Goddy; besleyici formüllerle, yetişkin, yavru, hamile, yaşlı, hareketli, kilolu ve benzer tüm ırklar için ideal mama seçenekleriyle karşınıza çıkar. Kaliteli besin içeriklerinin yanı sıra evcil dostlarınız için gerekli tüm mineral, vitamin, antioksidan, yağ ve aromaları da sunan markanın ürünleri ile dostlarınız memnun olurken sizin de keyfiniz yerine gelecektir. Mükemmel besin içeriklerini lezzete dönüştürmeyi başarabilen Goody yavrularınızın gelişimini her açıdan destekler. 

Köpekleriniz İçin Sağlık ve Lezzet Bir Arada

Azla yetinmeyenlerin tercih ettiği Goddy köpek maması çeşitleri dört dörtlük komple gıdalardan meydana gelir. Zira köpekleriniz için ihtiyacınız olan tüm besin maddelerini doğru oranlarla ve ideal pişirme yöntemleriyle bir araya getirmeyi başarır. Dört ayaklı dostlarınızın yaşamlarını sürdürebilmeleri için komple gıda ve sudan başka sadece sevgiye ihtiyaçları vardır. Köpeklerin gerek anatomik yapıları gerek görünüşleri gerek bağırsak ve sindirim sistemleri insandan tamamen farklı olduğuna göre, beslenme şekillerinin de farklı olması doğaldır. Onlar için en ideal beslenme şekli kendi ırkları, kiloları ve yaşları için geliştirilmiş besinler olacaktır. İşte Goody tam bu noktada tüm ihtiyaçları karşılayarak, sizi sadece mama vermek üzere aracı kılar. Ev yemeği ile beslenen hayvanların kalsiyum ve çinko eksikliğinden kaynaklı ortopedik ve nörolojik sorunlar yaşadıklarına dair bir takım araştırmalar mevcuttur.

Goody mamaların bilmeniz gereken birçok faydası bulunur.

 • Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına destek olur.
 • İçeriğindeki aminoasit ve vitaminler güçlü bağışıklık sisteminin gelişmesini sağlar.
 • Kaliteli yağ içeriği dostunuza ihtiyaç duyduğu yeterli enerjiyi verir.
 • İçeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri güçlü ve parlak tüy oluşumunu sağlar.
 • İdeal lif yapısı ile sindirim sistemi sağlığını destekler.

Dengeli ve Mutlu Kediler

Goody kedi mamaları ideal ve temiz içerikleriyle dostlarınız için birçok seçenek sunar. Onların günlük besin, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını tamamen karşılayan mamalar, dengeli bilimsel formüllerle üretilir. Yüzde 100 doğal içeriklere sahip mamalar yetişkin, yaşlı, yavru kedilerinize ayrı ayrı alternatiflere sahiptir. Sindirilebilir yüksek oranda karbonhidrat kaynakları, kedilerinizin bağışıklığı için gerekli yüksek kalitede proteinler içeren mamalarda yeterli düzeyde Omega 6 ve Omega 3 yağ asitleri de bulunur. Son derece lezzetli ürünlerden oluşan Goody mamaların içeriğinde olmazsa olmaz taurin desteği de yer alır.

Goody kedi mamalarında daha birçok değerli özellik mevcut. 

 • Mamalar kaliteli bileşenler sayesinde kedilerinizin sağlıklı ve parlak tüylere sahip olmasına yardım eder.
 • Bağışıklık sistemlerini güçlendirir.
 • Vitamin ve mineral dengeleri ile sağlıklı metabolizmaya sahip olan kedilerin yaşam kaliteleri artar.
 • Uygun oranda kalsiyum ve fosfor sağlıklı iskelet yapısı gelişimi sağlar.
 • Tane büyüklüğü, yoğunluğu ve şekli kedilerinizin sindirim sistemi ideal beslenme sunar. 

Goody Yetiştirici Mamalar ile Özel Yetişkin Köpekler 

Goody markasının yetiştirici özel mamaları hareketli ve yüksek enerji harcayan yetişkin köpeklerinizin tüm besin ihtiyaçlarına mükemmel çözüm oluşturan bilimsel formüllerle üretilir. Ürünlerin içerikleri yoğun ve güçlüdür. Dengeli kalsiyum ve fosfor oranları diş ve kemik oluşumunu desteklemesi açısından değerlidir. Sindirim oranı oldukça yüksek protein içeriği sayesinde köpeklerinizin vücut gelişimi ve kas yapısı güçlenir. Markanın kedi ve köpekleriniz için sunduğu birçok seçenekten sizin için en uygun olanlarını bulabilir, dostlarınızı rahatlıkla bu ürünlerle besleyebilirsiniz. Mamaların yanına sadece su eklemeniz yeterli olacaktır. Goody mama fiyatları ürünlerin besin içeriklerine, miktarlarına, ambalajlarına ve benzer değişkenlere bağlı olarak değişir. Goody mamalara Hepsiburada aracılığıyla ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goody

37 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Tat
 5. Ürün Kilogram
 6. Mama Segmenti
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön