Klor

Havuz Kloru Fiyatı

Havuz Kloru Fiyatı, havuzlarda kullanılan bir ürün olduğu için genelde merak edilen bir konudur. Havuz klorlarında fiyat alınan miktara ve klorun çeşidine göre belirlenir. Aynı zamanda klorlardan birbirinden farklı pek çok az veya çok boyutlar bulunduğu için kişi ihtiyacı doğrultusunda bir alım yapabilir. 

Havuz klorlarının fiyatları genelde az maliyetli olmakla birlikte ekonomik şekilde alınabilecek ürünlerdir. Havuz kloru havuzlarda olmazsa olmaz ürünlerden biri olduğu için her zaman tercih edilebilecek aynı zamanda az maliyetli ürünlerdir. Kaliteli şekilde kullanıma sahip olması ve ekonomik ürünler olması ile birlikte her bütçeye hitap eden ve herkesin tercih edebileceği bir üründür.

Havuz Kloru 

Havuz Kloru, havuzların içerisinde tercih edilen ve burada bakteri oluşumunu engelleyen ve hijyeni en iyi şekilde sağlayan ürünlerdir. Özellikle toplu şekilde kullanılan havuzlarda hijyenin sürekli olarak sağlanması çok önemli bir durumdur. Ayrıca havuz içerisine sürekli temiz tutulması klor kullanarak bakteri ya da zararlı ürünlerin engellenmesi gibi durumlar sağlanır. 

Havuz klora ürünlerinin bu açıdan önemi oldukça büyüktür. Aynı zamanda havuz kloru alırken havuzun büyüklüğüne göre almak ve bu şekilde kullanmak doğru olur. Havuz klorları hemen her gün kullanılması gereken ürünler olduğu için havuzlarda sürekli bulunarak hijyeni sağlar. Klorlar özellikle Keskin kokusu ile bilinse de kullanılması gereken önemli ürünlerdir. 

Göze veya tene herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmadığı için rahatlıkla tercih edilebilir. Temizliğin en iyi şekilde sağlanması ve kişilerin havuzu daha hijyeni şekilde kullanması açısından klorların kullanılması gerekir.

Havuz Klor 

Havuz Klor, herhangi bir yan etkisi ya da olumsuz bir etkisi bulunmayan havuzlarda kullanılması gereken önemli ürünlerdir. Havuz Klor ile birlikte havuzların her zaman temiz tutulması aynı zamanda bakteri oluşumunu engellenmesi daha hijyenik şekilde kullanabilmek gibi durumlar sağlanır. Aynı zamanda gözle temas ettiğinde havuz içerisinde herhangi bir zararı olmadığı için rahatlıkla tercih edilebilir. Havuz içerisinde su ile beraber kullanılan bu havuz klorları tene de herhangi bir zarar vermez. Bu yüzden de hem sağlıklı hem de güvenli bir kullanıma sahip olan havuz klorları ya pek çok avantajı beraberinde sunar. 

Özellikle toplu havuz alanlarında mutlaka kullanılması gereken klorların hijyenin daha iyi şekilde sağlanmasını ve korunmasına yardımcı olur. Havuz klorları kilo olarak farklı boyutlarda olduğu için her ihtiyaca ve her havuzun büyüklüğüne hitap edecek pek çok seçeneği bulunuyor. Bu yüzden de ihtiyaç doğrultusunda her havuzun boyutuna uygun birbirinden farklı klorlar mevcuttur.

Havuz Toz Klor 25 kg

Havuz Toz Klor 25 kg havuzlarda rahatlıkla tercih edilebilecek ve uzun vade kullanılabilecek bir klordur. Toz klorlar kullanımının kolay ve rahat olması ile birlikte sıklıkla büyük havuzlarda veya küçük havuzlarda tercih edilir. 25 kilo şeklinde alınan toz klorlar uzun vadeye tercih edilebilir. 

Toz Klor hem kullanımının kolay olması hem de sağlıklı ve hijyenik ürünler olması ile birlikte güvenle tercih edilebilir. 25 kilo şeklinde alınan bir toz Klor havuzu her zaman temizleyici ve uzun vade kullanılacağı için avantajlı ürünlerdir. Bu kaliteli toz klorlarla birlikte havuzlarınızın içine her zaman temiz tutarak bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz. 25 kilo olduğu için de uzun vade rahatlıkla tercih edilebilir. 

Sıvı Havuz Kloru 

Sıvı Havuz Kloru sıvı şeklinde olan yine işlevi ve kullanımı oldukça kolay olan klorlardan biridir. Klor çeşitleri sıvı toz gibi farklı seçeneklerde olduğu için kişi istediği her şekilde alım yapabilir. 

