ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Destek Yayınları
Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji

Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji

Destek Yayınları Seçili Kitap Alışverişine "Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle" kitabı %76 İndirimli!
seçenek
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
25 Nisan 2020, Cumartesi
Şöyle ki bence bu kitap bi harika eğer sürekli kullanılma ardından suçluluk duygusu yada çok sevdiğin birine istemediğin halde boyun eğme gibi şeyler yaşıyorsanız harika. Birkaç yorumu okudum bencil fln demişler bazı yerlerinde bencillik var doğru ama emin olun kitabı okurken neyi yapıp neyi yapmamanız gerektiğini ayırt edeceksiniz. Yer yer hayatınızdan alıntılar çıkaracaksınız, yavaş yavaş hayır deyeceksiniz. Emin olun mutluluğu tarifsiz.. Bi yorumda işte bazı şeyleri hayrı olsun diye yapmak lazım fln demişler tabiki işin o tarafıda ama bu kitabı alan kişi yeterince hayır yapmış zaten.. Dediğim gibi tamamen bencil bi insan olun demiyor kitap. Sadece önce kendiniz sonra başkası, artık nerede hayır deyeceginizi neyi hayrı olsun diye yapacağınızı kendiniz ayırt edeceksiniz. Eğer bu konuda kendinize güvenmiyorsanız zaten bu kitabı ne alın ne okuyun. Bunu yaşamayan bilmez çok samimi söylüyorum başkası tarafından esir alınmak sürekli o mutlu olsun, birilerinin gözünden dusmiym VS diye söylenen evetler hayatınızı karartiyo bir an önce bundan vazgeçin. Bu kitap size küçük bi tavsiye olsun, alın okuyun doğru yanlış yaptıklarınızı tartin ve bundan sonra HAYIR deyin. Kitap yerine psikoloğada gidebilirsiniz çünkü bu küçümsenecek bisey değil bir zaman sonra sizde hastalık haline geliyor bence 1 saat konuşmaya 1000 TL verene kadar 2 gün şu kitabı okuyun daha tasarruflu. Ayrıca su da var kitapin eleştirilecek yerleride mevcut ama bana ilaç olduğu için görmezden geldim. Abartılacak şeylerde değildi yani! Şu bi gerçek kimsenin mutluluğu sizinkinden önemli değil.. Dipnot: Hayrı olsun diye yapacağınız işler sizin vicdanınıza kalmış önemli olan doğru yerde hayır diyebilmeniz tamamen hayrida elden bırakmayın artık hayır in nerede soylenecrgi ve yapılacağı sizin elinizde
E***** A***** (45) ESENYURT - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (302)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109

Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji

Arka Kapak Yazısı:

Gerçekten “özgür” müsünüz?
Dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeği yiyebiliyor olmak mıdır sizce özgürlük?
Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa?
Canınızın istediği saatte uyuyup, canınızın istediği saatte uyanarak, yine canınızın istediği saatlerde istediğiniz kadar çalışarak, ihtiyacınız olan parayı kazanabilmeniz mi?
Bir hafta sonu tatilinde cep telefonunuzu kapattığınızda mı özgür hissediyorsunuz sadece kendinizi?
Hayatınızla ilgili her kararınızı sadece kendinizi düşünerek mi alıyorsunuz?
Kaderinizin ipleri tamamen sizin elinizde mi?
Başkalarının sizden yararlandığını düşündüğünüz oluyor mu?
Kaybetmekten korktuğunuz insanlar yok mu?
Değişmeye ne kadar açıksınız?
En azından yumurtayı nasıl yemekten hoşlandığınızı düşünün. İlle de rafadan mı? Yoksa “Bugünlük de böyle olsun, ne fark eder ki?” dediğiniz olur mu?
Önemsiz gibi görünen bu küçücük ayrıntıların mücadelesi içinde silinip gider sizi siz yapan sınırlarınız. Çünkü “özgürlük” sandığınız gibi “sınırsız” olmak demek değildir, tam tersine net ve güçlü sınırlara sahip olabilmenizle ilgilidir. Diğer bir deyişle, hayır diyebildiğiniz ölçüde, özgürlük alanınıza sahip çıkarsınız.
HAYIR DİYEBİLME SANATI sınırlarınızı doğru çizerek, kendinize geniş bir özgürlük ve özgüven alanı yaratmanın incelikleriyle dolu, duyarlı bir rehber...

Hayır Diyebilme Sanatı - Sınırların Kadar Özgürsün, hayatımıza yeni bir gözle bakmamızı sağlayan etkili bir kişisel gelişim kitabı olarak öne çıkıyor. Kolektif yazarların oluşturduğu Müthiş Psikoloji imzasını taşıyan eser, sınırlar ve özgürlük kavramlarını yeniden ele alıyor. Gerçek özgürlüğün sınırsız olma çabasında değil, net ve kararlı sınır koyabilme iç gücünde saklı olduğunu anlatıyor. Gerektiği zaman “hayır” diyebilmenin kendi özgürlük alanımızı korumak için ne kadar önemli olduğunun farkına varmamız için bir kapı aralıyor. Kendimizden vazgeçerek ve bastırarak, sürekli başkalarını memnun etmeye çalışarak mutluluğu yakalamanın imkânsızlığını gözler önüne seriyor. Özgür olmanın belki de ilk koşulunun kendimizin ve isteklerimizin farkında olma ve onlara sahip çıkma cesareti olduğunu vurguluyor.

Gerçekten Ne İstediğini Keşfetmenin Önemi

Destek Yayınevi tarafından okurlara sunulan Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji kitabı, günlük hayatın durmayan temposu içinde kendine ve gerçek ihtiyaçlarına odaklanmayı unutmuş modern insanın farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Yaşamımızı sürdürürken bize sunulanlar arasında yapmak zorunda kaldığımız tercihlerin özgürlük ile aynı anlama gelmediğinin altını çiziyor. Kişiyi gerçek arzuları ve istekleri üzerinde düşünmeye sevk eden kitap, bunların ne kadarını hayata yansıtabildiğimizi gözden geçirmemize destek oluyor.

Tercihlerin Arkasındaki Nedenlerle Yüzleşme Cesareti

Günlük hayat içerisinde her gün onlarca karar alıyoruz. Büyük ya da küçük tercihlerimizin toplamı yaşamlarımızın ana hatlarını oluşturuyor. Peki biz neyi, neden tercih ediyoruz? Bize bu soruları sorarak, önemli ya da önemsizmiş gibi görünen seçimlerimizin altında gizlenen duygularımız ile yüzleşmemizi sağlayan kitap, tercihlerimizin niteliğinin farkına varmamıza yardımcı oluyor. Seçimlerimizi gerçekten arzu ettiğimizden mi, yoksa başkalarını memnun etmek için mi gerçekleştirdiğimiz sorusu üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Örtük ya da açık baskıların üzerimizde ve kararlarımızda ne kadar etkili olabileceğine dikkat çekiyor. Başkalarının aksi düşüncelerine rağmen isteklerimizin peşinden gidebilme inadımızın özgürlüğe ulaşan yol olduğunu anlatıyor.

Panzehir: "Hayır"

Kendimizi güvende ya da sevilebilir hissetmek için, ilk gözden çıkardıklarımızdan birinin kendimiz olmasının paradoksunu işaret eden kitap, bu toksik denklemdeki panzehiri net bir şekilde sunuyor: Hayır diyebilmek… Korkuları bir kenara bırakıp, istemediklerimizi reddetmek… Gerçekten istediklerimizi hayatımıza davet edebilmek ve onlara yer açabilmek için istemediklerimizi kendimizden uzaklaştırmak gerektiğinin altını çiziyor. Gönülsüzce, sıkıntıyla ya da görev bilinciyle, kendimizi baskı altına alarak dediğimiz her “evet”i geri almamız için güç aşılıyor. İstemediklerimize “hayır” diyerek geliştirdiğimiz benlik bilincimiz sayesinde, iç huzuru daha yüksek, ne istediğini ve kendi arzularını hissetmeyi daha iyi bilen ve onları gerçekleştirmek için cesareti olan bireylere dönüşmemiz için ipuçları sunuyor.

