1945 yılında kurulan ve uzun yıllar kaliteli ürünleri ile beğeni toplayan Grundig, üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile öne çıkar. Beyaz eşyadan televizyona, küçük ev aletlerinden saç şekillendiricilerine kadar geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Grundig saç şekillendiriciler, sahip oldukları güncel teknoloji ile saça zarar vermeden şekillendirmeyi sağlar. Düzleştirici, maşa gibi tek tek sunulan saç şekillendirme cihazlarının yanında set halinde hazırlanan ürün paketleri de bulunur.

Fonksiyonel Ürünler İle Kusursuz Saçlar

Grundig saç şekillendirme cihazı ürünleri, iyonik fonksiyonu sayesinde saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda parlak bir görünüm sunar. Keratin kaplamalı, seramik, argan yağı kaplı platin tabaka, titanyum kaplı saç şekillendirme uçları sayesinde saçlarınıza zarar vermeden kuaförden çıkmış gibi görünen kusursuz modeller yaratır. Açılıp kapanabilen iyon teknolojisi ile saçlarınızdaki elektriklenmeyi önler ve yaptığınız saç şekillerinin daha uzun süre kalıcı olmasına yardımcı olur. Fonksiyonel olan bu ürünler ile özel günlerinizde veya günlük hayatınızda saçlarınızı kolayca şekillendirebilirsiniz. Seramik kaplamalı düzleştiricileri ister düz saçlar elde etmek için ister kıvırarak dalgalı saçlar elde etmek için kullanabilirsiniz. Grundig saç şekillendirme cihazı ürünlerinden set halinde olanları tercih ederek bir ürün ile farklı birçok saç modeli yaratabilirsiniz. 

Mükemmel Saçlar İçin Grundig Şekillendirme Cihazları

Arçelik güvencesinde olan Grundig saç şekillendirme cihazı ürünleri, güncel teknoloji ile üretilir. Az enerji harcayarak üstün performans gösteren bu ürünler gelişmiş ürün tasarımı ile pratik bir kullanıma sahiptir. Saçların yapısına zarar vermeyen, hızlı ısınan ve yüksek sıcaklık ile anında şekil veren sistemleri yoğun bir güne kısa sürede hazırlanmanızı sağlar. Bellek fonksiyonu ile saç şekillendirme cihazınız son yaptığınız sıcaklık ayarını hafızasına alır ve her defasında sıcaklık ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Grundig saç şekillendirme cihazı ürünleri;

  • Plakalarındaki özel kaplamalar sayesinde saçın yapısına zarar vermez.
  • Hızlı ısınan ve üstün performans gösteren sistemleri ile saçların kolay şekil almasına yardımcı olur.
  • Hareketli plakaları ile saçlarınıza şekil verirken pratik bir kullanım sunar.
  • Tarak şeklindeki düzleştiricileri ile kolaylık sağlar.
  • LCD ekranı ile işlevsel tasarıma sahiptir.
  • Kullanılmadığında otomatik kapanma özelliği ile güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır.
  • 5 kata varan seramik kaplamalı plakaları ile boyalı ve hasar görmüş saçları rahatlıkla şekillendirmenize imkan verir.
  • 210 dereceye kadar ısınabilen yapısı ile kusursuz saç modelleri ortaya çıkarır. 
  • Hızlı ısınabilen teknolojisi ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. 

Güncel Teknoloji ve Modern Tasarım

Grundig saç şekillendirme cihazı ürünleri, güncel teknoloji ile üretildiği için keratin desteği sunan tabakaları sayesinde saçınızı kökten uça sağlıklı gösterir. Güç ve parlaklık veren bu ürünler ile canlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Yeterli uzunluğa sahip kablosu olan bu saç şekillendirme cihazları size kullanım anında hareket özgürlüğü sunar.

2 yıla varan garanti süresi ile ürünle ilgili herhangi bir sorunda destek almanıza yardımcı olur. Farklı ebatlardaki maşa çapı ile istediğiniz şekillerde saç dalgaları elde etmenizi sağlar. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri desteği ile ürünlerle ilgili aklınıza takılan her soruda bilgi almanızı kolaylaştırır. Evde servis hizmeti ile saç şekillendirme cihazı ürünlerini uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza destek olur. Siz de kusursuz görünen saçlar ile güne başlamak, ev ortamında kuaförden çıkmış gibi görünen mükemmel saçlara sahip olmak ve saçlarınızı zarar vermeden şekillendirmek için Grundig saç şekillendirme cihazı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza her gün yeni bir model vererek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

162 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cihaz Tipi
Toplam 36 / 162 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?