Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Türkçe 2 Teknik Analiz Modülleri & Paragraf ve Sözel Mantık

Hiper Zeka Yayınları
270,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

313,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1518794/1518802

Değerli Öğretmenlerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Dil; düşünce, duygu ve isteklerin, bir toplumda ses ve anlam yönünden ortak olan ögelerden ve kurallardan yararlanılarak, başkalarına aktarılmasını sağlayan, çok yönlü gelişmiş bir sistemdir.

Düşünce, akıl, bilgi, buluş ancak dille olanaklıdır. Dil insana özgü bir yetidir, bilincin köklerine, bilinçaltının derinliklerine uzanan insana ait başlıca işlevdir.  Dilin iyi kullanılması,anlatımın güçlü olmasını sağlar. Sınavlarda çıkan Türkçe soruları genellikle, dili kullanma ve anlama becerisine dayanmaktadır. Bu da iletişim üzerine bir ölçme yapıldığını göstermektedir. Bu bağlamda yapılacak pratikler, farklı soru kalıpların çözümü sizlere konuları daha iyi pekiştirme ve kavrama olanağı sağlayacaktır.

Öğrencilerin özellikle paragraf konusunda karşılaşabilecekleri soruları göz önünde bulundurarak soru bankamızı detaylı bir şekilde hazırlamaya çalıştık. Ayrıca bu zamana kadar LGS’de çıkmış ve MEB’in paylaşmış olduğu örnek soruları da dikkate alarak özel bir çalışmayı siz değerli öğretmen ve öğrencilerimizin istifadesine sunduk. Öğrencilerimiz sıkılmadan çözmeleri için paragrafları genellikle hayatın içinden ilginç konulardan seçmeye çalıştık. Ayrıca kitabın bütününde görsel zenginliği ön planda tutmaya gayret ettik. Kitabımız “parçada anlam, sözel mantık, görsel okuma, akıl yürütme” şeklinde dört farklı bölümden ve tam 150 testten oluşmaktadır. Hem kapsam hem özgünlük hem de görsellik açısından alanında bir ilk olma özelliği taşıyan bu kitabımızı beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Türkçe Zümresi

Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 320
Sınıfı 8. Sınıf
Boyut Normal Boy
Yazar Hasan Aksoy
Basım Dili Türkçe
Yayın Tarihi 2023
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000NL4VS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Newton Yayınları 7.Sınıf Adım Adım Zirveye Türkçe Soru Bankası Oksijen Yayınları Tyt Türkçe Soru Bankası Çalışkan Yayınları 7. Sınıf Fen Bilimleri (KED) Kazanım Ekseni Değerlendirmeleri Newton Yayınları 7.sınıf Adım Adım Zirveye Sosyal Bilgiler Soru Bankası Pruva Akademi 5. Sınıf Matematik + Ingilizce Sınav Modu Seti 2 Kitap 2023 Koray Varol Akademi KVA Plus 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası A Yayınları Tyt Problemler Son 54 Yıl Konu Konu Çıkmış Sorular Newton Yayınları 6.sınıf Adım Adım Zirveye Fen Bilimleri Soru Bankası Simya Yayınları Coğrafya AYT Konu Anlatımlı Kitabı Newton Yayınları 7. Sınıf Kondisyon Sosyal Bilgiler Denemeleri 37 Hafta Yeni Newton Yayınları 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Kondisyon 30 Deneme Yeni 2022 Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Fen Bilimleri 4 Teknik Analiz M Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Türkçe 6 Teknik Analiz Modüller Newton Yayınları 6.sınıf Adım Adım Zirveye Sosyal Bilgiler Soru Bankası Newton Yayınları 6. Sınıf Kondisyon Sosyal Bilimler Denemeleri 37 Hafta Yeni Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Türkçe 4 Teknik Analiz Modüller Newton Yayınları 6.sınıf Fen Bilimleri Adım Adım Zirveye Soru Bankası Hiper Zeka Yayınları İçi Dolu Defter YKS | TYT Coğrafya Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Türkçe 1 Teknik Analiz Modüller Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Fen Bilimleri 1 Teknik Analiz Modülleri & Mevsimler ve Iklim Newton Yayınları 7. Sınıf Matematik - Türkçe Kondisyon Denemeleri 2 Kitap Hiper Zeka Yayınları 8. Sınıf Tam Türkçe 3 Teknik Analiz Modüller Dokuz Eylül Yayınları Kpss 2017 Eğitim Bilimleri Yekpare Evde Ders Çalışma Kitabı Nego Yayınları Tyt Ayt Coğrafya Konu Anlatımlı Mozaik Hit Fen Bilimleri Newton Yayınları 7.sınıf Adım Adım Zirveye Türkçe Soru Bankası Newton Yayınları 8 Sınıf Deneme Seti Newton Yayınları 6. Sınıf Matematik Adım Adım Zirveye Soru Bankası (Ciltli) Ankara Yayıncılık Dekatlon AYT Tarih Soru Bankası Newton Yayınları 6.sınıf Sosyal Bilgiler Adım Adım Zirveye Soru Bankası
Başa dön