Hayır Diyebilme Sanatı - Sınırların Kadar Özgürsün rehber kitabı, hayatın bize her gün kendimizi ifade etmemiz için yeni sorularla geldiğini fark etmemizi sağlıyor. Büyük ya da ne kadar küçük olursa olsun kararlarımızın arkasında durabilmek, arzularımızı ezdirmemek ve onlara sahip çıkmak için hayır diyerek çizeceğimiz sınırlar, kendi özgürlük alanımızı bize armağan ediyor. Kitap, özgürlüğümüzü korumanın, kendi gerçekliğimizi korumak ile olan kopmaz bağını tüm açıklığıyla gözler önüne seriyor.

Her yaştan insana hitap edebilecek bir üslupla, açık, net ve sade bir anlatım diliyle kaleme alınmış olan kitap, faydalarını kolaylıkla görebileceğiniz etkili yöntemler öneriyor. Farklı sebeplerle kendi isteklerinin arkasında duramayan ya da kolaylıkla arzularından vazgeçmeyi alışkanlık hâline getirmiş kişilere değişimin anahtarını uzatıyor. Günlük yaşamımıza, kendimize ve çevremizdeki insanlara yepyeni gözlerle bakmamıza yardımcı oluyor. Gerektiğinde hayır diyebilmenin insana kattığı huzur, mutluluk ve yaşama coşkusuyla tanışmak için herkese bir davetiye sunuyor.

Kitap Hakkında:

