önce parklarda pratik yapmalarını sağlayabilirsiniz. Eğer çocuğunuz yeni başlayan sınıfında bulunuyorsa ıslak, çamurlu ve buzlu koşullarda veya karanlıkta sürmemesini teşvik edebilirsiniz.

Soru 2: İki tekerlekli mi yoksa üç tekerlekli mi scooter tercih etmeliyim?

Cevap 2: Temel olarak, üç tekerlekli scooter yeni başlayan çocuklar için daha uygundur. Çünkü daha fazla yol tutuş ve kontrol imkânı tanıyor. Tıpkı eğitim tekerlekli bir bisiklet gibi, durmaları halinde düşmüyor. Öte yandan, iki tekerlekli Globber scooter, tipik olarak daha hızlı ve daha fazla manevra kabiliyeti sunuyor.

Soru 3: Çocuğuma scooter kullanmayı en iyi şekilde nasıl öğretebilirim?

Cevap 3: Scooterların nasıl sürüleceğini öğrenmek nispeten kolaydır. Bununla birlikte, bir çocuğa scooter sürmeyi öğretmenin en kolay yolu, onları kullanan başka çocukların olduğu yere gitmekten geçiyor. Bu, çocuğunuzun scooterını kullanmak için gereken hareketleri taklit etmesine izin veriyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Globber Çocuk Scooter

Marka
Xiaomi
Cool Wheels
Furkan Toys
Globber
Micro Scooter
Can Oyuncak
Oxelo
Taşpınar
Furkan
Sunman
Rookie
VegaGiftShop
BabyHope
Beren Oyuncak
Burdan Eve
Scoot and Ride
Voit
Cvs
Smoby
Ceren
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/23031884/295869/2147483639/60006533/globber