Sıvı havuz klorları rahat bir kullanıma sahip olması yine kilosuna göre uzun vade tercih edilebilmesi ile öne çıkar. Kaliteli kullanıma sahip olan bir sıvı Havuz kloru ile her zaman havuzlardaki temizliği ve hijyeni en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sıvı havuz klorlarında yine herhangi bir rüzgârın etki ya da alerjen durumu olmadığı için güvenle tercih edilebilir. 

Tene ya da göze hiçbir şekilde zarar vermemesi yan etkisinin bulunmaması ile tercih edilebilecek ve bütün havuzlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Sıvı Havuz klorları ile birlikte günlük şekilde de kullanabilir aynı zamanda toplu havuzlarınızı her zaman temiz tutabilirsiniz. Aynı zamanda bakteri oluşumunu engellenmesi yosun tutmanın engellenmesi gibi pek çok avantajı sağladığı için sıvı havuz klorları her zaman tercih edilmelidir. 

Toz Havuz Kloru

Toz Havuz Kloru, yine havuzlarda tercih edilen ve toz şeklinde olan klor çeşitlerinden biridir. Toz havuz klorları da aynı etkiyi sağlayan ve aynı zamanda alerjik bir reaksiyon oluşturmayan ürünler olduğu için güvenle tercih edilebilir. Ayrıca toz şeklinde olması ile beraber uzun vade havuz işlerinde her zaman tercih edilebilecek bir üründür. Özellikle toplu şekilde kullanılan havuzlarda klorun mutlaka günlük bir şekilde kullanılması gerekir. 

Toz havuz klorları bu açıdan her zaman tercih edilebilecek kaliteli ve hijyenik kullanıma sahip olan ürünlerdir. Hem uzun vade kullanma amacıyla hem de temizliğin ve hijyenin iyi şekilde sağlanması amacıyla toz havuz klorlarını güvenle kullanabilirsiniz. Büyük veya küçük fark etmeksizin tüm havuzlarda işlevi olan ve kullanılabilen bir üründür. 

Tablet Havuz Kloru

Tablet Havuz Kloru, tablet şeklinde olan ve sabit boyutlarda olan klor çeşitlerinden biridir. Yine tablet havuz klorları da aynı işlevi görmesi ile beraber bütün havuzlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Şekli tablet olarak olduğu için hem kolay hem de işlevli bir kullanıma sahiptir. Aynı işlevi görmesi herhangi bir yan etkisinin bulunmaması göze ya da tene zarar vermemesi ile güvenle kullanılabilecek bir üründür. 

Klor çeşitleri bilhassa havuzdaki temizliğin düzenli olarak sağlanması ve özellikle toplu havuzlarda kullanılması gereken ürünlerdir. Tablet Klor ürünleri bu açıdan her zaman tercih edebilecek kaliteli işleve sahip olan klor türleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda havuzun büyüklüğüne bağlı olarak istenilen miktarlarda tablet havuz kloru alımı yapabilirsiniz. 

Toz havuz Suyu Kloru 40 kg 

Toz havuz suyu Kloru 40 kg ile Özellikle büyük havuzlar için ve sürekli kullanılan havuzlar için tercih edilebilecek büyük boyutta klorlardır. Toz klorları 40 kilo aldıktan sonra uzun vade rahatlıkla Tercih edebilirsiniz. Hem günlük kullanıma uygun olması hem büyük boyutta olması ile havuzlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda havuzların büyük veya küçük olması fark etmeksizin her havuzda 40 kilo toz Havuz suyu kalori alarak uzun vade kullanmanız mümkündür. 

Klorlar özellikle havuzlar açısından hijyeni sağlayan ve önemli ürünler olduğu için fazla boyutta almak daha mantıklı bir tercih olur. Bu yüzden de 40 kiloluk bir toz havuz suyu kloru ile rahat bir şekilde havuzlarda kullanım sağlamak ve hijyeni sağlamak mümkündür. Hem hijyeni kullanıma sahip olması hem de havuzlarda her zaman kullanılabilmesi ile 40 kiloluk bir klor uzun vade için tercih edilir. 

Havuz Suyu Parlatıcı 20 kg 

Havuz suyu parlatıcı 20 kg ile birlikte havuzların her zaman iç kısmının parlaması havuz sularının tamamen berrak şekilde olması mümkündür. Toplu ortamlarda ve havuza girmek isteyen kişiler açısından bu suyun her zaman berrak bir şekilde sunulması oldukça önemlidir. Çünkü bu şekilde hem hijyenik bir görünüme sahip olması hem de daha kaliteli bir kullanıma sahip olması mümkün olur. 