  • Yayınevi: Destek Yayınları
  • Hamur Tipi: 2. Hamur
  • Sayfa Sayısı: 176
  • İlk Baskı Yılı: 2019
  • Baskı Sayısı: 1. Basım
  • Dil: Türkçe
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 176
Yayın Tarihi 2019
Yazar Müthiş Psikoloji
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000N04DT
Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji
Çok İyi
(217)
Çok İyi (217)
%72
İyi
(39)
İyi (39)
%13
Ne İyi / Ne Kötü
(16)
Ne İyi / Ne Kötü (16)
%5
Kötü
(12)
Kötü (12)
%4
Çok Kötü
(18)
Çok Kötü (18)
%6
Ortalama Puan
4,4
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (288)
Fotoğraflı değerlendirmeler (3)
Bu ürün ile ilgili 302 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 302 değerlendirme var.
Bu sıralar yıllık hedefimi tutturmak için yoğun şekilde kitap okumaya başladım. Elime aldığım kitabı tek oturuşta ve bitirmeden bırakmıyorum. Bunu da bitirmek zorunda kaldım ama bir de bana sorun... Kitabı birkaç iyi yoruma güvenerek almıştım ama sonra anladım ki aynı kalemden çıkmış farklı sitelerdeki reklam amaçlı yorumlarmış. Ben de bu yazıyı şimdi her sitede paylaşacağım. Ben böyle kötü çok az kitap okudum. Zaten sürekli kendini tekrar ediyor. İşin özü hayır diyebilmek. Ama kitapta bir kere ahlak kelimesi geçmiyor. Her milletin özgün kültürü vardır ama bu dikkate alınmamış hele ki Türkler hiç dikkate alınmamış. Bu ülkenin kültürüyle hayır kelimesini yoğurmak yerine sadece her önünüze gelene hayır diyin geçin yazılmış. Bazı işleri de hayır demek için değil "hayrı" olsun diye yapmak lazım. Mesela bizde birinin cenazesi veya düğünü varsa bizden ricaları olabilir, getir götür işleri yapabiliriz. Bunu etik değerleri olan birisi hayır diye kolayca geri çeviremez. Ayrıca o işleri yaptığımızda daha huzurlu hissederiz. Özgür olmak adına hayır demekle de her zaman huzura kavuşamayız. Bu kitaba göre hayır diyin geçin. Ayrıca kendi verdiği örnekler de mantıksız. Mesela; yumurtanı rafadan mı omlet mi kayısı kıvamında mı yersin diye sorulduğunda, biz fark etmez diyorsak, hayır demeyi bilmiyormuşuz...Öyle mi? Burada hayır demek için önemli olan yumurta yemek istemiyorum diyebilmektir. Eğer fark etmez diyorsak bu, yumurtayı sevdiğimiz içindir. Otobüste kimsenin size temas etmesine izin vermeyin yazıyor. Bunu İstanbul'da bir deneyin bakalım. "Rahatsız oluyorsan git taksiye bin" kavgasını göze alamazmışız. O zaman otobüse binmeyin kavga etmeyin herkes taksiye binsin, özgürlüğümüz bu bedelini de kitabı yazanlar paylaşır değil mi? Komik...
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(28) - Tekirdağ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
Şöyle ki bence bu kitap bi harika eğer sürekli kullanılma ardından suçluluk duygusu yada çok sevdiğin birine istemediğin halde boyun eğme gibi şeyler yaşıyorsanız harika. Birkaç yorumu okudum bencil fln demişler bazı yerlerinde bencillik var doğru ama emin olun kitabı okurken neyi yapıp neyi yapmamanız gerektiğini ayırt edeceksiniz. Yer yer hayatınızdan alıntılar çıkaracaksınız, yavaş yavaş hayır deyeceksiniz. Emin olun mutluluğu tarifsiz.. Bi yorumda işte bazı şeyleri hayrı olsun diye yapmak lazım fln demişler tabiki işin o tarafıda ama bu kitabı alan kişi yeterince hayır yapmış zaten.. Dediğim gibi tamamen bencil bi insan olun demiyor kitap. Sadece önce kendiniz sonra başkası, artık nerede hayır deyeceginizi neyi hayrı olsun diye yapacağınızı kendiniz ayırt edeceksiniz. Eğer bu konuda kendinize güvenmiyorsanız zaten bu kitabı ne alın ne okuyun. Bunu yaşamayan bilmez çok samimi söylüyorum başkası tarafından esir alınmak sürekli o mutlu olsun, birilerinin gözünden dusmiym VS diye söylenen evetler hayatınızı karartiyo bir an önce bundan vazgeçin. Bu kitap size küçük bi tavsiye olsun, alın okuyun doğru yanlış yaptıklarınızı tartin ve bundan sonra HAYIR deyin. Kitap yerine psikoloğada gidebilirsiniz çünkü bu küçümsenecek bisey değil bir zaman sonra sizde hastalık haline geliyor bence 1 saat konuşmaya 1000 TL verene kadar 2 gün şu kitabı okuyun daha tasarruflu. Ayrıca su da var kitapin eleştirilecek yerleride mevcut ama bana ilaç olduğu için görmezden geldim. Abartılacak şeylerde değildi yani! Şu bi gerçek kimsenin mutluluğu sizinkinden önemli değil.. Dipnot: Hayrı olsun diye yapacağınız işler sizin vicdanınıza kalmış önemli olan doğru yerde hayır diyebilmeniz tamamen hayrida elden bırakmayın artık hayır in nerede soylenecrgi ve yapılacağı sizin elinizde
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(45) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
