Gündüz Kremleri

Güzellik ve makyaj dediğimizde aklımıza bir çok seçenek gelir elbette, ama herhalde en önemlisi gündüz kremidir. Cildimizin gerektiği oranda nemlendirilmesi, güzel görünmemizin önündeki ilk adımdır. Cildimiz olumsuz çevresel faktörlerle mücadele eder. Bu sebeple beslenmeye, korunmaya ve güçlenmeye ihtiyaç duyar. Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için geliştirilmiş bir çok ürün gruplarından, ihtiyacınız olanı belirleyip kullanarak çok daha farklı, sağlıklı, enerjik, ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz. Eğer cildinizin daha uzun yıllar gergin, pürüzsüz ve kırışıksız görünümünü korumak istiyorsanız, gündüz kremi kullanmayı asla ihmal etmemelisiniz.

Gündüz Kremleri

Kremler, günlük cilt bakımının en önemli parçasıdır. Her sabah, cildimizi temizlemeli ve gündüz kremleriyle cildimizin ihtiyacı olan nem dengesini korumasını sağlamalıyız. Ayrıca gündüz kremlerinin içerdiği SPF, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden de korur.

Dış görünümümüz önemlidir. Bunda en büyük payı şüphesiz cildimiz alır. Cildimizin güzel ve sağlıklı görünmesi demek, kendimizi iyi hissetmek demektir. Bu, hem çevremizle ilişkilerimizde pozitif olmamızı, hem de psikolojik açıdan iyi hissetmemizi sağlamaktadır.

Öncelikle öğrenmeniz gereken şey, hangi cilt tipine sahip olduğumuzdur. Yağlı, Kuru ve Karma cilt tiplerinden hangisine sahip olduğumuzu bir uzmana başvurarak öğrenebiliriz. Sonrasında sizin için uygun olan gündüz kremine sahip olarak işe başlayabilirsiniz. Sağlıklı görünmemizin sırrı, düzenli olarak yapılan cilt bakımıdır. Üstelik cilt bakımınızı bir güzellik merkezine giderek yaptırmak yerine size sunulan dünyaca ünlü kozmetik markalarından birini seçerek yapabilirsiniz. Gece kremlerinden farklı olarak gündüz kremleri, SPF içerikleri sayesinde, güneşten gelen zararlı ışınlardan bizi koruyarak, cildimizi yaşlanmaya karşı da korumaya çalışır. Gündüz kremleri nemlendirmenin yanı sıra, kırışık ve yaşlanma karşıtı seçenekleriyle farklı ihtiyaçlarımızı da karşılar.

Yaptığınız makyajın çok daha iyi görünmesi cildinizi, ne oranda nemlendirdiğinize ve düzenli olarak cildinizi ölü derilerden, peeling yaparak arındırmanıza bağlıdır. Makyajın cildinizde bir tabaka halinde durmasını istemiyorsanız, yaptığınız makyajdan önce mutlaka cildinizi doğru oranda, doğru ürünlerle nemlendirmeniz gerekmektedir. Hızla emilme özelliği sayesinde makyajınızın altına sürerek cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Günlük nemlendiriciler özellikle fondötenin altına sürüldüğünde pürüzsüz bir cilt görünümü verir. Ayrıca kremler cilt tonundaki eşitsizlikleri gidererek, eşit bir cilt tonuna sahip olmamızı sağlarlar. Böylelikle makyajsız da harika bir cilde sahip görünebilirsiniz.

Gündüz kremleri, gece kremleriyle birlikte kullanılmalıdır. Gündüz kremleri gün içerisinde cildinizi zararlı UV ışınlarından, çevresel kirlilikten ve makyajın zararlarından korur. Yaşlanma karşıtı olan bu ürünler, aynı zamanda SPF ve kafein gibi maddeler içerdiğinden dolayı da cildin enerjik ve taze görünmesine yardımcı olur. Gece kremleri ise daha çok nem ve yenileme odaklı tasarlanıyor. Bu iki ürünün birlikte kullanımı ile gündüz sizi kirlilikten, makyajdan ve güneşten korurken, gece ise cildinizin ihtiyacı olan nemi ve cildinizi yenilemesiyle günlük cilt bakımınızı gerçekleştirmiş olursunuz.

Gündüz kremini, temiz cilde sabah ve akşam az miktarda kremi masaj yaparak yüzümüze uygulamalıyız. Kremler, sivilcelerin, cilt lekelerinin, güneş lekelerinin, yaşlılık lekelerinin vb. giderilmesinde yardımcı olurlar. Düzenli kullanımda gözle görünür etkilerini farkedebilirsiniz.

Gündüz Kremi Fiyatları

Gündüz kremlerini her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla bulmak mümkün. Fiyat olarak en uygun üründen, daha pahalı ürünlere kadar cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir krem bulabilirsiniz.

Size uygun olan gündüz kremini bir uzmana danışarak bulabilir ve bütçenize uygun kremleri, size sunulan onlarca çeşit arasından rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ürün altlarındaki detaylı açıklamalardan, hangi ürünün size ve bütçenize uygun olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gündüz Kremi Fiyatları

1068 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 62 / 1068 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?