Helly Hansen, bir Norveç outdoor giyim markasıdır. 140 yılı aşkın deneyimi ile özellikle kayak ve yelken sporlarında, outdoor sporlarda sizlere maksimum koruma sağlar. 1877 yılında kaptan Helly Juell Hansen'ın kötü hava koşullarından daha iyi korumaya ihtiyaç duyması ile geliştirdiği giyim ürünleri zaman içerisinde yelkencilerin ve kayakçıların dünyadaki bir numaralı tercihi hâline gelir. "Feel Alive" (Canlı Hisset) sloganıyla yola çıkan Helly Hansen, ekstrem sporlarda, zor hava koşullarında koruma sağlayarak sizin her an canlı hissetmenizi ve yaşadığınız ana odaklanmanızı sağlamayı amaçlar. Üretim felsefesi, her durumda koruma ve performans sağlamaktır. Outdoor spor gruplarının haricinde günlük giyimde, şehir yaşamında ya da daha hafif outdoor sporlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünlere sahiptir. İçerisinde pek çok patentli teknolojiyi bulunduran Helly Hansen Outdoor giyim ayakkabı modelleri, sizin en zor hava şartlarında bile konforlu hissetmenizi sağlar. 

Farklı Hava Koşulları, Farklı Teknolojiler

Helly Hansen outdoor ürünleri zorlu hava koşullarına uygun olarak geliştirilen teknolojilere sahiptir. Helly Hansen mont ürünlerinde bulunan Helly Tech teknolojisi, su ve rüzgâr geçirmez özelliğe sahiptir. Dış mekanlarda sizi korurken, nefes aldıran yapısıyla iç mekanlarda da rahatça kullanmanızı sağlar. Lifa teknoloji ise Helly Hansen tişört ve uzun kollu sweatshirtlerde kullanılan hava aldıran yapısıyla terin dışarı atılmasını sağlayan bu yüzden ferah bir kullanım sunan konforu her an hissetmenize yardımcı olan bir giyim teknolojisidir.

H2Flow teknolojisi, profesyonel dağcılar ile birlikte geliştirilen, kıyafet içerisinde ısı seviyesini düzenleyen, üst seviye bir teknolojidir. Bu sayede soğuk havalarda size tam koruma sağlarken, sıcak bir alana geçtiğinizde yanlarda bulunan havalandırma fermuarları ile havalandırma sistemini devreye sokarak serin hissetmenizi sağlar. İklim ne olursa olsun yağmurdan, rüzgârdan, kardan korunarak kuru kalırsınız.

LifaLoft teknolojisi ise özellikle montlarda bulunan üzerinizde ağırlık yapmayan ama sizi her durumda koruyarak ısıtan bir teknolojidir. Daha hafif bir kumaş yapısına sahip olan LifaLoft ürünler en ekstrem sporlarda dahi rahatça kullanım sağlar.

Şehir Hayatı İçin de Uygun

İskandinavya'nın hava şartlarına uygun olarak üretilen Helly Hansen outdoor ürünleri, ekstrem sporlarda kullanıma uygun ürünler içermesinin yanı sıra her mevsim şehir hayatında giyilebilecek ürünlere de sahiptir. Helly Hansen yağmurluk çeşitleri sonbahar ve kış aylarında sizi yağmurdan koruyarak rahat bir gün geçirmenizi sağlar. Helly Hansen polar ürünleri kış mevsiminde şehirde yapılan outdoor spor aktivitelerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. 

Çocuk ve kadın outdoor ürünleri de bulunan marka, yediden yetmişe Helly Hansen korumasını ve konforunu sağlar. Helly Hansen mont ve polar çeşitleri kış mevsimde çocukların günlük hayatlarında da rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde Helly Hansen teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Dolayısıyla şehir hayatı içerisinde de bu ürünleri çocuğunuz için gönül rahatlığı ile seçebilir, zorlu hava şartlarından maksimum konfor ile korunmasını sağlayabilirsiniz.

Dağda, Denizde ve Şehirde: Outdoor Ayakkabılar

Helly Hansen outdoor giyim ayakkabı modelleri ile de adından oldukça söz ettiren bir markadır. Yelkencilikte kullanılabilir su geçirmez, maksimum koruma sağlayan ayakkabıların yanı sıra, kayak botları ile de karlı koşullarda mükemmel bir tutuş sağlayan tabana ve ayağı sıcak tutan bir sisteme sahiptir. Su geçirmez özelliği ile sadece kayağa ve karın keyfine odaklanmanızı sağlar. Helly Hansen bot pek çok renk ve modelde tasarlanmıştır. Norveç soğukları baz alınarak hazırlanan botlar şehir kullanımı için de uygun modellere sahiptir. Botlar aynı zamanda kar botu olarak kullanılabilir. Şehri için üretilen bu modeller hafif yapısı ile ayağı yormaz, kış günlerini rahatlıkla geçirmenizi sağlar.

Günlük kullanımı da göz ardı etmeyen marka spor ayakkabı modelleri ile de dikkat çeker. Doğa yürüyüşlerinde kullanılabilen spor ayakkabı modelleri, mevsim geçişlerinde ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edilebilir. Hafif yapısı sayesinde ayağı yormaz, nefes aldıran yüzeyi ile nemi dışarı atar. Deri ve süeti de günlük ayakkabılarında tercih eden, retro ve spor görünümler ile modaya uygun tasarımlar da üreten marka, yüksek dağların tepelerinden, denizlerin hırçın sularına, hafif doğa yürüyüşlerinden, şehirde eve dönüş yolunuza kadar her koşula uygun giyim ürünleri ile yanınızda.

Faydalı Bilgiler

  • Ekstrem spor dallarına uygun ürünlerdir.
  • Özellikle yelkencilik ve dağcılık ürünleri bulunur.
  • Ürünler şehir yaşamına da uygundur.
  • Teknolojik inovasyonlarla konfor sunar.
  • İskandinav hava koşullarına uygun üretilen ürünler, tam koruma sağlar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Helly Hansen Outdoor Giyim Ayakkabı Modelleri

2829 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Outdoor Giyim-Ayakkabı
Outdoor Giyim-Ayakkabı
T-Shirt
T-Shirt
Pantolon
Pantolon
Outdoor Ayakkabı
Outdoor Ayakkabı
Sweatshirt
Sweatshirt
Gömlekler
Gömlekler
Kapri ve Şort
Kapri ve Şort
Yağmurluklar
Yağmurluklar
Şapkalar
Şapkalar
Bandana
Bandana
Çorap ve Tozluklar
Çorap ve Tozluklar
Yelekler
Yelekler
Yelken Giyim & Aksesuar
Yelken Giyim & Aksesuar
Termal İç Giyim
Termal İç Giyim
Softshell ve Polar
Softshell ve Polar
Montlar ve Ceketler
Montlar ve Ceketler
Bere
Bere
Eldivenler
Eldivenler
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cinsiyet
Toplam 61 / 2829 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?