Kitap; çocuklu bir bireyin, Anne Baba, çocuk , iş, gibi sorumluluklarının yanında sadece ben varım demesini istiyor. Her zaman böyle olmuyor işte, aşırı bencillik insanı yanlızlaştırır, kitabın daha ilk 5 sayfasını okudum, Yaşlı anne babayı bile görmezden gelecek kadar vasat.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(36) - Erzincan
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OS
OS
Yoğun bir haftaya göre hızlı gönderi teşekkürler. Hemen biraz okumaya başladım. Özellikle çekingen ve kendi hareketlerini çevresindeki insanlara göre şekillendirmeye çalışan kişiyseniz, bunun sebebi ne acaba diyorsanız ben neden böyle yapıyorum diyorsanız, ve ayrıca kendinizde (öz)güven eksikliğini biraz içinizde hissediyorsanız mutlaka/kesinlikle okumalısınız veya çevrenizdeki tespit ettiğiniz insanlara okumasını tavsiye etmelisiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Artıları (+) Kitap, yapmaktan hoşnut duymayacağınız bir davranışı sevdiğinizi kırmamak için yapmanın yanlış olduğundan bahsediyor. Böyle durumlarda hayır diyebilmeniz için anekdotlar veriyor. Bazı arkadaşlar ahlaki değerlerden uzak olduğundan bahsetmişler ve kendileri bu tür durumlarda evet diyerek mutlu hissettiklerini söylemişler. Fakat farkedemedikleri nokta şu ki, kitap her şeye hayır de demiyor. İstemediğin durumlarda hayır demelisin diyor. Sen, ahlaki davranış sergilemekten mutlu oluyorsan evet diyebilirsin. Bu durum kitabın dedikleriyle çelişmiyor aksine destekliyor. Eksileri (-) Kitap belli bir kısımdan sonra tekrar ediyor ve sıkılıyorsunuz. Kitabın çoğu kısmı tekrardan ibaret.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Konya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
sus pus olan herşeye evet diyen insanlar okusun bunda sorun yok ama bencil biri bunu okuduğunda iyice nirvana davranışlar sergileyip hayatta yalnızlaşabilir. aslında kitaptaki gibi olmuyo insanlar aileleri içinde biraz ödün vermeli tek düzelik belli arkadaş aşamasında olabilir.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
IS
IS
Kitabınanlatmak istediği her şeye hayır demek değil istemediğiniz şeylere hayır diyebilmenin yollarını anlatmış çok da güzel yapmış. Sen fedakar bir yaşam tercih ediyorsan Hayır Deme ama birileri seni fedakar olmaya zorluyorsa ve sen bundan mutlu değilsen Hayır demelisin diyor. Aslında anlaması çok da zor değil. Bunu farklı yollarla tekrar ve tekrar anlatmasının sebebi herkese hitap edebilmek adına olmuş. Sizler belki bir bölümünden pay çıkarırken başkaları başka bölümlerinden pay çıkaracaktır. Ben Tavsiye ediyorum kişisel gelişim yolunda yardımcı bir kitap
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - Hatay
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ME
ME
Bir kaç kişi kitabın çok bencilliğinden ve bunun Türkiye şartları altında mümkün olmayacağını yazmış. Kitapda anlatılan olaylar sadece örnektir ve size daha iyi anlamanız için kaba yazılmıştır. Asıl anlatılmak istenen, hayır diyebilmek değil bunu herkes yapar. Yani sıkar dişini hayır der. Kitapta anlatılmak istenen şey neye hayır diyeceğinizdir. Ve kitap sizin hayatınızı bilmediği için anlatılan olaylar sadece örnektir. Siz bu kitabı okuduktan sonra kendi hayatınıza göre neye hayır neye evet diyeceğinizi anlamış olursunuz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SE
SE
Hayır demeyi öğrendim sayesinde, korkularımı yendim 😊😊😊
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Van
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
Kitabı kimseye ‘hayır’ diyemediği için sürekli perişanlık yaşayan, kullanılan bir arkadaşım için aldım. Kalbi kırılsa da akıllanmıyor çünkü yüksek insani ve ahlaki değerleri sebebiyle bunu yapıyor ama insanlar onu maalesef kullanıyor. Kitabı okumadım, yorumları okuduğum kadarı ile bazı değerlerden yoksunmuş. Bu değerlere fazlasıyla sahip bir insanın biraz da kendini korumasına yardımcı olacağını umarak aldım. Hızlı kargo için teşekkürler hepsiburada
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Hayatta herkesi memnun etmeye çalışmamız gerçekten zahmetli ve yorucu bir iş. Gerektiğinde " Hayır" diyebildiğimizde , Ne istediğimizi bilen, yapmak istemediğimiz şeyleri kibarca reddeden ve günün sonunda kendimizi daha mutlu hissettiğimiz bir kişi haline gelebiliriz. Kitapta da anlatılmaya çalışılanların özünde aslında bunlar var.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(60) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SE
SE
ᗰÜKEᗰᗰEᒪ
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(34) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
PB
PB
Kitabı sözlü, fiziksel şiddete maruz kalan, iş yerinde mobingle karşılaşan özellikle kadınlara tavsiye ederim. Yaşadıklarınızı okuyacak, çözüm bulacaksınız. Şu an Penguen Kitabevinde en çok satanlarda 8. sırada. Ayrıca 1 günde ürün elime ulaştı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(52) - Muğla
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NO
NO
Kitap güzeldi. Kargo çok hızlı değildi. İnsanların genelinin neden hayır diyemediği, hayır demediği için neler oldu, eğer hayır deseydi ne olurdu bunların hepsini yüzünüze vura vura acı gerçekleri anlatıyor. Tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(16) - Mersin
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
KS
KS
süper bir kitap alıp okumanızı tavsiye ederim sizlere bir şeyler katacağından eminim.Sorunsuz ve hızlı kargo için hepsiburada ya çok teşekkürler
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GK
GK
Ergenlik çağımdan itibaren kitap okumayı sevseydim kişiliğime bu kitapla daha bilinçli yön verebilirdim, hayatınıza tuttuğu ayna, kurallarınız, sınırlarınız harika yumuşak bir dille anlatılmış, özellikle 17. 18 yaş grubu gençlere şiddetle tavsiye ederim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Balıkesir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SZ
SZ
Benim gibi müzmin bir bay evetseniz. Hayatınızı kendiniz değil de hayır diyemedikleriniz dizayn ediyor ve kendinizi yeterince özgür hissedemiyorsanız bu kitap tam da sizlik. Okuduktan sonra hayatımda birçok şeyi yanlış yaptığımı farkedip düzeltmeye başladım. Umarım devamı gelir.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YG
YG
Muhteşem kitap birde Hepsiburada ayrıcalıgı eklenince buna kacirmayin mutlaka alin derim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(25) - Elazığ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
Kitap sorunsuz geldi kisisel gelisim sevenler icin kitap guzel
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(35) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FT
FT
Olağanüstü.Herkesin okuması gereken bir kitap.Kitap HEPSIBURADAN alınır.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji
Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle - Miraç Çağrı Aktaş
Seçili Kitap Alışverişine "Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle" kitabı %76 İndirimli!
%76
indirim
25,00 TL 6,00 TL
Başka Bir Şey - Ahmet Batman
Kitap Alışverişlerine "Başka Bir Şey - Ahmet Batman" Kitabı %75 İndirimli!
%75
indirim
22,00 TL 5,50 TL
Çilek Tadında Aşk Öyküleri-Kolektif
Seçili Kitap Alışverişine "Çilek Tadında Aşk Öyküleri" Kitabı %70 İndirimli!
%70
indirim
19,50 TL 5,85 TL
Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa - Şule Akşun
Kitap Alışverişlerine "Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa" Kitabı %70 İndirimli!
%70
indirim
19,00 TL 5,70 TL
Maymun Kadar Aklım Olsa - Ben Ambridge
Kitap Alışverişine "Maymun Kadar Aklım Olsa - Ben Ambridge" Kitabı %66 İndirimli!
%66
indirim
22,40 TL 7,62 TL
Onun Yolunda Biz - Tufan Gündüz
Kişisel Gelişim Kitapları Alışverişine "Onun Yolunda Biz" kitabı %65 İndirimli!
%65
indirim
16,00 TL 5,60 TL
Sevdim Gitti - Merthan Demir
Seçili Kitap Alışverişine "Sevdim Gitti - Merthan Demir" kitabı %47 İndirimli!
%47
indirim
17,00 TL 9,01 TL
Mima (İmzalı) - Yüce Zerey
Kitap alışverişine "Mima (İmzalı) - Yüce Zerey" kitabı sepette %25 indirimli!
%25
indirim
19,85 TL 14,89 TL
Harry Potter Boyama Kitabı - Hazel Bilgen
Kitap Alışverişlerine "Harry Potter Boyama Kitabı - Hazel Bilgen" Kitabı %15 İndirimli!
%15
indirim
12,00 TL 10,20 TL
Harry Potter Sihirli Yaratıklar Boyama Kitabı
Kitap Alışverişlerine Harry Potter Sihirli Yaratıklar Boyama Kitabı %15 İndirimli!
%15
indirim
12,00 TL 10,20 TL
Doğa Defteri – Kuşlar - Deniz Gezgin
Seçili Kitap Alışverişine "Doğa Defteri – Kuşlar - Deniz Gezgin" kitabı %4 İndirimli!
%4
indirim
9,90 TL 9,50 TL
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Hayır Diyebilme Sanatı - Müthiş Psikoloji
Sevme Kusurları - Müthiş Psikoloji
Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - İlber Ortaylı
Ben Kazanmadan Bitmez - Bircan Yıldırım
%50
23,00 TL 11,50 TL
%50
23,00 TL 11,50 TL
%30
30,00 TL 21,00 TL
%50
26,00 TL 13,00 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
kiriksepet 9,3
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(302)
(45)
(524)
(134)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 176 184 288 240
Yayın Tarihi 2019 2020 2019 2020
Yazar Müthiş Psikoloji Müthiş Psikoloji İlber Ortaylı Bircan Yıldırım
Başa dön