Halı paspaslar otomobillerin ve ticari araçların tamamlayıcı aksesuarlarındandır. Aracımızla birlikte sahip olduğumuz halı paspaslar zamanla yıpranır. Temel işlevleri olan tozu, çamuru tutma fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getiremez. Bu da oto taban döşemesinin kirlenmesini hızlandırır. Rengi ve özellikleriyle zevkinize uygun halı paspas modelleri sayesinde değişim için son anı beklemenize gerek yok. Estetik beğeninize uygun halı paspaslar iç mekanda zevkinize uygun bir atmosfer yaratmada katkı sunuyor.
Paspaslar değişik renk ve malzemeden yapılabilen aksesuarlardır. Ama çoğu araca uyum sağlayan görünümleriyle, halı paspaslar sıkça tercih edilirler. İsterseniz mevcut halı paspasınızdan faklı renkte bir model seçerek aranızın iç mekanına yeni bir soluk katabilirsiniz. Halı paspaslar toza ve yağmur çamur gibi ıslak kirletme unsurlarına karşı ideal koruma sağlarlar. Su ve çamur yüzey tarafından emilir, kirlenen paspas sonra yıkanarak temizlenebilir.
Tüm modellere uygun paslar yanında, aracınızın marka ve modeline özel üretilmiş bir halı paspas da seçebilirsiniz. Bu halı paspasların bir kısmı, aracınızın tabanına uygun ebatta kesilmiş taban halısıyla birlikte sizlere sunuluyor. Tercihinize göre, tamamen halı olan modeller yanında kauçuk üzerine halı olan modellerden birini de seçebilirisiniz. Zengin model çeşitleri arasında aradığınız halı paspası kolayca bulacaksınız. Tercihinizi belirleyin ve beğendiğiniz halı paspasa hepsiburada.com güvencesiyle sahip olun.

Halı Paspas Fiyatları

1.817 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Otocontrol
  2. ByLizard
  3. Z-Tech
  4. Schwer
  5. Erpar
  6. Mugen Power
  7. Cey
  8. M Technik
  9. Oypi
  10. Autokit
  11. Modacar
  12. Autoen
  13. Automix
  14. BT Car
  15. DM
  16. Fc
  17. Pufi
  18. Sonax
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Araç Markası A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035777/20036444
BAŞA DÖN