Hero Baby

İsviçre gıda kuruluşu Hero Baby, hem dünya çapında hem de Türkiye’de en çok tanınan bebek maması markalarından biri. Meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanması amacıyla 1886 senesinde kurulan Hero Baby, 130 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte Avrupa’nın en önemli bebek maması üreticilerinden biri haline gelmiştir.

2003’ten beri Türkiye pazarında var olan Hero Baby, titizlikle seçilen sebze ve meyveleri en doğal haliyle tüketiciye ulaştırmayı kendine misyon edinmiş bir marka. Doğal tarım uygulamasını benimsemiş olan Hero Baby’de; ürünlerde kullanılacak sebze ve meyvelerin yetiştirileceği bahçelerin seçilmesinden ürünün tüketiciye hazır hale gelmesine kadar geçen sürecin her basamağı titizlikle kontrol edilir. Meyvelere hem dalındayken hem de hasat öncesi ve hasar sonrası 530’dan fazla tarım ilacı kalıntısı testi yapılır ve testten geçenler, bebekleriniz için özenle hazırlanan ürünlerde kullanılır.

Biberon, kaşık, kavanoz mamaları ve bebek sütleri, bisküvileri, meyve suları, çayları üreten markanın tüm ürünleri modern teknolojilerle el değmeden hazırlanır, ardından hava geçirmeyen özel ambalajlara koyularak tüketiciye ulaştırılır. Türk Gıda Kodeksi Bebek Formülleri Tebliği'ne uygun şekilde hazırlanan Hero Baby ürünlerinde GDO, koruyucu, renklendirici, katkı maddesi ve şeker ilavesi yoktur.

Hero Baby, Doğumdan İtibaren Bebeğinizle

Her ebeveyn bebeğini doğal, sağlıklı, katkı maddesi içermeyen besinlerle beslemek ister ve bunun için de en doğru ürünleri bulmaya çalışır.

Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmesi için en doğru besin anne sütüdür. Bebeğin anne sütüyle beslenmesi özellikle ilk altı ay çok önemlidir. Bu sebeple öncelik anne sütüne verilmeli; eğer anne sütü içebilmesinin mümkün olmadığı durumlar oluşmuşsa doktora danışıldıktan sonra bebek sütleri, mamaları tercih edilmelidir.

Hero Baby bebek sütlerinin doğumdan itibaren kullanılabilenlerinin yanı sıra 6-12 aylık ve 12-36 aylık bebeklerin içebileceği devam sütü alternatifleri vardır.

El değmeden hazırlanan bu sütler, çeşitli vitaminler içerir ve demir yönünden de zengindir. Toz şeklinde satılan bebek sütleri, suyla birlikte hazırlanır.

Kavanoz ve Tahıllı Kaşık Mamalarında Kalitenin Adresi

Türkiye’nin kavanoz ve tahıllı kaşık maması konusunda lider üreticisi olan Hero Baby, bu tür mamalarda çok fazla alternatif sunuyor.

Kemik Suyu ve Sebzenin Birleşimi

Nielsen verilerine göre Türkiye’nin en çok tercih kavanoz mamalarını üreten Hero Baby, yıllar geçtikçe ürünlerine bir yenisini daha ekliyor.

Kemik suyu, bebeklerin bağışıklığını kuvvetlendirirken hormonal gelişimlerini de destekler. Hero Baby, onlar için çok sağlıklı olan ilikli kemik suyu ve sebze pürelerini bir araya getirip kavanozlara doldurdu.

Türkiye’de ilk ve tek olan ilikli kemik sulu sebze pürelerindeki sebzeler buharda pişirilir ve bezelyeli patatesliden kabaklı pirinçliye kadar pek çok çeşidi bulunur. Bebekler altıncı aydan itibaren bu ürünü tüketebilir.

Organik Ürünler ile İçiniz Rahat Etsin

Doğal olanı tüketiciyle buluşturmayı amaç edinen Hero Baby, organik ürünler konusunda ilerleme kaydediyor.

Elmalı, erikli, kayısılı, muzlu gibi alternatiflere sahip olan organik kavanoz mamalarında, organik sertifikalı bahçelerde yetişen meyveler kullanılır. C vitamini yönünden zengin olan ve glüten içermeyen organik mamaları ebeveynler dördüncü aydan itibaren gönül rahatlığıyla bebeğine yedirebilir.

Prebiyotikli Ürünler ile Daha Sağlam Bağışıklık

Hero Baby’de, çok fazla meyveli kavanoz maması çeşidi vardır. Bu ürünlerden bazıları ise prebiyotikli meyveli yoğurtlardır.

İçinde bulunan prebiyotik ile bebeklerin bağışıklığını destekleyen bu yoğurtlar, onların sindirim sisteminin daha düzgün çalışmasına katkıda bulunur. Bebekler bu yoğurtları altıncı aydan itibaren tüketebilir.

Tahıllı Kaşık Mamaları ile Sağlıklı Beslenme

Hero Baby, bu ürünlerinde sekiz farklı tahılı bir araya toplar. Hem vitamin hem de kalsiyum, çinko ve folik asit yönünden zengin olan bu besleyici mamalar; bebeğinizin gelişimini olumlu yönde etkiler. Hepsinde süt olan kaşık mamalarının dokuz farklı çeşidi vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...