Guccio Gucci tarafından, 1921 yılında, İtalya'nın Floransa kentinde kurulan Gucci; dünyanın en ünlü, prestijli ve tanınan moda markalarından birisi olarak kabul ediliyor. Dünya genelinde 425 mağazası vardır ve BusinesWeek gazetesine göre, en iyi 100 marka sıralamasında 46. sırada yer alıyor. Aynı zamanda dünyanın en büyük moda evi olarak biliniyor.

Modaya yön veren İtalyanların en tutkulu markası Gucci, birbirinden şık gözlük tasarımları ile sizleri hepsiburada.com'da bekliyor. Güneş gözlüklerini, fonksiyonel amaçlarından çok daha ileriye taşıyan Gucci gözlük, günümüz modasının en önemli aksesuarlarından birisi haline geliyor. Marka, ürünlerinde sadece en iyi camları kullanıyor ve eşsiz tasarımları ile rakiplerinden ayrılıyor. En ince detaylarına kadar titiz bir çalışma ile üretilen Gucci gözlük çeşitleri ile etkileyici kombinler yaratabilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Marka, geniş kadın ve erkek parfüm seçenekleri ile de büyük başarı yakalamıştır. Özellikle bilinen ve sevilen Gucci parfüm çeşitlerini kullanmak size hem prestij katacak, hem de girdiğiniz her ortamda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Çok katmanlı ve etkileyici koku seven erkekler By Gucci, Gucci Guilty, Guilty Intense, Gulty Black; kadınlar ise Gucci Rush, Envy Me, Gucci Flora parfüm çeşitlerini tercih edebilir.

Moda dünyasına yön veren, Gucci güvencesi altındaki, dünyaca ünlü gözlük modellerini ve uluslararası alanda ün kazanmış, etkileyici parfüm seçeneklerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilir, kendinize en uygun olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Gucci

239 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN