Hipp

Anne bebek bakım ürünlerinde dünyanın öncü markalarından Hipp, beslenme ürünlerinden hijyen ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede özel formüller sunuyor. Alman şirketi olan Hipp kalitesiyle üretilen ürünler hem bebek gelişimine hem de annelerin bakımına katkı sağlıyor. Hipp anne bebek ürünleri, bebek beslenmesi için takviye gıdalar, hijyen ürünleri, cilt bakım setleri, annelerin sağlığına destek olan çeşitli ürünlerden oluşuyor. 

Hipp Devam Sütleri ile Bebeğinizin Gelişimine Doğal Destek

Hipp markasının adından en fazla söz ettiren ürün grubunu bebek mamaları oluşturuyor. Ürün gamı içerisinde yeni doğan bebeklerin beslenmesinde önemli bir yer tutan devam sütü ve kaşık mamaları ile bebeklerin gelişimine yönelik çok çeştli ürünler bulunuyor. Uzmanlar, iki yaşına kadar bebeklerin anne sütüyle beslenmesinin önemini vurguluyor. Ancak annelerin sütünün erken kesildiği ya da yeterli olmadığı durumlarda devam sütleri bebek beslenmesinin temel öğünü olarak kullanılıyor. Hipp, geliştirdiği özel formüllere sahip olan devam sütleri ile iki yaşına kadar bebeklerin ihtiyaç duyduğu faydalı prebiyotik lifleri ve probiyotik mikroorganizmaların yanı sıra her türlü vitamin ve mineral desteği sağlıyor. Hipp devam sütleri, 1, 2 ve 3 numaralı ürünler olarak piyasaya sürülüyor. Doğumdan altıncı aya kadar Hipp 1 nolu devam sütü; altıncı aydan 10'uncu ayın sonuna kadar Hipp 2 nolu devam sütü; 10. ayın sonundan itibaren ise Hipp 3 nolu devam sütü ürünleri bebek beslenmesinde kullanılıyor. Hipp devam sütü ürünlerinin, mutlaka doktor görüşü ve yönlendirmeleri ile kullanılması tavsiye ediliyor. Bebeğinize en uygun beslenme ürünü için mutlaka uzman tavsiyesi almanız gerekiyor.

Bebeğiniz İçin Takviye Gıdalar: Kaşık ve Biberon Mamaları

İki yaşından sonra takviye gıdaların kullanıldığı bebek beslenmesi ürünlerinde kaşık mamaları ve biberon mamalar devreye giriyor. Hipp biberon mamaları ve Hipp kaşık mamaları, çeşitli meyveler, süt, pirinç, yulaf ve diğer tahıllardan oluşan özel karışımlar halinde anne ve babalara sunuluyor. Biberon mamaları, genellikle toz halindeki formüllerden oluşuyor ve süt veya su ile hazırlanarak kullanılıyor. Hipp biberon mama çeşitleri arasında sıvı haldeki ürünler de bulunuyor. Kaşık mamalar ise hazır halde ambalajlanarak bebeklerin tüketiminde tercih edilebiliyor. Kaşık mamaları, çeşitli meyvelerin karışımı olarak püre formundadır. 

Bebeğinizin Hijyeni İçin Doğal Temizlik Ürünleri

Hipp ürün yelpazesinde devam sütleri ve mama türleri gibi sağlıklı besinler, bebek ekmeği, bebekler için sıvı gıdalar da yer alıyor. Hipp tarafından geliştirilen özel bebek ürünleri sadece takviye gıdalarla sınırlı değil. Bebeklerin hijyeni için hazırlanan özel formülüyle bebek şampuanları ve duş jelleri, bebeğinizin hassa cildi için en uygun doğal bileşenleri bir araya getiriyor. İçeriğindeki özel yağlar bebeğinizin cildini temizlerken, pamuksu dokusunu koruyarak nemlendirici etkisiyle ön plana çıkıyor. Bebek bakımında en fazla tüketilen ürünlerin başında gelen Hipp ıslak mendil ürünleri de bebeğinizin hijyenik bakımına yardımcı oluyor. Ayrıca bebek bakım kremleri ile bebeğinize doğal cilt bakımı yapabilirsiniz.

Hipp Ürünlerini Tercih Ederken Bilmeniz Gerekenler

* Dünya standartlarında üretilen Hipp bebek ürünleri, bebeğinizin sağlıklı gelişimi için gereken tüm uluslararası kontrollerden ve testlerden geçiriliyor. 

* Ebeveynlerin bebek bakımında gönül rahatlığıyla kullandığı tüm Hipp ürünleri, dünyanın her yerinde kabul görmüş sertifikalara ve kalite belgelerine sahiptir.

* Hipp devam sütü, kaşık maması ve hijyen ürünleri farklı ebatlardaki ambalajlarda sunuluyor. İhtiyacınıza göre Hipp çoklu ürün setleri ile bebeğinizin bakımına ekonomik çözümler sağlayabilirsiniz.

* Hipp ürünlerinin ambalajı üzerindeki kullanım önerililerini dikkate almanız öneriliyor. Özellikle bebek beslenmesi ürünlerinde doktor ve uzman tavsiyesi ve kontrolü altında kullanmılmalıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...