Orijinal adı Hassenfeld Brothers olan Hasbro Gaming, dünyanın önde gelen oyuncak ve masa oyunu üreticileri arasında yer alıyor. Amerikan merkezli çok uluslu firma, 1923 yılında tekstil ve kırtasiye malzemeleri üreticisi olarak kurulsa da 1963 yılından beridir oyuncak sektöründe de faaliyet gösteriyor. Birçok TV şovu, sinema filmi ve çizgi filmin oyuncak lisansını elinde bulunduran firma, eğlenceli ve yaratıcı kutu oyunlarıyla öne çıkıyor. 

Hasbro Gaming Kutu Oyunları Hangi Konseptlerde Tasarlanıyor?

En iyi oyun deneyimlerini yaşatmak amacıyla yola çıkan Hasbro Gaming, farklı yaş gruplarına hitap eden kutu oyunları tasarlıyor. Oyunu oynayanların birbirlerini daha yakından tanımaları, beraber güzel vakit geçirmeleri, eğlenmeleri ve belli başlı yeteneklerini geliştirmelerini hedefliyor. "Okul öncesi", "çocuk", "aile", "parti" ve "strateji" başlıklarında oyunlarını sınıflandıran firma, farklı konseptlerle ürünlerini çeşitlendirerek her zevke hitap etmeyi başarıyor. 

Hangi Hasbro Gaming Oyunları Ailelerin Favorisi?

Hasbro, ailenin farklı yaş gruplarından bireylerini aynı masada toplayan kutu oyunlarıyla öne çıkıyor. Bilgi yarışması, strateji, zekâ ve macera konseptlerinde hazırlanan oyunlar, aile ve arkadaşların bir arada geçirdikleri zamana eğlence katıyor. Gayrimenkul, bütçe yönetimi, polisiye, kelime anlatımı ve benzeri konseptlerdeki oyunlar, ailelerin en fazla keyif aldığı kutu oyunları arasında başı çekiyor. Hasbro Gaming aile oyunları, arkadaş toplantılarının vazgeçilmezleri arasında kendine yer buluyor. Cesaret gerektiren görevler, anlatılması zor kelimeler, çözülmesi zor olaylar ve çok daha fazlası aile fertlerini de arkadaşları da birbirlerine yaklaştırıyor. 

Hasbro Gaming Okul Öncesi Oyunları Çocuklara Neler Katıyor?

Hasbro Gaming, okul öncesi çocukların el ve göz koordinasyonlarını geliştirmeye ve belirli alanlardaki ilgilerini canlı tutmaya yardımcı pek çok alternatif sunuyor. Ses efektleri, krema ve köpük gibi eğlenceli detaylarla zenginleştirilen oyunlar, çocukların ilgisini üzerlerinde toplamayı başarıyor. Objeleri yakalama, isabetli atışlar yapma, belirli bir hikâyeyi takip ederek sonuca ulaşma ve sevdikleri meslekleri yakından tanıma fırsatı, Hasbro'nun birbirinden keyifli oyunlarıyla okul öncesi çocuklara sunuluyor. Çocuklar, seçtikleri Hasbro Gaming kutu oyunu doğrultusunda eğlenceli oyunlarla sosyalleşiyor; aile fertleriyle kaliteli zaman geçiriyor. Eğlenceli egzersizlerle el ve göz koordinasyonunu geliştiren çocuklar, neden sonuç ilişkisi kurmayı öğreniyor; rakamları tanıma ve basit hesaplar yapma becerileri ediniyor.

Çocukların Becerilerini Geliştiren Hasbro Gaming Kutu Oyunları Var mı?

Hasbro Gaming, okuma yazma bilen çocukların becerilerini geliştiren ve yeni şeyler öğrenmesini sağlayan eğlenceli oyunlarıyla ailelerin yanında oluyor. Çoğunlukla 6 yaşından büyük çocuklar için önerilen oyunlar, klasik hâline gelmiş Hasbro Gaming oyunlarının yaşlarına göre uyarlanmış farklı versiyonlarını barındırıyor. Karmaşık bulmacaların yer aldığı, denge ve hız gibi becerilerinin geliştirildiği ve kelime dağarcığına yeni kelimeler katan oyunlar, çocukların arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirmesine de yardım ediyor. 

Partilerin Eğlence Dozunu Yükselten Hasbro Gaming Oyunları Neler?

Hasbro Gaming parti oyunları, partinin enerjisini yükseltecek pek çok alternatif barındırıyor. Dönem müziklerinden ilham alan, zorlu akrobasi hareketleri içeren, cesaret gerektiren zorlu görevlerin üstesinden gelmeyi gerektiren, dansa biraz daha eğlence katan ya da muziplik üzerine kurulu pek çok Hasbro Gaming parti oyunu bulunuyor. Konukların bilgilerini sınayacakları, stratejiler geliştirecekleri ya da sadace direktifleri uygulayarak doyasıya eğlenebilecekleri parti oyunları, unutulmaz zamanlar geçirilmesini sağlıyor. 

Yeni Çıkan Hasbro Gaming Oyunları Neler?

Anlaşılabilir bir dille kurallarının anlatıldığı birer kitapçıkla gelen Hasbro Gaming kutu oyunları, Türkiye'ye uyarlanmış versiyonlarıyla satışa sunuluyor. Türkiye'ye özgü sorular, kelimeler ve aktivitelerin yer aldığı oyunlar, eğlencenin keyfini artırıyor. Hasbro, popülerleşen oyunlarının farklı versiyonlarını tasarlıyor. Özgün ve yaratıcı fikileriyle ürün çeşitliliğini genişletiyor. Son dönemlerde yeni hikâyelerle zenginleştirilen macera oyunları ve elektronik yardımcı elemanlarla desteklenen yeni versiyonlar beğenilere sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...