Havuz suyu parlatıcı havuz sularının her zaman berrak görünmesine yardımcı olacağı gibi hijyenin olmasına da destek olur. Özellikle toplu ortamlarda bulunan havuzların rengi bulanma gibi problemler yaşadığı için parlatıcının mutlaka kullanılması gerekir. 20 kiloluk bir havuz suyu parlatıcısını hem uzun vadeye hem de en hijyeni şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde her zaman hijyenik bir havuz kullanımı ve berrak suyun içerisinde havuzu kullanmak sağlanır. 

Tablet 20 kg 

Tablet 20 kg Klor aldıktan sonra bu tabletler özellikle belirli bir boyutta olduğu için 20 kilo olması ile uzun vade kullanılır. Hem kaliteli olması hem hijyeni her zaman sağlaması ve herhangi bir yan etkisinin bulunmaması ile birlikte bu tarz tabletler güvenle tercih edilebilir. Havuzların daha iyi bir şekilde temizlenebilmesi ve bu hijyenin her zaman korunması adına tablet klor güvenle tercih edilebilir. Aynı zamanda klorun tükenmesini istemeyen kişiler 20 kiloluk bir tablet alımı sayesinde uzun vade havuzlarda bu tabletleri tercih eder. 

Toplu havuzlarda tercih edilen ve bireysel havuzlarda da rahatlıkla kullanılabilen tablet klorları 20 kilo aldığınızda uzun vade kullanabilirsiniz. Hem avantajlı bir kullanıma sahip olması hem de ekonomi fiyatları ile tablet klorları güvenle tercih etmek mümkündür. Pek çok kişinin bütçesine ve ihtiyacına hitap eden tablet 20 kiloluk klorlarla her zaman aradığınız hijyeni elde edebilirsiniz. 

Sıvı Klor Çeşitleri 

Sıvı klor çeşitleri boyutlarının ve çeşitlerinin farklı olması ile birlikte herkesin ihtiyacına hitap eden ve her havuz için uygun olan klorlardır. Kaliteli bir sıvı klor alımından sonra bu havuzların içi sürekli olarak berrak kalarak sağlıklı şekilde kullanılır. Aynı zamanda hem güvenli kullanıma sahip olması hem uzun vade tercih edilebilmesi ile sıvı klorlar pek çok kişinin başlıca tercih alanıdır. 

Sıvı klor çeşitleri sayesinde dilediğiniz çeşidi alarak havuzlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitlerinin birbirinden farklı olması bir şeyi değiştirmediği için her biri aynı amaca hitap eder. Bu yüzden de alacağınız bir sıvı klor bir şekilde aynı ihtiyacı karşıladığı için güvenle kullanılabilir olan ürünlerdir. Kilo farkları da bulunduğu için havuzun büyüklüğüne göre ya da kullanım sıklığına göre sıvı klor alımı gerçekleşebilir. 

Toz Klor Granül Stabilizatörlü

Toz Klor Granül Stabilizatörlü çeşitlerde mevcut olduğu için kişi isterse Ebu granül toz klorları güvenle tercih edebilir. Hem işini iyi şekilde sağlamak hem de uzun vade uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmasıyla toz Klor granül stabilizatörlü ürünler sıklıkla tercih edilir. Herhangi bir yan etkisinin bulunmaması kaliteli bir kullanıma sahip olması ile bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda her ihtiyaca hitap etmesi ve bütün havuzlarda kullanılması ile toplu veya bireysel tüm alanlarda tercih etmek mümkündür. 

Havuz içerisindeki hijyenin en iyi şekilde sürekli sağlanması ve korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması da avantaj sağlayan bir durumdur. Toz granül alımı ile birlikte havuzlarınızı hep temiz tutarak bu hijyeni sayesinde güvenli bir kullanım gerçekleşir. Aynı şekilde Bu ürünlerde herhangi bir yan etkisi bulunmayan ve rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. 

Granül Havuz Suyu Kloru 10 kg 

Granül Havuz Suyu 10 kg olması ile beraber uzun vadede tercih edilebilecek kaliteli bir üründür. Bu tarz havuz klorları granül şeklinde olması ve 10 kiloluk şekilde alındığı zaman uzun vade tercih edilebilir. Ayrıca toplu şekilde kullanılan ve en büyük boyutta havuzlarda bile granül Havuz suyu klorları güvenle kullanılabilir. 

Günlük kullanıma uygun olması ve hijyeni en iyi şekilde sağlaması ile birlikte granül havuz suları 10 kiloluk ürünleri her zaman tercih edilebilen ürünlerdir. Ayrıca Granül ürünler kaliteli şekilde üretilmesi ile beraber herhangi bir yan etkisi bulunmayan antibakteriyel ürünlerdir. Ten ya da göze zarar vermediği için havuzlarda günllük kullanımda her zaman tercih edilebilir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havuz Kloru Fiyatları

790 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 32 / 790 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?