1997 yılında kurulan ve Türkiye’nin en önemli yayıncılık firmalarından biri olan Gün Yayıncılık'ın sahipleri, bu mesleği büyüklerinden devraldıklarını belirtiyor. Ebeveynlik başta olmak üzere pek çok farklı alanda 400’e yakın kitap üretimiyle zengin bir arşiv sunan yayınevi, her geçen gün yeni bir projesiyle rafları doldurmaya devam ediyor. Yeni annelere yönelik bilgilendirme kitapları, edebiyat klasikleri, masal ve çocuk hikayeleri, hamilelik ve doğum üzerine kitaplar yayınlanan Gün Yayıncılık’ın portföyünde, okul öncesine yönelik eşleştirme kartları ve dikkat geliştime setleri de bulunuyor. Gün Yayıncılık'a ait bir seçkiden alacağınız herhangi bir kitap sadece size değil, tüm çevrenize hitap ediyor. Üstelik bu kitaplar sizden sonra sizin çocuğunuza ve hatta onun çocuğuna bile geçebilecek kadar nitelikli içeriklerden oluşuyor.

Ebeveynlik Üzerine Kitaplar

Gün Yayıncılık; günümüz dünyasında bilinçli ve çok araştıran anne ve babalara başucu kitabı niteliğinde eserler sunuyor. Okuyucu hedef kitlesi daha çok yeni bebek sahibi olmuş ebeveynlerden oluşan yayınevinin kitap yelpazesinde, iki kişilik çekirdek aileden başlayarak ailedeki her bireye uygun çeşitlilikte kitaplar bulunuyor. Çocuk yetiştirme sanatı, bebek bakımı, annelikte karşınıza çıkan zorluklar, kolay doğum teknikleri, hamilelik, emzirme, çocuklar ve beslenme, katı gıdaya geçiş, aile içi sorunlar, iletişim becerileri, kariyer ve çocuk büyütme, bez bırakma, uyku-tuvalet eğitimi ve çocuk hastalıkları gibi çok farklı alandaki ebeveynlik temalı konulara odaklı kitaplar ürün portföyünde yer alıyor. Bunun yanı sıra çocuğunuz büyüdükçe onun da ilgisini çekebilecek özgün çizimleriyle dikkatleri çeken masal kitapları sunuluyor. 

Konusunda Uzman Yazarlar

Birlikte çalıştığı yazarları büyük bir titizlikle seçen yayınevi, yazarlarını konusunda uzman ve sektörde saygınlığı olan isimler arasından seçiyor. Özellikle anne & bebek temalı kitaplar; pedagoglar, çocuk gelişimciler, doktorlar ya da bu konuda özel eğitim almış profesyoneller tarafından yazılıyor ya da destekleniyor. Sadece yazarları ile değil, editörleri ve danışmanlarıyla da güvenilir içerik sunan Gün Yayıncılık’ın kitapları, okuyucusunun hayatına mutlu ve sağlıklı adımlarla devam etmesi için yardımcı oluyor. Kitap arkalarındaki yorumlardan da anlayabileceğiniz gibi yayınevinin referansları son derece dikkat çekici özellikler sergiliyor. Özellikle yeni annelerin ebeveynlik yolundaki zorlu yolculuğunda bir ışık gibi yolu aydınlatan bu kitaplar, en çok satanlar rafındaki yerini uzun süre koruyor. Hem dünya yayıncılığını hem de Türk edebiyat hayatını yakından takip eden Gün Yayıncılık'ın çeviri kitaplarını Türk yazarların eserleri tamamlıyor. Çeviri konusundaki hassasiyete de ayrıca değinmek gerekiyor. Piyasadaki ülke pratiklerine uyum sağlanmış ve iyi çevrilmiş anne kitaplarının hemen hepsi bu yayınevinin imzasını taşıyor. 

Çocuklara Yönelik İçerikle Zengin Web Sitesi

Pek çoğu rehber kitap olabilecek nitelikteki yayınevinin web sitesi de zengin içeriğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kitap tanıtımları, okurlardan gelen yorumlar, yazar bilgileri ve güncel blog içerikleriyle dolu web sitesinde ayrıca çocuklar için eğlenceli boyama alternatifleri, eğitici öğretici oyunlar yer alıyor. Hem anne babalara hem de çocuklara hitap eden Gün Yayıncılık web sitesindeki sevimli zürafalar, filler, inekler ve denizaltı dünyası ile ilgili boyama sayfalarını bilgisayarınıza da indirebiliyorsunuz. Önümüzdeki dönem çıkacak kitaplar hakkında bilgilendirme yapılan "Pek Yakında" linkine mutlaka göz gezdirebilirsiniz. Eğer web sitesindeki haber postasına e-mail adresinizi bırakırsanız yayınevinin tüm duyurularından anında haberdar olabilirsiniz.

Etkinliklerde Gün Yayıncılık Farkı

Kitapçılarda ve e-ticaret sitelerinde bulabileceğiniz kitaplara ek olarak Gün Yayıncılık’ı ülkemizde ve dünyada yapılan pek çok etkinlikte görebilirsiniz. Tematik fuarlar, anne & çocuk etkinlikleri, buluşmalar ve uluslararası seminerlerde yayıncılık tecrübelerini ve sektördeki deneyimlerini paylaşan ekip, aynı zamanda günümüzün popüler anne blogger’larıyla da sıklıkla birlikte projeler üretiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Gün Yayıncılık

142 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön